Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość znalazlam suknie z marzen

znalazlam suknie z marzen - i.. zaczely sie schody

Polecane posty

Gość znalazlam suknie z marzen

tak, po dlugich poszukiwaniach znalazlam swoja wymarzona suknie slubna. Model Suzi z 2006 roku, smietankowa, drapowana z wyszywanymi kwiatuszkami na gorsecie i polowie spodnicy. Model mozna znalesc na allegro. i tu zaczynaja sie schody - w salonie za calosc z bolerkiem musze zabulic okolo 2500zl ;( Kupilabym, ale slyszalam ze potem sa problemy ze sprzedaniem sukni, zwlaszcza jak sie ma ecru, a mi tylko ten kolor pasuje. postanowilam wiec: 1.kupic od kogos 2.szyc na miare ze zdjecia mierzylam juz kilka tych sukien od dziewczyn ale sa da duze, za dlugie itp. wiec postanowilam wziac jej zdjecie i isc do szwalni sukien i niech mi taka uszyja. Napiszcie - co Wy radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę szopke
łatwiej przerobic za duzą suknie niz za małą ;) Jak kupisz w salonie to tez nie dostaniesz od razu na wymiar! ja jestem chuda i jak bylam w salonach to mnie poinformowali jak to sie wszystko robi. Zdejmują z ciebie miare, potem wysyłają do krawca rozmiar zblizony twojemu. Przysyłają i jelsi jesy za duza, to na miejscu robią poprawki, zmiejszają. Dlatego trza kiecke zamawiac na 3 mies min. przed slubem. Na twoim miejscu bym wolała kupic uzywaną troche za duzą i oddała krawcowi do zmniejszenia. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcę....
ja będę miec tylko szytą na miarę i skromną biała lub ecru bez zadnych gorsetów itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba juz zakladałas
do ja chcę...---> a co to ma wspolnego z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem tylko gdzie
znajde krawca, ktory podejmie sie przerabiania sukni slubnej? wiem jak to jest w salonach, ale mowie - 2500 to dla mnie za duzo, wole szyc na miare na podstawie zdjecia. Wtedy okolo 1000 zl mnie to wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzac Ci
znalazlam na allegro jedna oferte sprzedazy: http://www.allegro.pl/item192627836_wyjatkowa_suknia_suzi_model_2006.html tyle, ze jest ona biala, ale nie w tym rzecz- wlascicielka sukni na aukcji zaznaczyla, ze kosztowala ona 1650 zl w salonie w zeszlym roku we wrzesniu. Suknia na pewno nie zdrozala, bo to model z zeszlego roku. Moze znajdziesz jednak dobra sukienke i dokupisz, a najwyzej bolerko uszyjesz? Swoja droga- to ile to bolerko kosztuje, ze za suknie plus bolerko musialabys zaplacic 2500? 850 zl?? ja szylam swoja suknie, a zaplacilam za nia 1800 zl, wiec tak tanio to tez nie wychodzi- w dodatku szylam poza swoim miastem, tu gdzie mieszkam uszycie ladnej sukni kosztuje nawet ok 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem tylko gdzie
bylam u tej dziewczyny, i mierzylam te suknie.. piekna ale biala, a ja musze miec ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzac Ci
mialo byc odkupisz, a nie dokupisz, sorki skoro ktos w zeszlym roku kupil ja za 1650 to na pewno nie sprzeda jej drozej niz za 1000 zl- niestety, ale kiecki tak traca na wartosci- wtedy chyba szycie Ci sie nie oplaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem tylko gdzie
taka suknia w salonie w krakowie kosztuje 2200 plus bolerko okolo 200 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzac Ci
no tak, ale nie podaje Ci tej oferty jako przykladu oferty dla Ciebie- zauwazylam, ze jest ona biala a Ty chcesz ecru.. chodzilo mi tylko o cene tej sukni, jaka zaplacila za nia wlascicielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem tylko gdzie
ale trafilas ;) bo ja te oferte juz dawno wypatrzylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzac Ci
a patrzylas w salonie, w ktorym kupowala ta dziewczyna? moze maja opcje wypozyczenia sukni na Twoja miare dokladnie, za duza nizsza cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę szopke
ja znajdziesz kogos kto uszyje za 1000zł to nad czym sie zastanawiasz? ja szyje za 1700zł bez dodatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem tylko gdzie
no tak, ale czy uszyja mi taka jak chce? nie mam cholera gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcę szopke
poszukaj z polecenia. Na pewno masz jakies kolezanki ktore szyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem tylko gdzie
nie patrzylam bo kupowala poza Krakowem, stad taka roznica w cenie, szeszta ta ktora ja wypatrzylam jest troszke bogatrza w drapowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzac Ci
no to jesli uszyja Ci za 1000 to szyj ja bylam baaaaaaaardzo zadowolona ze swojej po uszyciu, wyszla lepiej niz sobie wymarzylam :) ale szylam wlasnie z polecenia, wiec nie bylo to w ciemno! powodzenia! to jest tak wazny i piekny dzien, ze warto miec ta wymarzona suknie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje wam za rady
! pozdrawiam dam znac co zalatwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×