Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

🖐️ przepraszam, że tylko tyle, ale nie mam siły :( jestem po nocnej zmianie, czeka mnie mega pakowanie! wykończe się do niedzieli! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kamika juz mi przeszło, jakies świńskie popołudnie miałam, zapomniałam dodać że dzis rano dostałam pierwszy okres po porodzie, @ nigdy nie wpływała na moje nastroje ale widocznie cos sie musiało zmienic. Teraz jak sie dobrze czuje to ide poprasowac ubranka dla dzidka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko mi tez wyslij mi ten link do ciuszkow bede super grzeczny zartowalem do Ignasia teraz pauje jak ulal. Ma teraz fazke terroru ja cos nie po jego mysli to ryczy i krzyczy dzis na takim sygnale jechalismy do domu z 15 minut potem Arek sie zlitowal wzial go na rece i od razu buzka radosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko Tym ciekim koncem mam wjechac kubusiowi to tyłeczka?Masakra ja już nie wiem co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prosze odpisz,ale podejrzewam,że ten cienki koniec termometru mam włożyć do pupci i kręcić w kółeczko. Agatko❤️ Nie załamuj się,raz jest lepiej a raz gorzej.W tej chwili Ty masz gorszy okres,ale pamiętaj ,że po chmurach zawsze wychodzi słoneczko:) A na ogół to jest tak,że jak się wali to z każdej strony ,a jak jest dobrze to jest dobrze.Bądz mocna❤️👄 Co do chrzcin to faktycznie robisz duże,ale z drugiej strony patrząc nikt nie przyjdzie z pustą ręką,także podejrzewam,że chrzciny Ci się wrócą. Kiedy chrzcisz? ,bo ja 7 września,będziemy chrzcili naszego SKARBUSIA w 5-tą rocznice naszego ślubu:D Agatko Ty karmisz piersią? powiedz mi czy Gabrysiowi się ulewa? bo mój Kubuś dzisiaj co zje i wypije to wszystko zwraca-mam pralke jego prania,body ,poszewki,i pieluszki które podkładam mu pod brode i sobie na ramię jak go podnosze a i tak jestem cała orzygana,ale to nie problem,martwi mnie to dlaczego tak bardzo zwraca:(😭 Dziewczyny chyba sobie nie radze z tym wszystkim:( na dodatek nie ma jeszcze męża,bo pojechał służbowo do radomia i wróci dopiero jutro:( Sara👄 Musimy się umówić wszystkie razem,kiedy pojedziemy do Agatki.Napewno odpada weekend 6 i 7 wrzesien i 13 ,14 wrzesien bo mam chrzciny i wesele,a tak pozatym ja jestem gotowa jechac/mam nadzieje,że Kubuś na dniach poczuje się lepiej.Może też być jakiś kolwiek dzień tygodnia tylko musicie mnie wcześniej uprzedzić,aby mój mąż na dany dzień zrobił sobie wolne. Ciumki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu tak, wkładasz do tyłka ten szary metalowy koniec termometru ale mozesz wsadzic troszke głębiej tak o kilka mm. I tak jak piszesz to krecic w koło a jak bedziesz krecic to troszke rozchylaj boki odbytu tak zeby mniej wiecej dupcia była otwarta tzn. było takie małe rozwarcie. Doszłam do wniosku ze jednak chrzciny zrobie na 20 osob (z dziecmi) a nie 37 bo mnie na to najzwyczajniej nie stac i jak sie inni obraza to ja mam to gdzies:P Moja mama stwierdziła ze wystarcza tylko najblizsi. Jeszcze nie mam ustalonej daty chrzcin ale byc moze beda one w drugiej połowie wrzesnia bo 15 mam egz z filozofii poprawkowy:( i musze sie do niego pouczyc a przy dziecku to raczej trudne jest;) Po egz beda chrzciny. A my wczoraj mielismy 2 rocznice slubu a mojemu Pawłowi cos sie pomieszało i był przekonany ze to juz 3 rocznica :D Mojemu Gabrysiowi tez sie ulewa ale nie tak duzo jak na samym poczatku że nawet w łożeczku podczas snu mu sie duuużżooo ulewało. Teraz uleje mu sie około 2 razy dziennie. Mnie sie wydaje ze Twoj Kubus za duzo je i jest przejedzony i stad to ulewanie no i pamietaj aby go długo trzymac na rękach po jedzieniu aby mu sie nawet kilka razy bekło (czasami moze i sie ulac zamiast odbić). Ja z kolei mam inny problem. Dosc czesto podczas snu Gabrys krztusi sie, chyba sliną. Tak jakby podczas snu jej nie połykał. Co o tym sądzisz? Dziwne. Jest to nieprzyjemne jak dziecko stara sie złapac powietrze i na moment jest czerwone i wydaje te okropne dzwieki zachłysnięcia sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja już zwiedziłam Kliniczną i odesłali mnie do domu ale zapisali na 1 września i wtedy mam dzwonić czy moje miejsce już jest a jak nie to drugiego dnia więc jednak se poleżę ze 3 dni w szpitalu. A teraz mam do studiowania instrukcję obsługi glukometru i od jutra rana zacznę się kłóć po palcach a póki co to ścisła dieta i mam nadzieję, że ona pomoże bo te 2 miesiące to spokojnie da się wytrzymać W domu mamy dość drobiu więc głodzić się nie muszę a mamcia już zapowiedziała, że mogę się kurczakami częstować :) Martwi mnie teraz jednak najbardziej mąż bo nie dość, że całe tygodnie jeździ po Polsce i coś podłamany jest i ten mój cukier to jeszcze bardziej go dołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz wyjazd do Polski stanął pod znakiem zapytania ze względu na to, że auto się popsuło 😡 nie wiem kiedy stąd wyjedziemy! mam wrażenie, że ta Anglia nas tu na siłe trzyma! 😡 a może to jakiś znak, że mamy nie wyjeżdżać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit raczej nie znak tylko na zlośc sie wam popsulo autko tak jak nam i teraz bede musiała wszedzie na nogach chodzic ech:( moze to na kondycje dobrze wpłynie;) kamika nie ma czym, sie zamartwiac, cukrzyca nie jest taka groźna ta ciążowa i mija po ciąży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że cukrzyca nie jest groźna ale powikłania też mogą nastąpić :( ale mam nadzieję, że jak jest kontrolowana i się o siebie dba to nic się nie stanie bo na pewno było by gorzej jak by nic się z tym nie zrobiło . Ale tak szczerze to te ostatnie dwa miesiące zapowiadają się ciężkie i zalatane :( Jutro muszę się dostać do lekarza rodzinnego (na chama) bo już nie mają miejsc a do tego w międzyczasie różne inne wizyty no i nasz mały remont a do tego wielkie zakupy rzeczy których nie mamy dla maluszka no i pranie tego co mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas powoli; dzieciaczki odpukać; chociaż już jest druga połowa sierpnia i właśnie teraz miałam sie kontaktować z szefem katedry laryngologii dziecięcej, bo mieli powtórzyc Olowi bronchoskopię, żeby sprawdzić czy oskrzela wróciły do normy czy są nadal takie dziwne jak wtedy w czasie tej akcji pooperacyjnej; mam nadzieję, że będzie ok, bo jeśli nie to miałby chyba robic za królika doświadczalnego skoro wtedy powiedzieli, że w życiu czegoś takiego nie widzieli (a starzy już byli...) ; Po moim trupie!! Agatka mam nadzieję, że nastrój się polepszył; jak mi chcieli dać kiedys mandat za prędkość to najbardziej bylam wściekła o to, że jechałam tylko 15 km więcej niz dopuszcz. gdybym jechała z 60 km więcej to juz może bym go lepiej przyjmowała, a tak to.... żenuła! :-D kamika muszę w tabelce poszukać z jakich okolic jesteś, bo ze zgrozą czytam, że nawet do rodzinnego u Was jest kłopot się dostać; czy to wina NFZ-u czy kiepskiej organizacji w placówkach słuzby zdrowia? Pozdrawiam resztę i jednozębnego ;-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida mieszkam na kaszubach :) przypuszczam, że to organizacja :) Jak bym chciała na spokojnie się zarejestrować to najbliższy wolny termin to 2 września :D ale maja jeszcze tak, że jest ok 10 wolnych miejsc i kto pierwszy z rana sie dostanie ten pójdzie a ja mam zamiar rano dzwonić ale dodzwonię sie jak już nie będzie miejsca :) Dobranoc Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Bogu tak mamy tylko u dermatologa ; powodzenia w porannym wydzwanianiu 👄 no.... w poradni K też jest trochę dłuższy termin aczkolwiek są lekarze do których idzie sie tam "z marszu"; ciekawe dlaczego??? :-P ale historia mojej pierwszej ciąży otwierała mi drzwi przed każdym gabinetem; tyle z tego pożytku (o ile można to tak nazwać) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
csesc dziewczyny...ja sie zaczynam sterac...jestem po 2 poronieniach wlasnie mija mc po poronieniu...tym razem nie bylam czyszczona...zmienilam lekarza i mam nadzieje ze bedzie dobrze !pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już pisałam Balbince, że coś veny do pisania nie mam :( chyba za bardzo się tym wszystkim stresuję, tzn. powrotem, popsutym samochodem, staraniami!a obiecałam sobie, że nie będę się nakręcać :( sonaola 🖐️ a pewnie, że będzie dobrze!!! w końcu musi! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dzis wysłałam ciuszki priorytetem to powinno szybko dojść;) gawit nie łam sie kochana, tak bywa ze raz sa gorsze chwile a raz lepsze, ja tez ostatnio miałam załamanie nerwowe i miałam bardzo złe mysli a teraz widzisz juz mi lepiej;) Jak bedziesz sie stresowała i bedziesz kłębkiem nerwów to ze starań nici, wiec wyluzuj a zobaczysz dwie kreseczki;) sonaola86- 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki dziweczyny za wsparcia...tam nie napisalam ze minol 4mc po 2 poronieniu i mam nadzieje ze bedzie ok....to forum podtrzymuje na duchu...dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze ten topik podtrzymuje na duchu:) Miałyscie racje ze po burzy wychodzi słoneczko:D U mnie zaświeciło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz jeszcze niech zaświeci 15 wrzesnia na egzaminie popr. z filozofii to bedzie git:) heh Gosiu a jak Kabus? Czy juz mu lepiej? Robiłas numer z termometrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123kociaki
Cześć wszystkim . Mam 41 lat. Mam problem z zajsiem w ciążę. Zostałam przękleta przez lekarzy. Usłyszałam już setki razy "że w tym wieku to mam sobie odpuścić". A ja tego nie chcę. Pomóżcie. Jestem u granic wytrzmałości!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kociaczki wkoncu tutaj zawitałas:) Prosze przedstaw dokładnie swoja historie, np. jakie miałas robione badania i jakie wyniki oraz jakie brałas leki, jaka dokładnie diagnoze postawił lekarz itc. Mysle, że kazda z nas cos Ci doradzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny to jest tutaj mój ostatni wpis na jakis czas, widze ze tylko ja sie tutaj udzielam:(:(:( Gosiu przyszłam Ci tylko przekazać info jakie znalazłam na kafe lipcowek i pozwole sobie zacytowac pewien fragment, ktory moze Cie zainteresować: \"marczewa witam byłylismy dzis zmałym u neurologa i okazalo się, ze wszystko jest oki. Co do tych drgawek nóg to jest to normalne i niektóre dzieci tak mają i ma się do wyrównać do 3 miesiąca.\" No to papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Agatha2007 nie karz nas i pisz na topiku :) Ja co prawda nie mam zbytnio co pisać ale czytam na bieżąco! Jakoś mam kiepskie dni ostatnio :( Palce mnie bolą od ciągłego klucia a do tego wczorajsza noc była koszmarna bo nie dość, że ledwo do wyra się wrzuciłam z bólem kręgosłupa to połowę nocy twardniał mi brzuch i nie mogłam spać ze strachu o dzidzię :( Do tego jestem leniwa i czasem nawet po kilku schodach mi sie nie chce wychodzić w domu a, że mam pokój na piętrze to jeszcze sporo sie na stękam zanim tu dojdę :) I do tego wszystkiego czasem dieta mnie dołuje bo raczej mogłam dużo jeść a teraz częściej jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Agatka myślę, to taki sam chwyt jaki zastosowałam na Poznaniankach ;-) pisz, pisz.... A ja coś Wam powiem......... Wiem kto urodził.............. No..... A Wy???? Koug!! W sobotę Emilkę 3245g, 54cm!!!!! Poza tym w niedzielę pojawiła się jeszcze jedna dziewczyneczka Zosia, ale to juz nie jest forumowe dziecko ;-) Pozdrawiam Wszystkie!!! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dzis bylam po wyniki z cytomagolia i sa ujemne czyli jest ok..jutro mykam do gin na badania i usg mi chce zrobic..staranka dalej sa..juz jutro koniec dni plodnych wiec mam taka malutka nadzieje ze moze sie udalo...uda??hihi:-))🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................14.08........... Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........13.07..........MAJ 2008.. ............Torun Nick..................data straty............ tydzień ciązy nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc Motylek84........05.12.2007; 19.05.2008..........7tc, 10tc gośkaa........29.08.2007, 14.07.2008............7tc, 4tc Madusia3.....26.06.06.................20tc.............. ........ ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Mika23......33tc CóRECZKA....08.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........33tc..CóRCIA......14.09.2008............ .......opolskie kamika_25..33tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska olawd..........17tc................23.01.2009.......pona d2lata....k.olsztyn Justynka27........3-4tc...........21.04.2009........3cyk le.......Toruń MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Lida...........................08.06.2005............... Borys............... Balbinka.....................02.10.2007............... Michał............... Meggi........................04.03.2008................. .Antoś.............. Daga.............................03.2008................ .Jasiu.............. Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander....... kf26..........................07.05.2008................ .Natala............ Agula2121..................15.06.2008................... Wiktoria........ Lola-u........................23.06.2008................ ...Julia............ Agatha.......................01.07.2008................. ..Gabriel......... Dorcia........................01.07.2008................ ...Izabella........ Marghi.......................08.07.2008................. ...Jakub........... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia..................................... . ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania.................................... .... . ....................... Balbinka......Ania.......................Kazik.......... .... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda.....................Adaś............ .. ..... Melania....... Agatha........Agata.......................Oliwier....... ........?............. lola.............Jolanta.....................Bartuś..... ........ Dominika....... gawit..........Gabrysia................Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa....................Maciuś.............. .... .Laura.......... Gośka...........Gosia.................................. ............................ Mika.............Magda.................................. . .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka............................... ......................... Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ............................... Lida...............Lidka................................ .. ........................... Daga_p_11......Daga..................................... .... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ............Karinka...... Dorcia..........Dorotka............Michał........... ............................ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida....... olawd.............Ola.................Tymoteusz......... ..........Zosia....... krucha.................................................. ............................. Amichasia............................................... ............................ kasztanowo-ruda......................................... ........................ Koug ............Ania.......................................... Asia,Agata......... kamika_k.....Kamila......................??????......... ....Wiktoria.......... Motylek................................................. ............................. MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nicka.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo...... Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie................ Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie.......... Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio -pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie............... Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie............... Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie....... Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie.......... Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie...... kamika........Kamila............Kożyczkowo............pomorskie......... Justynka27......Justyna.........Toruń.......kujawsko-pom orskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.garnek.pl/madusia3/a Tu macie moje nowe fotki i fotki mojej bylej podopiecznej (3 lata sie nia zajmowalam) z chlopakiem na tle naszych scian. Nie do konca sa takiego kolorku jak na fotach na jednych wyszly jasniejsze na 2 ciemniejsze , ale mniej wiecej sa takie. U nas nic nowego praca dom itp. Jutro wolne, bo idziemy oddac krew. Agatko na gg zostawilam Ci wiadomosc. Aniu widze, ze Misiek charakterny jest. U Ignasia trwa nauka chodzenia jak sie nie skubnie , ze nikt go nie trzyma to zrobi pare kroczkow sam , ale jak sie skubnie to siada na tylek i ryczy. Ogolnie jest kochany i slodki. Koug gratuluje Emilki. Witam nowe kolezanki. Agatko nie warz sie przestewac pisac ja tak lubie Cie czytac, a pisze rzadko, bo ani nie jestem w ciazy , nie mam dzidzi i narazie nawet w planach nie mamy. Buziolki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×