Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dla każdego coś taniego

Czy ten mikser z Biedronki

Polecane posty

Gość dla każdego coś taniego
Ludzieeee ! doradźcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawiam wyglada ciekawie jeszcze niebyło go w sprzedazy wiec nikt nam nie doradzi chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka 34
spokojnie kupic mozna ja kiedys w Kauflandzie kupilam za 24 zl zwykly mikser i ciagle dziala a poza tym z paragonem zawsze mozna reklamowac jak sie popsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, w 100% sie zgadzam, tez sie chyba na ten z biedronki zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłam wczoraj
w Biedronce i nie widziałam tych mikserow....a kiedy one maja tam być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla każdego coś taniego
Axxk :) wiem, że nikt go jeszcze nie kupił, więc nie doradzi nam z autopsji ;) ale może są rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przed kupieniem, jakieś parametry techniczne ? Grazka 34, Karol_ina, ja nawet nie zakładam, że on się tak zaraz zepsuje :D ale może np. będzie miał bardzo małą moc silnika i będzie mielił nie za dobrze ? albo ostrza będą wykonane z byle czego i stępią się po trzech użyciach ? moja koleżanka kupiła żelazko w Biedronce, tanie, ładny wygląd :) i teraz na nie psioczy ciągle, bo na trzech kropkach prasuje... firanki i to z mizernym efektem :o boję się kupić bubla, który mi będzie stał i zagracał maleńką kuchnię ja byłam wczoraj - to cudo ;) będzie dostępne dopiero od 24 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla każdego coś taniego
Ludzieee :) to jakby ktoś z Was zakupił to cudo, proszę o opinię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widziałam
Byłam dziś w Biedronce ale nigdzie takiego rozdrobniacza nie widziałam a też byłam zainteresowana. Obecnie Tesco ma w swojej ofercie rozdrabniacz magic cośtam też z takimi różnym pojemniczkami, cena około 100 zł, jest to produkt niemiecki a moc 400 wat. Pytanie czy takie małe pierdułki dadzą sobie radę ze zrobieniem koktajlu owocowego z dodatkiem np migdałów. Niby na opakowaniu są pokazane kawa i ziaraemka ale to wiadomo .... reklama robi swoje. Może ktoś takie coś ma i może się wypowie czy to zdaje egzamin w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla każdego coś taniego
nie widziałam --> ten mikser w Biedronce ma moc 250 W ale sprawdziłam mój stary rozdrabniacz, który mi się sprawdza w kuchni już 29 lat :) i on ma moc jeszcze mniejszą, bo tylko 170 W. Mój tato, który się raczej na tym zna, twierdzi że 250 W to sporo. Tylko że ten biedronkowy sprzęt, w instrukcji obsługi ma wpisany limit czasowy - nie można przekraczać 1 minuty czasu pracy, to źle ? i dalej nie mogę się zdecydować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widziałam
dla każdego Ja kupiłam sobie wczoraj taki mikserek w Auchanie za 99 zł. Robiłam kiktajl truskawkowy z dodatkiem ziarenek sezamu i wyszed ok, jak na razie jestem zadowolona. Ten mikserek może wyciskać sok, robić koktajl, ubijać kremy, siekać i rozdrabniać warzywa i sery.Fajny, nie zajmuje wiele miejsca i np gdy chcę coś zrobić z małą ilością produktów to w dużym dzbanku w innych blenderach połowa zostaje w pojemniku a tu nie ma takiego problemu bo pojemniczki są mniejsze, dzbanek do koktajlu 750 ml, 2 po 500 ml i 2 mniejsze. A jedna minutka w zupełności wystarczy jeśli nie będzie się przerabiało jakiś dużych ilości. Takie mikserki swego czasu były bardzo reklamowane w tv (bodajże mango ) jako cudowny wynalazek (wiadomo reklama) ale cena oczywiście nie taka . Moc mikserka to 400 wat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki tylko tyle ze nie z biedronki,chodzi dosyc głosno,najlepiej lubie go uzywac do koktajlu ale nie jest taki zły,ja placilam 100 czy 120 juz nie pamietam nawet a ten juz widze duzo tanszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako_73
ja też zastanawiam się nad kupnm ! właściwie to już podiołem zecyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupiłam żelazko
w Bedronce i jestem zadowolona jak na razie prasuje się super,kosztowało okolo 30 zł.A co do tego miksera/ no cóż można zaryzykować koszt niewielki a jakby co to zawsze można reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie widzę miksera :( ale za to storczyki mają być za 20 zeta :D chyba się skusze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako_73o2.pl
Kupilem ten mikser :) pracuje mi się z nim świetnie ! już 3 dzień pod rząd coś kręce , zaryzykowalem , w sumie jest gwarancja na 2 lata ! to co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonea
Temat jest chyba mocno nieaktualny, więc się nie dziw, że są tylko storczyki ;) taki czas wiosna się zbliża. Co do samych mikserów 250W wystarcza do wszystkiego, przy większej mocy mógłby już dość mocno szarpać (przez co mniej praktyczny) sama od roku mam XB-896, kosztował jakoś koło 70zł, czyli jak się chce to można tanio kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×