Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

A wiesz Lidziu właśnie tak wczoraj myślałam, że moze dacie synkowi na imię Igor :) Chyba mam jakiś dar przepowiadania przyszłości: Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........04.03........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Meggi1982.....39tc SYNEK ..03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Agatha2007....21tc ........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....24tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...19tc ]SYNEK .21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............30tc SYNEK .29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia.....................Jasiu........... ..........Gabrysia.... Megi...........Ania..................Antoś.............. ......................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata............... lida.............Lidka............... lola.............Jolanta.............Bartuś............. ........Dominika......... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................ Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda............. Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Igor/Sergiusz.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........04.03........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Meggi1982.....39tc SYNEK ..03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Agatha2007....21tc ........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....24tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...19tc ]SYNEK .21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............30tc SYNEK .29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia.....................Jasiu........... ..........Gabrysia.... Megi...........Ania..................Antoś.............. ......................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata............... lola.............Jolanta.............Bartuś............. ........Dominika......... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................ Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda............. Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Igor/Sergiusz...... .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Ja właśnie zbieram się do spanka, bo dzisiaj troszkę połaziłam. Byłam u mojej Babci, aż miałam łzy w oczach i gdybyśmy były same to bym się poryczała. Nie chce mi się opisywać o co chodzi ale moja Babcia mieszka z synem jego żoną i córką. Jest chora, więć cały czas musi się Nia ktos opiekować. Tak mi przykro, bo zawsze była taka sprawna i spędzałyśmy ze sobą bardzo dużo czasu a teraz nawet nie da się z Nią pogadać. Oj starość jest okropna czasem. Bardzo ją Kocham!!! A tak wogóle to Antoś właśnie szaleje w brzuszku i chyba tak szybko nie zasne. Kocham tego Bąbelka, który mieszka w moim brzusiu. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Aniu tak własnie myślałam żeby was odwiedzić jutro a właściwie dzisiaj bo już po dwunastejj, ale że oczywiście nie miałam kiedy do Ciebie zadzwonić to klapa. Meggi właściwie nie wiem co Ci powiedzieć... Rób wszystko abyś Ty i Twoja rodzina doczekała starości w lepszym stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie już lepiej bo dziś w nocy mnie ten skurcz taki mocny nie zlapal a do tej pory co noc byl obowiązkowo jeden taki bardzo silny... mam nadzieje że już bedzie lepiej ale brzuch nadal boli i twardnieje więc zobaczymy... Ktoś pytal o Dage więc melduje że ja mam z nią staly kontakt- jest jeszcze w calości ale już sie doczekac nie może!!! Ma też jakiś zrost w macicy po zabiegu /lekarz spie*dolil sprawe/ i na tym zroście siedzi lożysko i mówi że będą jakieś problemy po porodzie i maja ją odrazu po nim znieczulac ogólnie i coś tam robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień nie mogłam sie tu dziś dostać :( jakieś problemy z kafe :( a teraz już nic nie napiszę, bo szykuję się na jutro do pracy! ostatni dzień i aż mam ochotę tam iść :D Buziaki i dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam- ja tez nie mogłam dzis wejść na kafe a teraz to juz czasu nie mam zeby duzo pisac:( Niestety nie odpisze kazdej z was bo mam mało czasu i zmęczona jestem. Jutro o 18 mam egz poprawkowy, ktory powinnam zdac za pierwszym razem, jak to sie mówi z \"palcem w pupie\" a tu szok bo nie zdałam i nie wiem dlaczego skoro miałam wszystko dobrze. Skutek tego taki, że i tak nic nie umiem na egz. poprawkowy, bo sie nie uczyłam poprostu nie chce mi sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale teraz to musze przysiąść i wkuwac do nocy. Psyche mam tak umęczona że nie wiem jak sie nazywam;) Przeczytałam Was wszystkie ale juz nie odpisze bo kazdej chciałabym duzo napisac a tu sie nie da. Jutro wroce pozno ze szkoły, a w sobote i niedziele mam zajecia; z tym ze w sobote znajde dla was czas i odpisze duuużżżooo bo po południu bede juz w domu a w niedziele mam przeje....ne poniewaz mam ćwiczenia od 8 do 20. 👄 Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Balbinko za miłe słowa!!! Ja jak zwykle buszuje po nocy w internecie a póżniej śpie całymi dniami. Wczoraj w nocy to już myślałam, że się zaczeło ale to był chyba tylko fałszywy alarm. Aczkolwiek jestem przygotowana. Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się opisałam dzisiaj rano i mi zjadło😡😡 Meggi👄 napisałam do Ciebie na dwóch obumarłych Trzymaj się i pamiętaj,że jestem z Tobą👄👄 Agatko trzymam kciuki za Ciebie no i oczywiscie odpoczywam za nas dwie👄👄 Lola-jak sie czujesz? mineły skurcze?bedzie dobrze zobqczysz-tylko byc mocna i twarda i leż jak ja👄👄 Madusiunia👄👄 Michas i Jego mamuska👄👄👄👄👄 Gawit i Malawronka❤️👄trzymam za Was kciuki i przesyłam fluidki🌼🌼🌼🌼 Lida👄jak się czujecie? Borysek? dla Niego 👄❤️🌼 Talarcik a Ty Kochanie gdzie zaginełaś w akcji?chyba się stęskniłam za Tobą:( Aga 123 chyba tez zapomniała o nas:( A ja trzymam za Ciebie kciuki tak,aby sie Twoje dni płodne popikoliły.....,a jak wróci mężulek,abyś zaszła w ciąże:D Sara szkoda,że mnie nie ma w Sączu bo moze bys do mnie zachatrzyła,no ale moze innym razem.Pozdrow odemnie N.Sącz,bo ostatni raz byłam w centrum razem z Tobą,bo potem za 5 dni miałam plamienie i leze jak nie u siebie to u tesciowej-sufity u mnie i u tesciowej to znam ze szczegółami-gdzie ryska,gdzie smuga w którym kącie wisi pajęczyna,a nnawet nobecnie maluuuuuuuuuuutki pajak zasuwa po suficie. Trzymajcie się:D zycze miłego dnia👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja o poranku.... Kurczę, ale noc; Bubu miał znów atak pseudo Kruppa; to już trzeci w ciągu ostatnich czterech miesięcy; ale tym razem poradziliśmy sobie sami (bez interwencji na pogotowiu); Meggi jak tam??? Nie zanosi sie na nic? :-) Pewnie nie możesz się doczekać; Lola w sprawie Dagi... fakt, że nie miałam okazji jej tu spotkać, ale przypomniała mi moją sytuację... być może chodzi o to samo... tyle, że u mnie nie było wiadomo wcześniej... W pierwszej ciąży, kiedy rodziłam nieżyjącego już synka okazało się, że mam wrośnięte łożysko (podobno są dwa przypadki: wrośnięte i przerośnięte, ale teraz już może ciut kręcę); i nie mogłam go urodzić; w szybkim skrócie dowiedziałam się, że wyciąga się je dość brutalnie (ręka do śodka i próba usunięcia) i też.. narkoza... dopiero po jakimś czasie dowiedziałam się przypadkiem, że mogłam się obudzić bez macicy... Dobrze, że to było w poznańskiej klinice, bo znam taki sam przypadek z naszego miejscowego szpitala i dziewczyna pozostanie już z jednym dzieckiem; Balbinka widzę, że chyba musiałybyśmy zmienić topik; moja babcia wczoraj miała robione podstawowe badania;na zmianę robi się żółta i biała; wyniki krwi fatalne; rokowania kiepskie; z racji, że ma już 96 lat stwierdziła, że już się nażyła i do szpitala nie pójdzie; jest w domu i cichutko czeka... Pozdrawiam resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi ja zawsze przed wysłaniem posta kopiuję go, żeby potem w razie czego nie tworzyć od nowa... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu wiesz, że w Sączu jest ostatnio częściej niz w Katwicach więc podejrzewam, że będzie jeszcze duuużo okazji do spotkania, a Nowy Sącz oczywiście \"pozdrowie\" i musze w końcu do Ani wpaść, bo mi nakopie za zapominanie zadzwonic jak jestem gdzieś w okolicy :) Meggi po nocy to ja też lubie siedzieć, gorzej jak potem musze wstac tak wczesnie jak dzisiaj, chyba ze dwa razy budzik przestawiałam! Lidziu zdrowi już jesteście? No i właśnie gdzie Gośka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida co do postów to chyba powinnam wziąć z Ciebie przykład, co do babci to wiesz, mózg człowieka jest tak zaprorgamowamy zeby życ 150-160 lat więc jeszcze kawał życia przed Twoją babcią :), a im mniej łapek w to wpakuje lakarz tym większa szansa. Dowiedziałam się, że średnia długość życia lekarza to 57 lat :) a biorąc pod uwagę, że mój dziadek żyje blisko 80 to ilu musiało umrzeć wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarunia❤️ Bo ja ostatniego posta przexczutałam mojej tesciowej-moja druga mama siedzi obok mnie i mi podpowiada,abym Cię poprosiła o wywiad z dziadziem na temat zdrowego i długiego zycia.tak do 160ciu lat to by było fajnie zyc:D No i życzymy Twojemu dziadziowi,aby to był Jego dopiero półmetek. Zarty zartami ale zycie jest nie sprawiedliwe:(kto zyje 100lat a kto 10.Moj tesciu mial 40 jak Go Pan Bog zabrał do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja mam o tym sądzic? Troche krępujaca sprawa, ale nie wiem co o tym myslec. Od wczoraj czuje nadmierną wilgoć w \"miejscach intymnych\", nie sa to upławy tylko tak jakby woda a może mocz? Nie wiem czuje że dzidzius czesto leży mi na pęchcerzu i jak mocniej zakaszle to troszke popuszczam (chyba mam problem z trzymaniem) chociaz tego nie czuje. Ale dzis w nocy miałam juz dosc, mimo, że nie przemaka mi bileizna to denerwuje sie bo mam cały tyłek mokry aż swędzi- lubie mieć sucho! I nie wiem czy ja naprawde popuszczam kilka kropelek moczu nie czujac tego, czy mam nadmiar wód płodowych i one ulatuja po troszku- bo słyszałam, że to jest mozliwe? Boje sie:( Acha ale nic mnie nieboli, oprocz tego że codziennie nad ranem (ok. 5 godz) mam twardy brzuch a potem to mija. Ale nie boli. Co ja mam robic? tyle co byłam u ginek i jest wszystko ok. A tutaj jeszcze ten egzamin, nie wyspałam sie i chyba wstałam lewą noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwon do twojego gin i zapytaj,ale ja pamietam jak taka wloszka u ktorej pracowalam miala podobna sytuacje-malec jej siedzial na pecherzu i tez sobie popuszczala,nawet przy aaaaaaaaaaaaaa psik tez sobie popuszczala i nosila podpaski,ale dla wlasnej pewnosci zaczerpnij porady gin.nie chcialabym cie wprowadzic w blad-pisze tylko czego bylam swiadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dopiero co Wam odwaliłam wykład na temat długiego życia i chyba nie musze robic tego drugi raz :) Dziadziu dla niego niestety mieszka ze mną więc jest pilnowany żeby przestrzegać zasad, których sam mnie uczył :) Wiesz jak to jest :) w pewnym momencie role się odwracają :) a jego kardiolog się dziwi dlaczego z tak chorym sercem jeszcze żyje, no ale ja mam swoje tajemnice :) Agatko ja myślę tak jak Gosia, zapytaj swojego gina a jak Ci powie, ze to nic złego to po prostu zacznij używać wkładek Ja dzisiaj o 12 mam wykład na temat zdrowia w LO w Mysłowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zobacze jeszcze jak bedzie na razie to musze sie skupic na tym głupim egz:( a juz pisałam do Madusi, że wrazie czego to do szpitala pojade zeby mnie zbadali. Odezwe sie jeszcze wieczorem co i jak u mnie;) Dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu a jeśli Twoja teściowa chce posłuchać jak żyć długo i zdrowo to nie ma problemu, możemy wpaść i pogadać :) ale pod warunkiem że nas na herbate zaprosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha!!! Ja miałam tak samo. Pamiętam jak p[oleciałam do ginekologa i powiedziałam mu, że chyba mi wody podciekają. Popatrzył na mnie jak na warjatke i zapytał skąd mi to przyszło do głowy. Odpowiedziałam, że od paru dni mam ciągle wilgotno w majteczkach i musze ciągle chodzić z wkładką a nie są to upławy, no i że to wszystko wyczytałam w internecie. Na to on dosłownie, żebym wypier... te wszystkie durne gazety i internet i zostawiła sobie tylko jedną fachową książke. Poinformował mnie też, że fakt zdaza się w póżniejszej ciąży, że wody podciekają ale nie w tak wczesnej jak ja, bo to by tylko oznaczało, że poroniłam. Zbadał mnie jak trzeba i okazało się, że Antoś uwielbiał siedzieć mi na pechęrzu i dlatego prostymi słowami leciały mi siuśki jak on naciskał. Teraz to nawet jak kichne to czuje,że sobie popuściłam troszke. Jednak warto powiedzieć o tym lekarzowi aby potwierdził, że to tylko siuśki. Ginekolog też może sprawdzić takim papierkiem jak lakmusowy, czy to wody czy mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha a u Ciebie to 21 t, więc dzidzia pewnie siedzi Ci na pęcherzu tak jak Mój Antek. U mnie też był ułożony miednicowo, dlatego musiałam więcej polegiwać. Nie siedzieć ale leżec w takiej pozycji jak na leżaku i dużo spać na lewym boku. Pamiętam, że podniósł się wtedy wyżej i ucisk na pęcherz znikł oraz pozycja miednicowa. A ja ostatnio miałam dziewczyny fałszywy alarm w nocy, więc chyba niebawem będę tulić mojego Antosia. Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny - znalazlam wasz topik przypadkiem . ja rowniez planuje dzieciatko ale tym razem sie strasznie boje bo moje dwie poprzednie ciaze zakonczyly sie poronieniem niestety. juz sama nie wiem co robic aby tym razem sie udalo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi masz śliczny brzuszek :) Olwdt witam Cię w imieniu dziewczyn, tutaj zawsze możesz liczyć na wsparcie i miłe słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Raaria!!! Dziekuje za \"śliczny brzuszek\". Od tego siedzenia w domu zrobiłam się chyba upierdliwa, dlatego mam do Was kolejne pytanie. Co myślicie o przesądach i kupowaniu wózka przed urodzeniem dziecka? Mój Tatuś czyli dumny Dziadek kupuje Nam wózek i już go zamówił, w sumie to jest już do odebrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za mile przyjecie meggi masz sliczniutki brzusio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Agatha Meggi ja od 2 miesięcy mam to samo; niefajnie, ale jak wszystko przeżyć trzeba; w ciąży z Borysem też popędziłam do ginki \"na syrenie\", że chyba mam perforację pęcherza płodowego; nawet sama się przestraszyła; ale okazało się, że to .... mocz; teraz już nigdzie nie pędziłam :-) wkładki i tyle; Olawd Pozdrawiam; zaglądaj tu i pisz; fajnie tu; Meggi zastanówmy się co do przesądów... co mam zrobić ja? łóżeczka z pełnym wyposażeniem - stoją po Borysie; wózek - gotowy; jak ja biedna miałabym się pozbyć wszystkiego, żeby nie było w domu nic na przyjście kolejnego syncia? ;-) nie ma szans; Sara, Marghi, Lola, Balbinka Michaś i reszta pozdrawiam i ściskam; jakoś mi dzisiaj fajie i wesoło; ostatnio rzadko to się zdarza; zrzędliwość górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi piękny brzuszek :D jak widzę wszystko Ci w niego poszło, bo nigdzie więcej nie widac kg :D chyba nie dużo przytyłaś? Olawd witaj! pisz, pisz kochana! ja mam za soba dwa poronienia! staram się o następną dzidzię i boję się jak jasna cholera, ale trzeba zaryzykować :D A Marghi też po dwóch pornieniach teraz jest w 18 tc :D Meggi też wiele przeszła, a za chwilę będzie rodzić :D Na innym topiku tego typu są dziewczyny po dwóch, trzech poronieniach i albo maja już dzieci, albo są w ciązy i jest ok! jedna nawet będzie miała bliźniaki :D Kurde musi być dobrze!!!no po prostu nie ma innej opcji :D Agatko pewnie to ucisk na pęcherz, ale lepiej się upewnić! Sara, Gosia, Ania, Ewa, Lida, Jola 😘 i wszystkie pozostałe dziewczynki 😘 A mój mąż dziś kupił sobie aparat lustrzankę! jakiegoś canona! ja się tam na tym nie znam, ale on się podjarał niemiłosiernie :D Ja mam już wolne! Zrobili mi miłe pożegnanie! bardzo miło z ich strony, bo pracowałam tam nie cały rok! a oni tak mnie zaskoczyli no i moja szefowa powiedziała, że zawsze mogę do nich wrócic! dobrze wiedzieć :D już nie pamiętam czy Wam pisałam o moim dziwnym bolu ręki?to może nawet nie ból, tylko cholernie dziwne uczucie! takie mrowienie!od łokcia w dół :( jak pisze to jest gorzej! ponoć to od kręgosłupa szyjnego :( mam mieć masaże czy coś w tym stylu :D oby masażysta był przystojny :P Dobranoc! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×