Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

witajcie kochane. byłam dzisiaj u lekarza no i zwiększył mi dawke biore teraz 3 razy dziennie bromocorn na obniżenie prolaktyny jesli to nie pomoże to za dwa miesiące zmieni mi lek. a i zapomniałam wam naopisać żę w poniedziałek moj M jedzie na badania nasienia. prawde mowiąc powimniśmy wcześniej te badania zrobic no ale jakoś sie zapomniało. całuski spadam bede pożniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Już jestem! Gosiu ja tam strasznie mało widziałam, bo byliśmy tylko dwa dni :( ale napewno wrócimy na dłużej! Co do zdjęć to nie mam odwagi zamieścić na kafe :( nie chcę, żeby jakaś pomarańcza miała do nich dostęp, dlatego wyślę do Sary i mam nadzieję, że ona umieści je na blogu :) Całuję! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu nie ma sprawy dodam zdjęcia do bloga jak tylko je odbiorę z maila, bo mi to oprnie ostatnio idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie udało mi się wysłać zdjęć :( chyba musze je pozmniejszać, ale to już nie dziś! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam korzystając z okazji chciałam się pożegnać... jutro oprócz wizyty u gin oddaję kompa do naprawy; odpoczniecie trochę od mojego smucenia... Dbajcie o brzuszki (jakieklwiek by nie były) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Musze wam cos napisac: pisałam juz o tym loli ze prawdopodobnie czuje juz ruchy dzidzi na 90% Ale nie czuje ich cały czas tylko od czasu do czasu takie delikatne "inne" pukniecie/stukniecie pojedyncze. Natomiast nie czuje ani rybek ani motylków i łaskotania tylko takie własnie pojedyncze pukniecie. A w czoraj w południe to czułam raz za razem jakby sie dzidzi wierciło i raz tak mocniej mnie pukło- nie wiem juz co o tym myslec ale za niedługo pewnie te ruchy beda mocniejsze i wtedy juz na 100% bede wiedziała czy to jest mój dzidzius. Mój mąż nawet wczoraj jak przyłozył ucho do mojego brzuszka twierdził ze słyszał takie dziwne systematyczne bulgotanie jakby to niby dzdek sobie tam chlupał- twierdził ze to nie są moje jelita bo to inaczej brzmiało- no to ja nie wiem może rzeczywiscie on cos tam słyszy...👄 A mój brzuszek zmalał jak sie przeglądam w lustrze z rana to mam taki sam jak przed ciąża tyle że mam w biodrach wiecej!!! I musze sie juz smarowac kremem na rozstępy bo mam takie sine brzydkie na udach:( Ale mój mąż i tak mnie kocha i dla niego jestem ładna, zwłaszcza ze on jest taki szczesliwy naszym dzidziem ze potrafi zrozumiec to ze moje ciało sie zmienia;) Pisze to bo musze sie pochwalic jakiego mam męża, bo teraz takie sprawy miłości najbardziej wychodza na jaw i mój mąż zdał ten egzamin!!! Ale ja go kocham!!! Nie wiem moze tak tez pisze przez te ciąże ale ostatnio czuje sie dobrze i jestem taka szczesliwa i sentymentalna!!!! Życze wam, abyscie wszystkie były radosne tak jak ja👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny🖐️ Macie pozdrowienia od Jolki:D prosiła,aby Wam przekazać,ze sie dobrze czuje.Przysłała mi zdjęcie Swojego brzuszka.Ma naprawde cudowny brzuszek i jaki duży. Lolu dla Ciebie👄👄👄 A!prosiłaś o poprawke tabelki-zaraz to zrobie Agatko❤️ Ciesze sie i to bardzo,ze jestes i czujesz sie szczesliwa:) a co do brzusia to sie nie przejmuj-widocznie masz taki uklad,ze Ci wszystko idzie w biodra-jest jeden plus tego,ze Ci potem nie zostanie brzuch zflaczały.Moja mama jest taka jak Ty-wszystko jej szło w biodra i jak nas rodziła po koleji,to ludzie nie chcieli jej wierzyc,ze to jej dzieci.Pamietam jak sasiad sie dziwil mowiac do mamy:no kurcze tydzien temu z pania rozmawialem i nic nie widzialem,a dzisiaj ma pani dziecko na rekachhi hi hi hi hi hi Te ruchy o ktorych piszesz to na 100% jest dzidzi.Ja od kilku dni tez czuje takie bul bul w brzuchu i to głównie po prawej stronie-myslalam ze to moje jelita,ale to jest takie inne.Meggi mi pisała,ze miała podobnie od 14tc.Ja to poczułam pod koniec 15tc.Dziwiło mnie to,ze za wczesnie,ale ja jestem przerazliwie chuda i moze dlatego.Ja zeszczuplałam ostatnio-nogi mam jak 2 zapałki. Agatko tej radosci,spokoju wewnetrznego,MIŁOSCI i szczescia to Ci zycze aby trwało i trwało bez konca. Mezowi gratuluje zdanego egzaminu Buziaczki👄👄👄👄 Gabrysiu❤️👄 Nawet jak byłas dwa dni na Majorce to i tak sie opłacało-ja byłam tylko dzien i to nawet nie cały,bo jak dobrze kojarze to o godz.10rano dopłynelismy na Majorce a o 21 juz odpływalismy,a o 2o trzeba juz było byc na pokładzie.Mile wspominam te chwile i jak bede miec jeszcze kiedys kase w co watpie to napewno na taki rejs sie jeszcze wybiore. Madusia👄 Balbinka👄 Malawronka👄przesyłam Ci fluidki ciazowe i napewno do mnie tez dołancza sie Lolu i Agatka.Zobczysz,ze wnet i Tobie bedzie rosł brzusio❤️ Lidka👄 Sara👄 Meggi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....36tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....18tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ........20tcSYN❤️..24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...........16tc........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............25tc........29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 Agatko przepraszam,zwe poprawiłam tabelke,ale o to mnie prosiła Lolu.Z tego wynika,ze miedzynami jest 2 tyg roznicy 16tc 18tc i20tc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, a co Wy robicie tak daleko? Co tutaj tak cicho? Lida zniknęła to już nikt nie pisze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 Za chwilę wezmę się za wysyłanie zdjęci do Sary. są już zmniejszone, więc powinny teraz dojść! Całuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Mam teraz urwanie głowy przez remonty w domu i egzaminy. Własnie wczoraj miałam dosc drudny egz i z tego wszystkiego zapomniałam wam o nim napisac. A ile steru miałam na egz ale na całe szczescie dało sie ściągać (no wiecie czasami to trzeba polegac na sciągawkach bo nie wszystko da sie wyuczyc). Teraz juz nieco wyraźniej czuje dzidziusia i chyba za niedługo zacznie mi sie brzuszek uwypuklac bo narazie to nic nie widac u mnie:D Gosiu juz ci kiedys pisałam że jestes kochana👄👄👄 Balbinko na naszym topiku lipcowek2008 jest jedna dziewczyna ktorej mąż wogole sie nie nteresuje ciąża ale wszystkie jej własnie pisza zeby sie nie przejmowała bo niektorzy mężczyzni to pokochaja i zrozumieja jak dostaną dziecko w swoje ręce- widac twój mąz potrzebował tego impulsu czyli narodzin Michałka i teraz wam wszystkim 100krotnie rewanżuje sie za to co było przed porodem;) Ciesze sie że on to zrozumiał no i najwazniejsze ze sie mocno wszyscy kochacie👄 Aniu wycałuj od nas Michałka tak mocno i soczyście;) i wywąchaj go noskiem bo ja zawsze wącham dzieci bo one tak ładnie pachną👄 Pisała do mnie wczoraj lola i dostałam pozwolenie ze moge napisac o niej i o dzidziu. Była u ginekologa i ma nadżerke na 2cm i lekarz zrobił jej cytologie, Jola pisała ze nagrał jej płyte z USG ale niestety w domu okazało sie że płyta jest pusta!!! Klejna wizyte ma 15 lutego no i oczywiscie musi porobic badania jak to w ciąży. Jola pisała co najwazniejsze że jej dzidziuś jest zdrowy i duży!!!! No i naszej mamuśce zaczynają puchnąc nogi hehe jeden z uroków ciąży:D Gosiu a jak ty sie kochana czujesz? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane tak jak wam pisalam wcześniej przez to że wyniki na prolaktyne miałam znowu duże kazała mi brać 3 razy dziennie bromocorn. jeśli to nie pomoże to za 2 miesiące zmieni mi lek. ale sprawdziałam wyniki z pażdziernika to wynosił 55,02 a teraz jak robiłam to wynosił 41,78 Norma : 3,4- 24,1. no to i tak mam o 10 mniej. ale dopuki nie bede miała poniżej 20 nie mam co marzyć o dziecku:(. i z tego powodu postanowiłam ze w poniedziałek pojde sobie na solarium bo od kiedy zaczelam sie starać o dziecko to zrezygnowałam z tego no i z wielu rzeczy miedzy innymi z alkoholu. a i pochwalę sie jakiego mam super męża od 2 stycznia nie pali. co tydzień biegne i kupuje mu plasterki. kuracja tygodniwa kosztuje 70zł. no ale wydze efekt działania ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ucałuj Michałka chciała bym bardzo Was odwiedzić ale ostatnio dużo pracuje i nie wiem kiedy mi sie uda. Agatha ciesze sie ze czujesz maluszka pewnie nie zapomniane uczucie. dbaj o siebie. Marghi dziekuję za fluidki na pewno kiedyś z korzystam z nich jak na razie czerpie od was pozytywne myślenie i nie załamuje sie ze kolejny raz sie nie udało tylko sie ciesze z Waszego szczęścia. dzisiaj policzyłam ile jest ciężarnych u nas ,dużo i bardzo sie cieszę z waszego szczęścia. dostałam mejla ostatnio od mojego M siostry która też straciła dziecko i w tej chwili siedzi w Anglii i też tak jak ja stara się o dziecko tylko troszkę smutno mi się zrobiła że napisała że jak by mi się pierwszej udało to by była zła smutna i zazdrosna. a ja jej napisałam że jeśli ten na górze tak zdecyduje i ona zajdzie pierwsza to będę sie bardzo cieszyła z ich szczęścia. a i jeszcze pochwale sie że już za parę godzin a może parę dni ale nie sądzę zostanę ciocia moja kuzynka będzie miała 3 synka termin ma na 5 lutego. ale i tak w 100% będzie miała cesarkę. po staram sie być w następnym tygodniu powiem wam jak tam wyniki mojego M. całuski kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja miałam termin na 22 lutego no to już niedługo mój maluszek miałby roczek. ja też wiele razy zastanawiałam sie czy to był chłopczyk czy dziewczynka. kiedy byłam w ciąży serce mi podpowiadało że to chłopak. wczoraj czytałam co pisałyście o ojcostwie mi sie wydaje że mój M będzie odrazy jak tylko się dowie że jestem w ciąży będzie znowu całe dnie przyklejony do brzucha będzie od razu gadał do niego tak było za pierwszym razem. za pierwszym razem jak się dowiedział że jestem w ciąży do wysłał do wszystkich osób jakie ma w telefonie że będzie ojcem.tak bardzo cieszył sie z tego. nic więcej lepiej już nie pisze bo za bardzo sie rozklejam..... całuski dziewczynki na początek dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Przyjechał brat i od razu podebrałam mu laptopika; A le w sumie.... nie zrobiłam 3D, bo nie usłyszałam dobrych więści; co prawda obydwoje ginów tłumaczyli mi, że to i tak dobre wiadomości w tym wszystkim, ale.... czas pokaże Dobre wiadomości to takie, że Synuś rozwija się prawidłowo; pozostaje pytanie: jak długo; mam uszkodzone przepływy w obu tętnicach macicznych; fakt, że o tej porze w 1 ciąży dzidzia miała 680g, czyli rozwój zatrzymał się miesiąc wcześniej, a teraz już ma 1190g; oby wytrzymał jak najdłużej.... za dwa tygodnie mam powtórkę z wizyt Pozdrawiam Was wszystkie... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze jedna dobra wiadomość w tym wszystkim: kopie jak szalony, więc siły chyba jeszcze ma o.k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety; na uszkodzone tętnice nie ma sposobu; zostały uszkodzone przez nadciśnienie; i oby dały radę jak najdłużej odżywiać dziecko; dzisiaj dzwonię jeszcze do mojego gina z pomiarami ciśnień; ma zdecydować czy wyśle mnie do kliniki hipertensji (sjologii??) czy weźmie mnie do kliniki na trochę i tam ściągnie kogoś na konsultacje; pozostaje tylko czekać i być dobrej myśli... Narka; w najbliższym czasie to się chyba do kompa nie dorwę; Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida kochana moze staraj sie nic nie robic w takiej sytuacji aby tętnice nie miały zbyt duzego wysiłku i wytrzymały no i mam nadzieje ze lekarze dadza ci konkretne leki na cisnienie bo mysle ze takowe sa ktore w ostatecznosci mozna brac w ciąży- oni znają sie lepiej. Ciesze sie że Twoj dzidzius ma w sobie duzo energii i życze aby tak pozostało;) Dobrze że Ty sie nie załamujesz i masz nadzieje na lepsze- bo wiesz ze myslami rowniez mozemy kontrolowac swoj organizm i jego pracę. 👄 malawronka 3mam kciuki i jestem dumna z Ciebie że jestes cierpliwa bo teraz musisz byc spokojna i wyluzowac sie bo byc moze juz za niedługo powiekszysz grono ciężarnych❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewcia fajnie, że zajrzałaś :D duzo cierpliwości Ci życzę! i napewno już wkrótce dołaczysz do grona szczęśliwych ciężarnych :D razem ze mną :P lida eh to co piszesz brzmi groźnie :( aż sama sobie cisnienie zmierzyłam (chociaż w ciąży nie jestem) oczywiście mam podwyższone, ale to pewnie dlatego, że bardzo przęjęłam się tym co piszesz :( mam nadzieję, że Twojemu synkowi starczy sił do końca! no właśnie a Ty nie bierzesz leków na nadciśnienie? mama mi opowiadała, że zachorowała na nadciśnienie będąc ze mna w ciązy i brała jakies leki! to było baaaaaardzo :D dawno temu, a teraz napewno mają leki lepszej jakości :D Agatko a Ty jak sie masz? Gosiu skrobnij czasem choć słówko! mam wrażenie, że odkąd jesteś w ciązy zapomniałaś o nas :( i smutno mi :( ale jeżeli Twoja nieobecność jest spowodowana tym, że leżysz, to jestes usprawiedliwiona :D Pozdrawiam wszystkie pozostałe \"siostry: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! Przepraszam ze nie pisze czesto ale mam problemy z kompem a poza tym internet mam żadziej niż go nie mam! Tak jak Agatha pisala u mnie wszystko ok tylko te nogi daja mi popalić no i kręgoslup sobie nie odpuszcza! Pisze krótko i szybko zeby zdazyc przed odloączeniem internetu :-( Caluje Was Wszysztkie i dziekuje za trposke i te wszystkie sms JESTEŚCIE KOCHANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit czuje sie dobrze, teraz to chce mi sie zyc jestem szczesliwa jak nigdy dotąd i z całego serca zycze aby wszystkim udzielił sie tak dobry nastrój jak mnie- tobie rowniez👄 lola ja tez ostatnio miałam problemy z internetem ale na całe szczescie to była chwilowa awaria. Oj nie wiem co bym zrobiła bez netu... Miałam dzis sen ze urodziłam bezbolesnie dzidziusia ale za wczesniej i chciałam go z powrotem wsadzic do brzuszka ale nie wiedziałam jak aż w koncu uznałam ze jest na tyle duzy i zdrowy ze nie musi byc juz w brzuszku mimo ze jest za wczesniej urodzony. Niestety nie wiem jakiej płci było bo nie miałam śmiałosci w swoim śnie zaglądnąć dziecku do spodni ale mowie wam jakie sliczne i kochane dziecko mi sie śniło i nawet umiało wymowic kilka słów a jak mnie zobaczyło to sie tak bardzo cieszyło ze widzi mame i rączki do mnie wystawiło zebym je wzięła na ręce (aż mi sie płakać chce jakie to było piekne)- oj dziewczyny zeby ten sen sie sprawdził oprocz tego zeby dzidzius nie był wczesniakiem tylko ur sie w terminie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida aż spojrzałam do tabelki na kiedy masz termin i nie jest źle... nawet gdyby maluszek już teraz miał się urodzić to miałby duże szanse, a pod koniec tego miesiaca to już praktycznie żadnego problemu nie ma, no ale mnie jest łatwo pisać, a Ty na pewno strasznie się boisz. Gabrysiu co do leków to dużo lepsze są te stare niż te nowe. A czasami przy anemii nie podaje się leków na ciśnienie bo mogą rozrzedzać krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeveuiej.lksn
moja ciąża obumarla 3 grudnia, (doszło do poronienia samoistnego za pomocą srodkow farmakologicznych) a dzis mi lekarz powiedzial ze jest wskazane jak najszybsze zajście w ciąze... co wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz przedewszytskim chodzi o to jak się czujesz psychicznie, czy jesteś gotowa, bo każdy lekarz mówi inaczej jedni, że od razu, inny że po trzech miesiącach, a jeszcze inny że po sześciu miesiącach, a tak naprawdę to zależy od tego jak Ty się czujesz. A pozotałe kochane dziewczyny dodałam na bloga zdjęcia Gabrysi, na pierwszej stronie są poucinane, ale jak wejdziecie w galerię: nasze podróże to będziecie mieć wszystkie zdjęcia w całej okazałości. Całuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×