Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marianka24

co zanim zaczne staz? rejestracja w urzedzie pracy i .. badanie lekarskie i...

Polecane posty

tak, zeby isc z urzedu na staz trzeba byc tam zarejestrowanym. Jesli cie skieuja (mozesz tez sama znalezc sobie dogodna dla siebie firme, gdzie bedziesz kierowana, lecz to nalezy uzgodnic w PUP) bedzieszkierowana na badania. Staz moze trwac od 3 m-ce do 1 roku max. Platne netto +/- 400 zł. A potem co miesiac z lista obecnosci musisz sie stawac w PUP. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bałaganka
Ja jestem aktualnie na stażu więc mogę ci pomóc... A więc tak jak pisała poprzedniczka - musisz sie zarejestrować w UP. Kiedy zdecydujesz sie na jakąś propozycję stażu, to wyślą cię w to miejsce, aby pracodawca podpisał że cię chce (to formalność). Potem z tą karteczka wracasz do UP i wysyłają cie na badania. Po nich znowu zgłaszasz sie do UP i wtedy już ci ustalają termin stażu. - 3 miesiące, które można przedłużać aż do roku. Co do zarobku to na rękę dostajesz 472 złote z groszami (532,90).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za podpowiedzi, jesli mozecie mi odpowiedziec jeszcze na jedno pytanie to bede wdzieczna, chodzi mi o to, ze chce odbywac staz ale nie dluzej niz pol roku, nie chce stazowac sie rok, bo za takie pieniedze wyzyc sie nie da, wiec czy to jest tak ze przy podpisywaniu umowy o staz podstawą jest pol roku, a pracodawca dopiero pozniej albo go skraca albo przedluza, czy od razu moga mi napisac w umowie ze to staz na 12 miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj23
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L p
471.94 dokładnie. Dzisiaj zgarnęłam, więc wiem. jeżeli dojeżdżasz, to zwrócą Ci część kosztów przejazdu. U mnie to jest 75%, ale z tego co wiem, różnie to bywa, w zależności od UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×