Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Balbinka o.ki; nie gniewaj się; A u nas pada śnieg!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka i jeszcze w temacie.... Dużo zdrówka dla maluszka, żeby wreszcie nabrał siły do walki z naszą cywilizacją; my ponad tydzień temu znów walczyliśmy z pseudo-kruppem; powraca jak stara melodia :-( dobrej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Sara pewno zaraz mi napisze,że ranny ptaszek jest ze mnie,ale kurcze ostatnio nie wiem co jest tego powodem,że się budze razem z kurami hi hi hi hi hi Mówią,że w ciaży się spi ,ale u mnie to się nie sprawdza UWAGA!UWAGA!UWAGA! Nasza Madusia kończy dzisiaj kolejny roczek ❤️❤️❤️Kochana Solenizantko❤️❤️❤️ Urodziny dzień radosny, Pełen kwiatów zapach wiosny. Dziś chcę złożyć Ci życzenia, Szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, I w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, Płyną niby wielka rzeka. I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone. Całuje Gosia i Piotr👄👄👄 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z Meggi? wg. mnie to Ona chyba już urodziła,ale dlaczego nie dała znać?:( byłam w ciąży❤️ bądz mocna,nabieraj sił,aby za te kolejne trzy miesiące przygotować porządnie organizm do następnej ciaży. Zobaczysz,że tym razem bedzie dobrze.Pozdrawiam Cię i życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja myślę że być noże Meggi nie ma do tego głowy,sama się przekonasz. Ja Cię podziwiam,jakmożna tak wstawać ja dzisiaj spałam 6 godzin i zaraz zasne na siedząco. Tutaj mam coś dla Was http://www.100lat.pl/PoprawNastroj Jak sklecę pare rynów częstochowskichto będą na blogu życzenia dla Madusi, ale może sobie po prostu odpuszczę zabawe w poetkę XXI wieku i napiszę normalne życzenia. Aniu ciekawe co teściowa Gosi by powiedziała na takie \"świeże\" powietrze. Lida... przepraszam nie wiem co chciałam napisać. Oh, dziękuję, że tak miło powitałaś byłamwciąży. Byłamwciąży jeśli tylko jakoś możemy pomóc Ci przeczekać te 3 miesiące to pisz do nas kiedy tylko chcesz. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Madzi z okazji urodzin: Z okazji urodzinek życze ci : Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień , drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości , wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy , mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca , olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świat, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień , czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata , udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów , ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny. 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w ciąży oj wiadomo że ten okres 3 miesiecy bedzie długi, ale jak juz minie to sama zobaczysz, że to nie tak długo jak sie wydawało. Ja proponuje w tym czasie zająć sie tylko i wyłącznie sobą i partnerem, pójść do kosmetryczki, fryzjera, zorganizowac małą imprezke w domu i życ miłościa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziewczyny, to ja pisałam wczoraj pod nickiem BYŁAMWCIĄŻY - trudno mi było wymyśleć cokolwiek, a jednak taki nick na dłuższą metę jest cholernie depresyjny. Bardzo dziękuję za miłe powitanie i ciepłe słowa :-) Lida, Balbinka, Marghi, Raaria, Agatha2007 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego dobrego dla Was. Macie rację, że trzeba teraz wzmocnić się i zadbać o siebie. Niestety to będzie więcej niz 3 miesiące, bo pewnie z miesiąc do @ po łyżeczkowaniu, a potem 3 cykle ponad 30-dniowe, no ale dam radę. I chyba macie rację, że trzeba poleżć do fryzjera, kosmetyczki. Nie mogę na siebie patrzeć w lustrze. A potem łatwiej będzie zabrać się za jedzenie tych wszystkich szpinaków itp. Może postaram się schudnąć parę kilo, podobno to też nieźle robi. A w ogóle to w pionie trzyma mnie mój szczeniaczek, którym trzeba się opiekować i dbać o niego. Własnie domaga się na kolana (ze skutkiem). Będę tu czasem pisać, ok? Jak ktoś tego nie przeżył, nie rozumie. Zrobiłam sobie na własną rękę badania ze strony poronienie.pl (podobno robi sie je po drugim, ale wołałam już teraz): mocz, krew, glukoza, cytomegalia, toxo, żółtaczka, IgA, IgE całkowite, opryszczka (wyszło, że jestem nosicielem), przeciwciała tarczycowe (jednego wyniku jeszcze nie ma), przeciwciała antykardiolipinowe. Wszystko wyglada ok. Gdy nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży, powaliła mnie grypa, a do tego pojawiła się ta opryszczka. Brałam ibuprom, podobno to zabójczy lek. Dzisiaj myślę, że to wszystko razem spowodowało poronienie. Wynik histopatologii teoretycznie powinnien być gotowy na jutro, a dziś dowiedziałam się, że nie zamówiłam kopii (!!!!), na którą mam czekać kolejne dwa tygodnie. Dziękuję Bogu, że nie jestem skazana tylko na ten szpital, w którym leżałam. Mój gine zalecił tylko kwas foliowy i dbanie o siebie, powiedział, że dobrze, że zrobiłam te badania, ale on by racezj ich nie zlecał... i mam brać dalej DOSTINEX na obniżenie prolaktyny (zaszłam w ciążę w 1. cyklu, odkad zaczęłam go stosować). Mam niewielką hiperpro-, ale przed tem inni ginekolodzy mówili, że nie trzeba tego leczyć. Podibno to, że zaszłam w pierwszym cyklu po rozpoczęciu leczenia to dobrze świadczy o zdolności organizmu do zachodzenia w ciążę. Oby! Wiem tylko, że strach teraz będzie, a nie tyllko radość, jak się znowu te dwie kreski pojawią - oby!!! Acha, i jeszcze w trzecim cyklu mam zrobić sobie poziom hormonów. Przepraszam, że się tak rozpisałam. Wracam do czytania topiku. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam meska obecnie od Meggi:D:D:D:D:D:Dwczoraj o 17.45 urodziła slicznego Antosia:D:D:D.Ma3,270 i 54cm no i do tego duzo czarnych włosków.Pisze,że było cieżko,ale byłon warto i jest wszystko w porzadku. ❤️serce]❤️ 🌼M🌼E🌼G🌼G🌼I🌼 ❤️❤️❤️ 🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼E🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już oficjalnie podaję adres bloga z życzeniami dlaMeggi i Antosia jak ktoś nie dodał życzeń to bardzo proszę niech szybciutko to zrobi www.littlestar.bloog.pl Narazie nie ma tam zdjęć więc zdejmuje hasło Aniu nie wiem, na blogu Michasia są zdjęcia, ale może na kilka dni też zdjąć hasło żeby wszystkie dziewczynki mogły podziwać tego wspaniałego faceta! Na naszym blogu www.anticipate.bloog.pl zrobiłam remon (no tak znów wasze ulubione \"ogłoszenia dusz pastreskich\" :D - Lettina niestety to jedyna rzecz do której musisz się przyzwyczaić tutaj, że czasami trzeba wysłuchać też mojegokazania, ale nie cześto - na szczęście).A jeśli niemacie hasła to można je też przeczytać na www.zcalegoserca.bloog.pl Agatko o dziwo przeczytałam całe życzenia dla Madusi, moja znajoma się pyta co ci zrbiła Madusia że takie długie Lettina, jeszcze raz witamy ijak zawsze zapraszamy do tabelki, chybajest gdzieś na tej stronie. Cieszę się że zostajesz z nami🌻 Lidziu, a co się dzieje,że dołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i nieskończyłam tych ogłoszeń, a więc zrobiłam remont bo idzie wiosna i stwierdziłam że musi być bardziej wesoło no i zmieniłam tło bo te czarne gwiazdy dodaje tylko jak mamy jakąś żałobe :( Zrobiłam też linki na stronie takimpiżdżacym zielonym bo Wam się chyba wydaje że one są tylkodo ozdoby a wiecie jakja się naszukam żeby znaleść coś mądrego :)Mądrych rzeczy wbrew pozorą w interneciejest mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas Meggi w napięciu trzymała. oj ale jej dobrze, ja tez bym juz chciał swojego bobka tulić do siebie. Ale kochana Meggi gratulacje i życze mało problemów i zmartwiec a za to duzo miłości i radości;) Lattina widze, że juz pwoloi zmywasz z siebie czarne mysli i masz chęć barnia sie mocno za życie- i tak 3mać, praktycznie każda z nas to przechodziła i jak widzisz da sie to przezyc bo wszystko jest dla ludzi nawet to najgorsze, a my kobiety jestesmy silne!!!!!!! Mysle, że nie musisz czekac 4 mies mozesz sie starac po 3 mies od zabiegu jesli tylko sama bedziesz czuła sie na siłach. Pamietaj że stres jest naszym wrogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria oj nic mi Madusia nie zrobiła, no chyba że jest za dobra dla nas:P Poprostu znalazłam takie życzenia i wydawały mi sie idealne aby poprawic humorek;) Zwłaszcza, że ja sama mam dzis dobry nastrój:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dla dziewczyn z marca (i nie tylko)mam prezent aledostaniecie go później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Madusiu !!!!!!!!!!!! ❤️ Z calego serducha pragniemy zlozyc Ci najserdeczniejsze zyczonka z okazji Twojego Swieta. Duzo Szczescia i Radosci,Niech w twym serduszku zawsze radosc gosci . Bys byla zawsze usmiechnieta i wspaniala jak do tej pory . By Cie nie dopadaly zadne smutki i doły. Bys w serduszku zawsze Radosc miala -Nasza Madusiu wspaniala !!!!!! No i zagladaj do Nas czesciej -bo Nam smutno tam bez Ciebie Pozdrawiamy bardzo goraco !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny z http://strata.mojeforum.net/ P.S . Meggi ogromne GRATULACJE !!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amichasia
Meggi - gratulacje:) Nie wiem czy mnie pamiętacie? Jestem 3 tyg. po zabiegu. Jakoś leci po malutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amichasia
Lattina - znamy się z innego topiku:) Ja też czytałam i czytałam inne fora, ale dzięki temu wiem ile kobiet jest juz mamusiami:) i to pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amichasia, witaj :-) Mnie też to pociesza, jak czytam historie innych dziewczyn po stracie. Ja jestem dwa tygodnie po zabiegu. Czy Ty masz już wynik badania histopatologicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie już ostatnio życzenia wszystkiego naj... lepszego dla Jubilatki; dziewczyny już nie besztajcie Meggi, w pełni ją rozumiem, że nie dała znać wcześniej; tyle rzeczy wtedy się dzieje, że nie ma czasu myśleć.. A dla Ciebie Meggi życzenia żeby wszystko się pięknie układało na Waszej Nowej Drodze Życia :-) Sara w sumie to ja przepraszam, że się tak szarogęsiłam na topiku, prawie jak jego \"gospodyni\"; w sumie jestem tu prawie najkrócej ale byłam tutaj akurat o tej godzinie i tak wyszło; a poza tym dołek nadal ... bo z facetami nigdy nie wie, oj nie wie się.... Lattina witaj; tylko na marginesie... dieta o.k., ale czy koniecznie odchudzanie? kilogram różnicy niewiele zmieni a zrzucanie większej ilości niebezpieczne dla kolejnej ciąży Marghi a niechby Meggi napisałą, że nie warto ;-) ale dostałaby po uszach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amichasia
Mam do odebrania 3-4tyg.po - wczoraj minęły 3 i trochę się boję wyników, ale podobno rzadko coś wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida74, no z tymi facetami to rzeczywiście jest jak z pogodą, ale trzymam kciuki, żeby wszystko się ułożyło :-) Ja jestem tak zdeterminowana, żeby mieć dziecko, że nie myślę nawet, co by było, gdyby się zaczęło psuć... Z wiosną się rozwiośni, pamiętaj :-) A co do odchudzania, nie mam zamiaru szarżować, tylko zadbać o dietę, a jak przy okazji coś poleci, to miło :-) Amichasia, nie bój się :-) a swoją drogą też słyszałam, że rzadko coś z tego wynika... ale podobno np. zakażenie bakteryjne wyjdzie... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27....31-33...........26.02.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... olawd............28.............22.03.......pazdziernik2 06...uk/bielawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Daga............38tc SYNEK .....07.03.2008.....4cykle..ok.Częstochowy Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Dorcia_ .....22tc CóRECZKA....5.07.2008....12cykli....ok.Nowego Sącza Agatha2007....23tc ..........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....25tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi....21tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74.......32tc SYNEK ......29.04.2008.....2 cykle........ok. Poznania kf26.........26tcCÓRECZKA.....27.05.2008.....1cykl...... ....Tarnów Mika23......13tc.................14.09.2008......5 cykl..........lubelskie MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................Antoś NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina...0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 Mika23...........Magda.......16.04.84........Roxi 96@wp.pl.......7558734 gawit_27......gabrysia......24.03.79.....iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986....AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ........raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu........... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś.............. ......................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata............... lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.............David................ .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Igor/Aleksander.... .. .................... Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Daria lub Dominika Dorcia..........Dorotka............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem moje kochane niedawno z pracy wrocilam nie powiem gdzie mi nozki wchodza po 3 godzinnym spacerku:) Powiem tak jestescie kochane jak czytalam zyczenia od Was to mordka mi sie smiala i lezka wzruszenia zakrecila. Balbinka u nas git maz grzeczniutki dzis drukowal w nocy zyczenia dla mnie i sie modlil zeby mnie nie obudzic , a o matim na gg Ci napisze:) Witam nowa kolezanke. Maggi gratulacje ja czulam od paru dni , ze Antos sie urodzi miedzy jedna a druga ciocia zeby bylo sprawiedliwie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się Lidziu cieszę że przejmujesz rolę gospodyni, bo Ania ma mało czasu odkąd się Michaś urodził, aminiebardzo to odpowiada :) Niedługo będziemy Cię już porządniemęczyć żebyś w końcu do bloga dołączyła, ale póki co daje Ci jeszcze wolną rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki! wrocilam juz z urlopu :( bylo tak fajnie, ale wszystko co dobre szybko sie konczy :( w domu do piatku nie mam neta :( Gratulacje dla Meggi :D Ewa i Madusia dla Was wszystkiego najlepszego!!!! Latina witaj! bardzo mi przykro, ze musialas trafic na takie forum :( ale napewno znajdziesz tu zrozumienie!wspracie!rady!pocieszenie! Caluje wszystkie i odezwe sie jak bede miala internet w domu! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka Ja w temacie topiku ;-) od 3 tygodni jestem (nie)szczęśliwą posiadaczką 6300; ładniutka; ale wybieram się z nią do reklamacji; nie wiem czy to przypadłość modelu, czy tylko mojego egzemparza; 2 rzeczy: - traci zasięg; najczęściej w marketach; ale poza również - przy sygnale oczekiwania na połączenie słychać: chrobot, szurszczenie, zakłócenia; jak zwał tak zwał, ale wkurzają Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×