Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Dziś Gabcio zjadł żółtko!!! Smakuśne było;) A ja juz nie wiem o co chodzi? Wczoraj o 17 dalam mu ten antybiotyk(raz dziennie mu podaje) a o godz 20 gorączka znowu zaczeła wzrastac, był markotny i takie tam. Postanowiłam ze nie bede zbijała mu gorączki dopoki nie bedzie ona krytyczna. Wiec kontroloweałam go i w dwie godziny pozniej aż do tej pory gorączka zmalała do miedzy 36,3-36,5 stopni! I tak sie juz utrzymuje a ja nic nie podawalam na gorączke:) Czyżby ten antybiotyk tak zadziałał czy to faktycznie ząbki? Narazie zębów nie widac. Kamika nie pomylilam sie Gabi tak wazy, ale dr pocieszyła mnie ze taka jego uroda;) Mało je ale jako tako apetyt ma nawet jak jest chory. Zmykam pisac dalej prace bo jutro musze oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Gabcio zjadł żółtko!!! Smakuśne było;) A ja juz nie wiem o co chodzi? Wczoraj o 17 dalam mu ten antybiotyk(raz dziennie mu podaje) a o godz 20 gorączka znowu zaczeła wzrastac, był markotny i takie tam. Postanowiłam ze nie bede zbijała mu gorączki dopoki nie bedzie ona krytyczna. Wiec kontroloweałam go i w dwie godziny pozniej aż do tej pory gorączka zmalała do miedzy 36,3-36,5 stopni! I tak sie juz utrzymuje a ja nic nie podawalam na gorączke:) Czyżby ten antybiotyk tak zadziałał czy to faktycznie ząbki? Narazie zębów nie widac. Kamika nie pomylilam sie Gabi tak wazy, ale dr pocieszyła mnie ze taka jego uroda;) Mało je ale jako tako apetyt ma nawet jak jest chory. Zmykam pisac dalej prace bo jutro musze oddac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zwykle piszę jak łapie doła :( Jakąś godzinę temu dowiedziałam się, że stan teścia się pogorszył bo serce ma coraz słabsze :( Nie mam pojęcia jak tam mąż się trzyma tylko się domyślam a nie chce do niego dzwonić, żeby go dodatkowo nie denerwować pytaniami no i siedzę w domu jak na szpilkach nic nie wiedząc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziiękuje kobitka w sprawie tego nicku:) całuski dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) u nas już Wiktorka konczy 9 miesięcy:D Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie KaKru85.............32............07.03........marzec200 8.........Brodnica Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_27............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r2m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ........9m...... Lola-u...............23.06.2008................Julia.... ............7m...... Agatha..............01.07.2008................Gabriel... .......8m1tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008................Izabella..........8m1tyg... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub.............8m......... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........4 m 2tyg. romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier....... ..........Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Alanek....... ...........Amelka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Laura Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie lolau.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! A mnie jest strasznie smutno bo w sobotę zmarł teść :( Ta śmierć była zupełnie niepotrzebna :( bo najprawdopodobniej gdyby nie lekarze to by żył bo z udaru go mieli wyleczone i już nawet miał niewielkie czucie w lewej stronie :( ale te matoły nie dawały mu przez 2 dni leków na rozrzedzenie krwi (bo miał sondę w gardle ale na pewno można było podac tego typu leki przez kroplówkę) no i zrobił mu się zator w płucach a potem to już padło serce nerki no i zmarł :( Aż mi się płakać chce jak pomyślę, że Damianek już nie pozna dziadka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika bardzo mi przykro dla teścia!!!!!! Nawet sobie nie chcę wyobrażać, co przeżywa Twój mąż!!!!!!! Trzymajcie się ! 😘 Ja mam jutro na 17.20 wizytę u gina! odezwę się po!~proszę Was módlcie się za nas! ja mogę całą ciążę przeleżeć, jeśli zajdzie taka potrzeba, ale żeby tylko dzidziuś urodził się cały i zdrowy! Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit nawet nie wiesz jak dobrze cię rozumiem...na każdą wizytę u gina czekałam...ale z chwilą wejścia do gabinetu pojawiał się strach czy nie będzie jakiś komplikacji czy nie powie mi bardzo mi przykro ale.......ale na szczęście na każdej wizycie było wszystko ok mały rozwijał się prawidłowo a ja tylko czekałam kiedy zobaczę go na usg kiedy posłucham jego bicia serduszka...cudowne przeżycia kiedyś na ktg nagrałam sobie na kome jego bicie serduszka-cudowny dźwięk który mam do dzisiejszego dnia.....gawit nie martw się terazmusi być dobrze i będzie baaaaaaaaaardzo 3mam kciuki... kamika wyrazy współczucia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika moje wyrazy współczucia, nie wiem co napisac bo co mozna w takiej sytuacji? Nic nie uleczy bólu i smutku:( Dla Twojego teścia światełko Agula no prosze i juz Wikusia ma 9 miesiecy, Gabrysiowi stuknęło 8 i pół:) Za niedługo bedziemy świętowac roczek z Gosią, Jolą, Dorcią i resztą kafeterianek:) Gawit zapewne slowa \"nie zamartwiaj sie na zapas\" nic nie pomoga bo strach minie w momencie jak dostaniesz dzidzie do rąk własnych wiec chociaz staraj sie nie rozmyslac o tym ciągle a mysli zajmuj innymi sprawami, np. pooglądaj zdjęcia z dawnych lat, ze ślubu, z wycieczek a macie duzo pięknych zdjęć i jest co oglądac oraz wspominac:D Gosiu martwiłam sie, że Gabi jest chory ale juz jest dobrze, byłam dzis u kontroli:) Wiec bez obaw że zarazi Kubusia:) Ale sie ciesze! Kiedy zawitacie u nas? Pytam bo musze posprzatac hihih ale Sara coś o tym wie:P Gabrys przytył od piatku! Wazył 7400g a dziś w trzy dni pozniej wazy juz 7600g ! No i ma dziąsełka napuchnięte ale dr mówiła ze nie koniecznie zaczną mu ząbki wychodzic. Aniu gdzie sie podziewasz? 👄 A nie wiecie przypadkiem co sie dzieje z Lidką? Nawet na GG jej nie widze..... A i z tego wszystkiego zapomniałam napisac że lola-u napisała do mnie fajne życzenia na dzień kobiet, takie do żartu:D Jolciu dziekuję Ci, niestety nie mogłam odpisac na sms;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie u lekarza! jest zarodeczek, bije mu serduszko! tak mi ulżyło! dostałam acard i luteinę dowcipnie ;) to tak profilaktycznie, bo wg. ginki wszystko jest dobrze! mam tez miesiąc zwolnienia! następna wizyta 14.04. do tego czasu mam do zrobienia troszkę badań! dla dzidziusia wszystko! niech tylko zdrowo rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Gabrysiu to suuuuuuper!!!!!!!!!!!jak dobrze usłyszeć takie nowinki:D dobrze ze masz zlecone rozne badania, ja tez miałam ich co nie miara,moje kolezanki co byly w ciazy nawet o takich nie słyszały co miałam:) teraz juz bedzie wszystko dobrze:) Kamilko bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojego teścia, dla niego pozdrawiam reszte dziewczyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu wspaniałe wiadomości:) Bardzo się cieszę:):):) To malutkie serduszko bije dla Ciebie kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit-gratuluję z całego serca :) życzę 9 bezstresowych miesięcy (no teraz to już mniej ;) pozdrawiam wszystkie które mnie pamiętają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit-gratuluję z całego serca :) życzę 9 bezstresowych miesięcy (no teraz to już mniej ;) pozdrawiam wszystkie które mnie pamiętają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Witaj Koug🖐️ super że do nas zajrzałaś:) napisz co u Was?? Znowu robi sie cisza:( piszcie!! Mielismy ostatnio chwile małego stesiku:D spozniala mi sie @ ale po tygodniu wreszcie dotarła:) test zrobiłam w poniedziałek ale oczywiscie wynik negatywny. Narazie nie chcemy dzidzunia dopiero tak za 1,5-2 lata jak Wikusia bedzie juz troszke jak to sie mowi odchowana:) no ale gdyby było to tez bysmy sie cieszyli tylko troche ciezko by nam było, ja chce juz skonczyc szkołe i miec troche odpoczynku od ciazy a poza tym maz siedzialby w pracy nie wiem dokad;)Teraz i tak dorabia po pracy:) ach ten moj dzielny mezczyzna:) W poniedziałek byłam na zwazeniu i mierzeniu Wikusi, oczywiscie pani nie mogła jej zwazyc bo sie bardzo kreciła;) ale po trudach udało jej sie złapac wage 9910g (w domu na naszej wadze ma 10,40kg) a mierzy 77 cm:) pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były urodzinki Madusi i żadna z nas nie pamiętała:( Madusiu łączka kwiatów dla Ciebie i malejwronki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były urodzinki Madusi i żadna z nas nie pamiętała:( Madusiu łączka kwiatów dla Ciebie i malejwronki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 ❤️WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również przyłanczam się do życzeń, wszystkiego naj naj najlepszego dziewczynki:) Aniu suuuper ze się odezwałas:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maduziu wszystkiego najlepszego👄❤️🌼👄 Madusia odezwij sie do nas bo dawno Cie nie było tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja co prawda się nie wychylam ale Was czytam na bieżąco :) A teraz coś może skrobnę co tam u nas: A więc wczoraj miałam podobnego stresika co Agula2121 bo fakt faktem nie wiem co ile dni mam mieć @ bo po porodzie miałam dopiero 2 razy i trudno stwierdzić czy będzie znów regularna czy coś się jej popi...... No ale przypuszczając, że powinna być co 28 dni to powinnam dostać w czwartek a tu jeszcze nic :( no i w końcu powiedziałam mężowi, że zaczynam się z tego powodu stresować ( bo po co tylko ja mam się denerwować jak facet przecież też może :D) no i go chyba bardziej ruszyło bo wieczorem pojechał po test :) No ale jeszcze nic z tego, chociaż jak by było to by było :) Może jeszcze u mnie hormony szaleją bo z karmieniem to na pewno nie ma nic wspólnego bo co prawda jeszcze coś tam u mnie się zbiera ale nie tyle, żeby dziecko się najadło ale ja jeszcze uparcie piję herbatki na mlesio i uparcie młodego przystawiam no i na rano jak się obudzi to trochę głód se dziecko zaspokoi i nie płacze :D A co do tej @ to może się spóźnia z powodu stresu bo jednak ta cała sytuacja z teściem to zagrała na nerwach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie KaKru85.............32............07.03........marzec200 8.........Brodnica Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_27............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r2m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ........9m...... Lola-u...............23.06.2008................Julia.... ............7m...... Agatha..............01.07.2008................Gabriel... .......8m1tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008................Izabella..........8m1tyg... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub.............8m......... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........5 m........ romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier....... ..........Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Alanek....... ...........Amelka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Laura Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie lolau.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Gabrysiu wszystkiego naj naj najlepszego w dniu urodzin👄👄👄 Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu Twych Urodzin niech będzie spełnione. Walcze od tygodnia z Wiktorki pleśniawkami smarowałam jej buzke aphtinem pomaga ale zaraz znowu pojawiaja sie te plesniawy ale jest ich o wiele mniej, teraz bede jej smarowac oczywiscie w małych ilosciach cebionem bo to przeciez wit C, a te gzybki nie lubia kwasnego środowiska:) tak wlasnie wyleczyla (teraz juz:) ) moja kolezanka(mama Tosi, ktora sie kiedys opiekowałam) synkowi plesniawki bo aphtin nie dawał rady, a moze Wy macie jakies sposoby na plesniawki?? Jesli jej to nie zejdzie do konca tygodnia to musze isc do lekarza:( a jak sobie pomysle to az mnie krew zalewa, zeby sie do niej dostac to maz musi isc rano o 7 i zapisac Wikuske zanim pojdzie do pracy, takie kolejki są u nas w osrodku, a niektore babki to jeszcze wczesniej przychodza zanim osrodek otworza, masakra:( a lekarka przyjmuje od 8-11 albo od 13-16 i kazdy chce kolejke sobie zajasc.wwwrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 Mój Kubuś też miał pleśniawki i smarowałam Mu kilka razy dziennie aphtinem.Zawijałam gaze wokół palca nasączona w aphtinie i mocno dociskałam ,aby zetrzeć nalot... Położna mówiła,że jeżeli nie minie to bedzie trzeba przetrzeć piochtaniną na wodzie, pomaga w mig,tylko ta buzia fioletowa:( Malawronka🖐️:D Co słychać u Ciebie? odzywaj się częściej:) Ciumki dla Ciebie👄👄👄 A! jesteś zalogowana na nk?zaproś:)ja nie wiem jak Cię szukać,aby znajść:( Gabrysiuniu WSZYSTKIEGO NAJ ,NAJ, NAJLEPSZEGO!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu i ja sie dołączam do życzonek. Życze Ci wszystkiego co najlepsze od życia oraz zyczę jak najmniej stresu i słodkiego bobaska, który już za niedługo dołączy do naszej tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula mój synek też tak miał i pomogły mu od razu granulki borax-dagomed lek homeopatyczny rozpuść w herbatce i pleśniawki zejdą na drugi dzień:))lek ten jest naprawde warty polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×