Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SŁONECZNA MAJÓWKA

* * * * * P l a n o w a n y t e r m i n M A J 2 0 0 8 ! ! ! * * * * *

Polecane posty

Czesc Dziewczyny !!! :) Postanowiłam założyc temat i poszukac chętnych do rozmów:) :):) Wiem, że Maj 2008 dopiero za rok, ale ja postanowiłam się najpierw przygotowac - POPROSTU ŻYJĘ JUZ TYM!!! ;) Chciałabym żeby to był MAJ ponieważ mam juz jednego Skarbka z lekka zimowego :) Na początek zakupiłam Folik - będe go brac jakies dwa miesiące, a potem ...? Do dzieła !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridaaaa
oby Ci sie udało ...bo ja drugie dziecko też tak planowałam a udało sie dopiero po 3 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Trzymam kciuki, zeby sie udalo. Ja też mam synka z maja tyle ze z 2006 r. Maj to swietny miesiac na rodzenie dzieci :) Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffff
co za kretynka wymysliła sobie termin nawet nie bedac w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
nie przejmuj się ffffffffffffffffff to ZAZDROŚNICA. MAM NADZIEJĘ ZE WAM SIĘ UDA I W MAJU URODZISZ ŚLICZNEGO BOBASKA. TO DOBRZE ŻE Z TROSKĄ PODCHODZISZ I PLANUJESZ PRZED. ZRÓB SOBIE BADANIE NA TOKSOPLAZMOZĘ, SPRAWDŹ CZY BYŁAŚ SZCZEPIONA NA RÓŻYCZKĘ, A FOLIK TO ŁYKAJ DOPIERO MIESIĄC PRZED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle...
a ja chce urodzic 08.08.08:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffff
zazdrosnica jestem? hahahaha czego mam jej zazdrosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
wolny kraj, każdy może sobie wymyślać terminy jakie żywnie mu się podobają. a ty zazdrościsz, bo sama pewnie chciałas ten termin sobie zarezerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
pozatym fffffffffffffffff czytaj uważnie: PLANOWANY!!!!! więc zaprosiła dziewczyny, które zaczynają starania o dzidzię, pewnie chodzi o wspólne porady odnośnie badań przed ciążą. pozatym (zacytuję ciebie "kretynek") nie zapraszała, czyli poszukaj sobie innego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffff
akurat tak sie składa ze ja juz dzieci mam wszytkie w domu i raczej wiecej ich nie bedzie a nawet gdyby bog je mi zesłał to nie bede w ciazy przy komputerze siedziec i pisac ile razy miałam mdłosci bo koputer nie jest wskazany ciezarnym kapujesz juz co nie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
to po co woigóle trąbę zawracasz i czytasz topiki dla ciężarnych skoro nie popierasz. idź już ty lepiej do dzieci i poczytaj im jakąś książkę zamiast siedzieć na topiku dla planujących ciąże i je poniżać słowami upokarzającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fff
to ze Ty masz dzieci nie oznacza że inni ich miec nie powinni!!!!???? póki co "przyszła mama " jeszcze nie jest w ciaży i dlatego komputer jej nie zaszkodzi ! co do "dobrych rad"- przyszłe mamy lubią szperać w necie na temat ciąży i ewentualnych kłopotów z nią związanych (niemożność zajścia, badania itp.) najwyraźniej Ciebie też do niego ciągnie- no tak ale Ty już masz dzieci ale nigdy nie wiadomo czy nie zajdziesz w kolejną - no i problem BO CO TY ROBISZ JESZCZE NA KOMPUTERZE :D do autorki topiku- życzę jak nalepszych i owocnych staranek i aby Twoje marzenie się ziściło- maj to cudowny termin na urodzenie dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze powodzenia....niedawno sama urodziłam majowe dzieciątko. :-) Jak ten czas leci....juz maj 2008 ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
nie wiem w jaki sposób komp może mi zaszkodzić, fffffffffffffff ty mam nadzieję ze nie masz tel komórkowego. wiesz jak te fale negatywnie wpływają na rozwój mózgu dziecka i to do 14 roku życia, a może kupiłaś już sojemu dziecku np na komunię!!! nie popadajmy w paranoję! poza tym ciekawe gdzie ja znajdę tyle informacji o przebiegu ciąży jak nie u teraźniejszych lub przyszłych mam (tzn chodzi mi o te życzliwe mamy). fajnie tak porównywać swoje doświadczenia, tymbardziej, że ja akurat z nikim innym pogadać nie mogę. pozdrawiam wszystkie życzliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fff
alabala- podzielam Twoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabala
wiecie, ja tak naprawdę nigdy tak ostro nie piszę, ale bardzo mnie rozzłościł pierwszy tekst ffffffffffffff ten odnośnie kretynki i tak jakoś się zagotowałam. ale złość nie jest nam teraz potrzebna, cieszmy się, planujmy i działajmy. życzę millusi bobasków dla wszystkich przyszłych majówek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×