Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikkaa

sprzet AGD

Polecane posty

Czy Możecie Mi polecić dobry sprzęt AGD? Chodzi Mi o całe wyposażenie AGD,czyli: jakiej firmy są najlepsze: pralki,lodówki,zmywarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli potrzebujesz dobrego sprzętu AGD to znajdziesz go na 1komp.pl. Mają tam sprzęt AGD bardzo znanych i uznanych firm. Moi rodzice kupili w tym sklepie już pralkę i lodówkę i służy im do tej pory. Zakupili to już dawno, więc dalej są zadowoleni. Mają lodówki, pralki, kuchenki itp. Zajrzyj, poogladaj oferowany przez nich asortyment. Z pewnościa wybierzesz coś dla siebie, nawet jeśli jesteś bardzo wybredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnością jeśli postawisz na boscha i zelmer, sprzęt będzie Ci służył długie lata. to są już firmy z wypracowaną renomą, nie mogą sobie pozwolić na "odwalenie fuszery", duży wybór sprzętu tych firm znajdziesz w sklepie ze sprzętem agd - moderni.pl , w dodatku są tam dość bogate specyfikacje, więc obędzie się bez chodzenia po sklepach, sama znalazłam tak swoją wymarzoną pralkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Wspomniano powyżej, że Bosch to dobra marka. Zdecowanie się zgadzam. Mam pralkę tej firmy i działa bez zarzutu. Z kolei co do reszty sprzętu kuchennego to lodowkę polecam od Beko, drobne urządzenia kuchenne Zelmera (zwłaszcza garnki), kuchenki... Amica? Amica :) A teraz podzielę się z tobą moim ostatnim odkryciem internetowym, a mianowicie sklepem, który nazywa się hiperokazja.pl. Nazwa to nie przypadek, możesz tam znaleść różne sprzęty nie tylko agd po niesamowicie niskich cenach! Zresztą, by uwierzyć trzeba zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zależy w jakim przedziale
cenowym? Najlepsze to są: Gaggenau, Neff, Miele, Smeg, Liebherr, Sub-Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem lepiej postawić na te bardziej "powszechne" marki. Choćby po to, by móc skonsultować zakup z użytkownikami forum w liczbie większej niż jeden... Może nie siedzę zbytnio w temacie AGD, ale o firmie Gaggenau pierwszy raz słyszę - czyżby aż tak ekskluzywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
kuchenki Ariston są dobre, pralki i lodówki z porala, a tak ogólnieto bosha sprzęty agd czy rtv są bardzo dobre...a zresztą wejdź na electro.pl, tam mają sprzęt wszystkich tych lepszych firm, także na bank na coś tam się zdecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaggenau jest najlepsza
na świecie. To tak jak Bang & Olufsen wśród produktów RTV, Maserati albo Bentley wśród aut, albo iPhone wśród tel. komórkowych. Neff też jest niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z drobnych sprzętów AGD
najlepsze są KitchenAid, Dualitt, Francis Francis i Siemens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko gaggenau i miele
jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy o co ci konkretnie chodzi. Sprzęt Bosch jest dość dobry, ja mam akurat pralkę tej firmy. Electrolux też robi dość dobry sprzęt, od kilku lat mam lodówkę tej marki i też nie narzekam. Jakbyś napisała o jaki produkt konkretnie Ci chodzi to łatwiej by mi było coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indesit ja mam i działa dobrze
zmywarke i kuchenke pralka lodówka ardo maja po 12lat i ani razu się nie popsuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkurzacz mam elektroluxa
działa bez zarzutu 7my rok ;)tylko worki zmieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo osób poleca "miele" ponoć rzeczy na lata nie do zdarcia pralki jak nasze stare predom czyli lat 20 działać będą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amica, Electrolux, Bosch, Beko - myślę, że te firmy są godne polecenia. Dodatkowo warto w sklepie dopytać sprzedawcy, co najbardziej się opłaca i co jest najtrwalsze. Ja przeważnie kupuję przez internet, ale decydując się np. na lodówkę, najpierw zadzwoniłam do konsultanta magicznaplaneta.pl i dowiedziałam się wszystkiego o produkcie i o warunkach sprzedaży. Dużo osób chyba nie wie, że w sklepach internetowych też można poprosić o radę i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam firmę Whirlpool, zwłaszcza jeśli chodzi o pralki i zmywarki, a także lodówki. Zajrzyj na electro.pl, teraz mają super promocję, można dostać zwrot kasy za zakupiony sprzęt whirlpool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×