Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

25grek

Lubię kobieco się ubierać...

Polecane posty

Choć jestem mężczyzną... I tu zaczyna się problem. Czy taka osoba jak ja może normalnie funkcjonować w społeczeństwie? No może nie cały czas ale w miarę często... Spotykać się z przyjaciółkami, chodzić do kosmetyczki itd. Może tutaj ktoś podpowie mi gdzie ktoś taki jak ja może czuć się względnie bezpiecznie i naturalnie, może uda mi się z kimś zaprzyjaźnić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motivi
Spoko, mnie to nie przeszkadza. Zyje teraz we Wloszech i spotykam mezczyzn, ktorych w Polsce nazwano by "ciotami". (Sory, ale taka jest prawda) Nie boja sie kolorow, odlotowych okularow i butow. Jezeli jestes soba a nie tylko przebierasz sie za kogos kim nie jestes, wszystko jest w pozadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś
metroseksualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o metroseksualność i kolory ale po prostu o damskie ciuchy... lubię spódniczki, jest mi w nich wygodnie i miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omatkobosko
no to idź stont bo zaraz cie zjebia:o:o:o na funty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motivi
Ok, ale licz sie z tym, ze na polskich ulicach nie przejdziesz niezauwazony i bez zgryzliwych uwag. Tutaj widuje facetow w makijazu, opaskami we wlosach itp. Skoro lubisz spodnice... nos je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś transwestytą
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę definicję pojęcia \"transwestyta\" to pewnie nim jestem. Choć myślę że to duże uproszczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profecy of fire
co to kurrwa jest "stont" ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Motivi: Wiesz, to nie takie proste po prostu nosić :-) Kobiety raczej są tolerancyjne w takich kwestiach ale mężczyźni to już gorsza sprawa. Wyzwiska to najdelikatniejsze co moga zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet w staniku
ma budzić zdziwienie? Niby czemu? (ironia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego zaraz w staniku? Przecież stanik jako część ubrania ma czemuś służyć więc zakładanie go w sytuacji gdy nie ma się co podtrzymywać jest bez sensu - przynajmniej z mojego punktu widzenia. Poza tym - z tego co wiem - nawet kobiety nie przepadają za noszeniem staników :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motivi
Masz duzo racji. Mysle, ze w Polsce to raczej malo mozliwe. Musialbys znalezc miejsce, spoleczenstwo ktore nie zastanawia sie nad wygladem innych ludzi, gdzie mozna byc ekstrawaganckim, smiesznym, wyzywajacym czy po prostu soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość connie i carla
fajny film:) Oglądałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :-( I dlatego próbuje znaleźć ludzi, miejsca w których choc raz na jakiś czas mógłbym poczuc się sobą... A filmu niestety nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motivi
Hm, nie znam miejsc w Polsce gdzie moglbys sie czuc soba. We Wloszech, Danii czy Japonii pewnie byloby latwiej. Nic nie poradze bo nie wiem. Wszedzie gdzie wyjade, moge ubierac sie jak chce. Lubie wygladac inaczej, wyrozniac sie na ulicy. Tu na kafe, zostalabym zjedzona zywcem. Bo to jest kwestia polskiej mentalnosci. Nic tego nie zmieni. Musialbys wyjechac, zmienic srodowisko i byc soba a zobaczylbys, ze ludzie nie zwracaja uwagi na Twoj wyglad. W Polsce Ci sie nie uda. I nie namawiam cie do wyjazdu, sama wracam co jakis czas. Jednak zawsze po powrocie, mam ochote kupic duze lustro, aby sprawdzac jak wygladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ta polska mentalność... Sposobem na \"inność\" jest zakazywanie inności. Najlepiej prawnie... Ostatnio słyszałem o pomyśle jakiegoś posła aby wpisać do kk przestępstwo polegające na \"prowokowaniu strojem do seksu\"... Tylko skąd będzie wiadomo co na kogo działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd w tobie tyle goryczy
że tak krytykujesz ten kraj? We włoszech jest lepiej? A byłaś na południu Włoch? Tam już nie jest tak różowo. Dziewczyny muszą się ubierać w spódniece i szpilki bo inaczej byłyby niezauważone, a na prowincji ojcowie nie posyłaj córek do szkół wyższych bo się boją, że by się źle prowadziły. Jeśli Polskę znasz tak samo dobrze jak Włochy to na twoim miejscu bym nie pisała takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motivi
Tak, czytalam. Wiesz, w kazdym kraju sa dziwne zakazy i dziwne przepisy prawdne. Ludzie, ktorzy nie podrozuja, nie poznaja innych kultur i zwyczajow nie potrafia zakaceptowac innosci, czy po prostu orginalnosci. Dlatego piszemy w dziale "moda i ubior" gdzie tematow o tym czy cos do siebie pasuje, czy wypada cos na siebie zalozyc i czy to nadal jest modne, jest tu w wiekszosci. Ja sie nie przejmuje tym co mam n sobie, dopoki nie wroce do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd w tobie tyle goryczy
....a w Szkocji napadli ciężarną kobietę bo usłyszeli, że rozmawia po polsku. Co by zrobili gdyby zobaczyli mężczyznę w damskim ubraniu? Nie znoszę generalizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motivi
Jestem na poludniu Wloch. Dlatego ciesz sie, ze tak wiele stereotypow o tym kraju obalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd w tobie tyle goryczy
Nie przeczytałam o tym w gazecie tylko wiem to z własnej obserwacji. To nie stereotyp niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motivi
Ja pisze na podstawie wlasnych doswiadczen, rzeczy ktore widzialam i przezylam. Jednak nigdy nie widzialam w Polsce faceta z obaska we wlosach i w makijazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motivi
czego bylas swiadkiem? Napadu na ciezarna kobiete w szkocji czy nieposylania dziewczat na studia w poludniowych Wloszech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest kwestia porównywania Polski z innymi krajami ale próba odnalezienia się tam gdzie się jest. Każdy kraj ma swoje plusy i minusy. Jedni są bardziej tolerancyjni (Holandia), inni bogatsi (Norwegia). Przytaczanie faktów o tym co i gdzie sie wydarzyło do niczego raczej nie prowadzi. W każdym miejscu na świecie coś się dzieje złego. Też mógłbym przytoczyć kilka - właśnie z Polski - ale po co? Trzeba szukać tego co łączy a nie tego co dzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd w tobie tyle goryczy
do wszystkiego trzeba się przyzwyczaić. Skoro ludzie nie widują na codzień tak ubranych facetów to jak mają się przyzwyczaic do takiego widoku? Wiem, powiesz, że faceci mający takie upodobania boją się szykanowania, wyśmiewania się itp dlatego nie chodzą w Polsce ta kubrani po ulicy. Na pewno występowałyby jakieś przykre dla nich incydenty, ale czy na Zachodzie to sie nie zdarzało, czy ludzie w pełni zaakceptowali inność od razu? Też potzrebowali czasu żeby się przyzwyczaić, wyrobić w sobie tolerancję, a są tacy, którzy nadal tego nie akceptują. Jak kilkanaście lat temu ulicą Warszawy szedł czarnoskóry facet wszyscy się za nim oglądali, dziś już nikt nie zwraca uwagi. jak myślisz, dlaczego? Skoro tak promujesz tolerancję to mniej trochę zrozumienia dla swoich rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motivi
Grek, to mialam na mysli. Dlatego ciezko mi jest zyc w Polsce, czuje sie bardziej akceptowana wszedzie poza granicami wlasnego kraju. Wazne jest to, co umiem a nie jak wygladam. Tak, wazne, aby znalezc wlasne miejsce na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motivi
Mam wiele zrozumienia dla rodakow, tylko wierze ze potrzba kilku pokolen aby przestaly pokotowac w nas relikty przeszlosci. Przede wszystkim aby przestaly nas interesowac cudze sprawy, kto z kim, kiedy, gdzie i za ile. Kiedy zaczniemy cieszyc sie tym co mamy, przestaniemy zazdroscic i zciagac innych w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motivi, a może podesłałabyś mi swego maila? Mozna by sobie popisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermittt
zorba to ty?? no bo padne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×