Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Agatha a może to tak, że ludzie na stanowisku wiedzą, że w razie \"W\" mogą sobie skorzystać ze sprzętu służbowego? to po co inwestować; ja tak miałam kiedyś; a teraz kultura: Doppler, 3D, co dusza pragnie.. Pytanie ogólne: dziewczyny tyle tu fachowości; orientujecie się może w temacie Argininy (czy wyszła już z fazy badań), i czy faktycznie stosuje się tylko w sytuacji nadciśnienia indukowanego ciążą? Bo czytając informacje na forum nt. leków i leczeń zaczynam się zastanawiać czy słusznie w pełni zaufałam mojemu gin? I sama nie \"drążę\" niektórych tematów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC!! BALBINKA NIE MAM NUMERU TELEFONU ALE JEZELI NIE SKASOWALAM ZE STAREGO TO POWINNAM MIEC DO SARY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Meggi fajne zdjęcie; ja w N-K poprzestałam ze zdjęciami na okresie letnim; obecna ciąża tyle dodała mi objętości, że limit przesyłu zdjęć nie pozwala na przesłanie dak \"dużej ilości danych\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO COŚ TY!!! JA CZUJE SIĘ ŚWIETNIE I KAŻDY MI SŁODZI, ŻE WYGLĄDAM SUPER. W SUMIE TO MIŁO SŁYSZEĆ TAKIE OPINIE JAK SIĘ NOSI TAKI SŁODKI CIĘŻAR. ZAPRASZAM WAS DO SIEBIE JEŻELI JESTEŚCIE NA TYM PORTALU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggi wygladasz rewelacyjnie wyslalam Ci zaproszenie do znajomych na naszej klasie:) Marghi wiecej optymizmu dziewczyny juz wczoraj ci troszke napisaly i slusznie:)Zacznij sie cieszyc zyciem nawet drobiazgami..Sara Ci wczoraj napisala , ze masz cudowna rodzine dzidzie pod sercem wiec masz sporo powodow do radosci. Witam wszystkie nowe dziewczyny ciesze sie , ze jestescie z nami:) Balbinko super , ze Misiu zdrowy , zdjecia z chrztu Swiat i Sylwestra sliczne.Ucaluj Misia Klaudie i mezusia. Gawit powodzenia w starankach trzymam za Was mocno kciuki:) Agatko gratuluje zdania egzaminu ja mam w lutym z historii filozofii i mam niezlego pietra. Caluje Was wszystkie goraco👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tylko bębenek mam fajny :-( ale to nic! Wczoraj miałam zdarzenie: spotkałam w sklepie znajomą ekspedientkę no i gadamy... wiadomo o czym; mówię jej, że zupełnie nie mam wpływu na to gdzie i jak tyję; ona, że rozumie bo ona sama w ciąży przytyła 30kg (!); ja, że żaden problem, potem będę się martwić jak pozbyć się balastu; a na to druga przysłuchująca się ekspedientka (chciała chyba zabłysnąć): No ale dobrze, że pani tak z humorem do tego podchodzi, bo inna na pani miejscu to by wpadła w depresję.... !!!! To co?? znaczy, że ja powinnam?? Jezuuuuuu? Nie wiedziałam, że to już taka masakra, żeby już z domu nie wychodzić ;-)) Ale się uśmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z LUDZMI TO TAK JUZ JEST. KIEDYS TAKA ZAZDROSNA ZONA KOLEGI DOPADLA MNIE I ZMIERZYLA Z GORY NA DOL, BYLAM WTEDY W 5 MIESIACU. WYGLADALAM TAK SAMO JAK TERAZ TYLKO BRZUSIO BYL MNIEJSZY. SAMA SOBIE BARDZO SIE PODOBALAM. A TA DO MNIE " NO, DZIEWCZYNKA BEDZIE" Z TAKIM WREDNYM WYRAZEM TWARZY TO POWIEDZIALA. A JA DO NIEJ DLACZEGO TAK MYSLI? " BO CI TAK URODE STRASZNIE ODBIERA". ZAMARLAM I SZCZEKA MI OPADLA, POPROSTU W DELIKATNY SPOSOB POWIEDZIALA MI, ZE WYGL;ADAM PASKUDNIE. JAK POWTORZYLAM TO MEZOWI TO WYBUCHNAL SMIECHEM I POWIEDZIAL, ZE MOGLAM JEJ ZAPYTAC CO JEJ SIE STALO, ZE TAK BRZYDSKO WYGLADA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widzę, że macie przezycia :) hahaha Nie wiem jak wygląda Lidka, ale Ty Meggi wyglądasz ślicznie :) Znajomej trzeba było powiedzić że ona to pewnie już ze trzy dziewczynki urodziła :) U mnie moja okolica aż huczy o plotek... rzecz jasna o mnie, nie wiem co ich obchodzi z kim wracam i o której, na dodatek dwie dewoty się zebrały i chcą mi życie utrudnić... Tak żebyście się pośmiały napiszę wam co mi ostatnio wywinęły: Mam takiego wielkiego psa - możecie sobie jego zdjęcia na blogu zobaczyć, no więc koło 16 go wypuściłam do ogrodu, żeby sobie pobiegał, no i jedna z tych idiotek oczywiście musiała akurat sie przejsć pod moim domem, no bo przecież lepiej widać stamtąd co się u mnie dzieje niż z jej okna, anwet jak sobie lornetke weźmie, no więc Odys jak to pies zaczął ujadać (w końcu od tego jest), no i baba sobie polazła, za chwilę przyjeżdża do mnie straż miejska, no ale strażnik się śmieje więc wiem, że znów coś moja kochana sąsiadeczka wymyśliła, podchodi do mnie gość i mówi: - Dzwoniła Pani sąsiadka, że pies szczeka... Ja się tak na niego sporzałam i mówię że - Martwiłabym się gdyby miauczał, ale skoro szczeka to jest wszystko w porządku Strażnik się tylko zaczął śmiać :) Powiedział tylko do zobaczenia i pojechał, ciekawe kiedy znowu przyjedzie :) już się za nim stęskniłam. Ja w poniedziałek znów wyjeżdżam, o 9 rano będę już w Tarnowie, potem jadę do Sącza, z Sącza jadę do Krakowa (tam o zgrozo! będę musiała pomieszkać z Miłoszem) i we wtorek mam spotkania w Krakowie. POtem będę musiała jeszcze jechać do Częstochowy, Wrocławia i Porąbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam parę zdjęć Michałka na blogi www.anticipate.bloog.pl i www.sundapples.bloog.pl Jeszcze jutro, albo w przysżłym tygodniu muszę jechać do Opola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raaria jak trafić na twój blog; chętnie obejrzę psiuta, bo jestem \"psiara\" (teraz bardziej teoretycznie, bo musiałam uśpić) i lubię ten temacik bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida na mój blog zaraz podam Ci hasło na gg, jak chcesz trafić na blog że tak powiem forumowy to musisz się wkupićn wysyłając nam swoje zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh chciałabym też na blogu podać nasze numery tel, zapomniałam napisać, dajcie mi znać kto się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....35tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....16tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ............18...........24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...........13tc........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............25tc........29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO, Gosiu widzę, żę z Tobą już lepiej i nam pięknie ozdobiłaś tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość 🌼Madusia_3.....32.........01.06........marzec 07....... Świnoujście 🌼Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... 🌼minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa 🌼gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź 🌼malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław kwiatek]zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole 🌼Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy 🌼Balbinka...............1.07.2006..............8tc 🌼Madusia_3.............26.06.06...............20 tc 🌼Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc 🌼nueva..................11.08.1996............11 tc 🌼Agula2121.............6.03.2007..............7 tc 🌼Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc 🌼Ew......................30.03.2007.............6 tc 🌼minimonia.............30.03.2007.............6 tc 🌼Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc 🌼gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc 🌼malawronka............18.07.2006............9tc 🌼Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc 🌼zlosna78...............1.07.2006................8tc 🌼Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc 🌼lola u..................17.04.2006...............12tc 🌼megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc 🌼lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć 🌼Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa 🌼Meggi1982.....35tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow 🌼Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy 🌼Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa 🌼Agatha2007....16tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna 🌼lola u ............18...........24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa 🌼Marghi...........13tc........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz 🌼lida74............25tc........29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa ❤️Balbinka.....................02.10.2007............... Michał ❤️lida74........................08.06.2005............... Borys 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh jeszcze raz trzeba wkleić bo ją ucieło... Nie wiem co z Tą cafe, podziwiam za cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyszla mi jeszcze tak jak chcialam,ale moze nastepnym razem bedzie lepiej. dziekuje wam wszystkim za wsparcie👄👄👄 ania misiu jest sliczny i ta jego narzeczona tez:D cudownie razem wygladaja. dodam,ze mam identyczna wersalke w domu jak ty-mam do niej 2 fotele i 2 pufy. agatko dziekuje ci za tego meska w srodku nocy👄 lolu co tam u ciebie?kopie,kopie synek? madusia ciesze sie ze z lapka jest juz lepiej:D sara oj nie zazdroszcze ci sasiadek,ale skoro pan policjant powiedzial ci do zobaczenia tz. ze przeczuwal ,ze jeszcze wredne baby beda dzwonic ze pis szczeka. na raz nastepny powiedz ze jestes na etapie nauki psa miauczenia hi hi hi hi lidio ciesze sie ze jestes wsrod nas-to jest mile jak rodzina sie powieksza-witaj siostro:) gabrysia przesylam ci fluidki ciazowe i trzymam kciuki👄 ewcia👄 meggi dzieki ze dotrzymalas mi towarzystwa przez pol poludnia👄 musze konczyc bo juz nie moge pisac jedna reka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam sily zdobic tej tabelki ponownie-zrobie to jutro z nadzieja, ze jej znowu nie urwie.nie wiem dlaczego tak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ci strażnicy mnie znają bo ich ciągle tutaj przysyła któraś a oni już się tytlko z tego śmieją, pogadają z nami i pójdą NIe wiem co jeszcze chciałam napisać bo jestem strasznie zdenerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Pytacie jak stranka?hmm czuję, że w tym cyklu się nie udało! @ jeszcze nie ma, ale są wszystkie jej objawy! łącznie z maleńkimi plamieniami! także przed nami kolejny cykl :D Meggi pieknie wygladasz! jesteś bardzo ładna kobietka i masz śliczny, cudny brzusio :D Pozdrawiam Was moje kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sąsiadkami to ja w ogóle sie nie przejmuje, raczej mnie śmieszą. Mam zamieszanie z czym innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przepraszam że mnie nie ma tak długo ale nie mam kiedy ciągle w pracy albo w domku u siebie a tak jak wcześniej pisałam tam nieta nie mam. postaram sie być w niedziele. buziaki pa pa całuski kochane tesknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia jak ja się cieszę że sie pojawiłaś! Już naprawdę się o Ciebie martwiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale dzisiaj miałam... rozkraczyła mi się bejca 15km od domu; jak już załatwiłam hol to się okazało, że nie można holować, bo koło zablokowane. no i laweta!! I to wszystko kobiecie w ciąży... ale jeden facio to był nawet "gentelmen", bo stanęłam akurat w jego bramie a on chciał wyjechać; kazał mi ją przepchnąć; pokazałam mu bębenek i powiedziałam, że ma sobie sam tę "krowinę" przepchnąć. I wiecie, że dokonał cudu i to zrobił. Musiał bardzo chcieć wyjechać ;-) W czwartek jadę na US-a do Poznania; bardzo się denerwuję; ale jak na Doppler'ze wyjdzie wszystko dobrze to może nieśmiało poproszę o 3D.... Raaria nie załapałam się na maila z opisem twojego życia zawodowego, ale jeśli te wyjazdy są z tym związane to.... Cię podziwiam Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka nie zazdroszczę Ci przygód, ale podziwiam :) wyjazdy wiążą się ściśle z moją pracą, może któaś dziewczyna Ci wyśle maila z opisem co robię, bo nie wiem gdzie teraz ten mail jest :) Aniu nie napisałam wcześnmiej ale się cieszę że z Michałkiem już wszystko w porządku, kiedy mu sprezentujecie młodszą siostrzyczkę? Mną się nie przejmuj miałam zamieszanie z fakturami, ale już prawie jest to załatwione. Wiesz takie zamieszanie jakie ludzie potrafią zroić to po prostu ręce opadają. Wiecie gdzie mnie dzisiaj dzieciaki wyciągnęły? Na promocję Harrego Pottera! Oczywiście bardzo lubię tą książkę, ale przez święta przeczytałam po angielsku. No ale pojechaliśmy z Julią, Kasią, Olą, Olafkiem i Kubą do empiku w silesi, wcześniej idąc na \"Zaczarowaną\" do kina. Tak w ogóle świetny film. Uśmiałam się jak nigdy! No a potem poszliśmy do tego empiku, no i oczywiście była walka o książki, rzecz jasna zaprzyjaźniłam się z facetami, którzy obok mnie stali, ale jedną książką w głowę zabrobiłam, nie wiem jak sie to stało i z ochroniarzami się zaprzyjaźniłam, bo tyle razy whodziłam i wychodziłam, że mi już nawet torebki nie chcieli sprawdzać tylko się śmiali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ciesze sie ze` kropelki misiowi pomogly,ale teraz to ja mam do ciebie prosbe -napisz mi jak one sie nazywaja.moja siostra jedzie jeszcze na chwile do wloch to ja poprosze aby mi przywiozla.mialam przyjaciela wlocha-straszego juz pana na ktorego zawsze moglam liczyc-byl nawet u nas w polsce na przelomie sierpnia i wrzesnia,ale niestety zmarl w poniedzialek.wiec aby nie prosic innych,bo napewno by sie ktos znalazl i by mi te kropelki przyslal poprosze siostre.roberta nikt mi juz nie zastapi-takiego przyjaciela jak mialam :(ja to zycze kazdemu. dla roberta🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara ty roberta powinnas pamietac,bo jak dobrze kojarze to jak pojechalam po niego na lotnisko wtedy spotkalysmy sie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu tak mi przykro z powodu Roberta... Jak przeczytałam o tym ci się stało to aż... Wiesz siedziałam z Wami tyko kilka chwil, ale neprawdę bardzo go polubiłam... Tak mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale się smutno zrobiło... Ja w takim razie tylko \"odhaczę\" obecność, bo też mi jakoś ostatnio... :-( Pozdrawiam Wszystkie i Michałka oczywiście też Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×