Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BRAVIA

CZYSTY KOLAGEN- UżYWAł KTOś????????

Polecane posty

hej :) chcę sobie kupić czysty kolagen, kosztuje ponad 400 zł więc najpierwchciałabym się Was poradzić, czy ktoś używał? jakie efekty? mam twarz jeszcze lekko trądzikową, ale już jest coraz lepiej, ale jest bardzo wysuszona ciągłymi zabiegami i leczeniem a poza tym zostały mi ciemne przebarwienia, aby sobie poprawić wygląd skóry postanowiłam kupić ten cały kolage. pomógł Wam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
ja uzywałam to jest jeden wielki bullshit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej firmy używałaś? i jakie miałaś problemy z cerą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
uzywalam kolagenu naturalnego. A miałam tradzik oczywiscie. Nie wielki ale miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
radze ci lepiej zrbic za te pieniądze mikrodermabrazję, bo efekt bedzie 100% a ten klagen to jest gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogański triumf Przecława
proproś w sklepie mięsnym albo lepiej w rzeźni o chrząstki, ścięgna, skórki i wszystko to co się wycina z mięsa i wyrzuca, bo tam jest czysty kolagen za darmo. Do tego zjedz sobie galaretkę, tam jest kolagen z kości 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy gadacie
kolagen to jest wyciąg z ryb. Jebie jak ikra :o bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
a mnie neistety nie stac na kolagen więc używałam peelingu z kwasami aha na poprawienie stanu skóry i potem serum kolagenowego z allegoro za 40zł kwasy wycyzsciły mi twarz z zaskornikow a serum zniwelowało slady po rozdrapanych syfkach i ejstem zadowolona tez sie zastanawiałam nad kolagenem ale drogi strasznie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogański triumf Przecława
kolagen to jest rodzaj białka, a nie wyciąg z ryb. Pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam ile ludzie płaca za te egzotyczne specyfki zamiast zjeść sobie troche produktów zawierających kolagen 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy gadacie
jasne... wmów mi że kolagen jest tylko z kosci to padne trupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy gadacie
z wikipedii Kolagen występuje w wielu tkankach organizmu zwierząt a jego budowa jest zróżnicowana w zależności od funkcji i miejsca występowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kolagen polecam poczytac zanim na dobre rozgorzeje klotnia. Ogladalam salon pieknosci z klaudia carlos i byla tam mowa o tych cudenkach. generalnie to jedna wielka sciema za duze pieniazki. ten kolagen pozyskiwany z innych organizmow nie wchlania sie przez nasza skore. powinni zabronic producentom robienia klientow w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogański triumf Przecława
czy ktoś napisał że jest tylko z kości? Przeczytaj jeszcze raz co napisałem wcześniej i skąd można wziąć bardzo tani i prawdziwy kolagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy gadacie
a ja nie napisalam że to wyciąg z ryb, tylko że z ryb. Tez czytaj uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogański triumf Przecława
a kto napisał "kolagen to jest wyciąg z ryb"? :D PS. Dopiero teraz do mnie dociera że tu chyba chodzi o jakieś specyfiki stosowane zewnętrznie?? Nie no tragikomedia, ludziom to można wcisnąć każdy kit jednak i to za spore pieniądze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj znam to
a sa jakies tabletki z kolagenem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolagen naturalny wchlania sie juz po kilku minutach,dajac uczucie sciagania skory.Efekty ujedrniania,poprawy spoistosci i pigmentacji skory staja sie widoczne juz po kilkudniach stosowania.W120-130 dniu systematycznego uzywania preparatu nastepuje przyrost tkanki skornej.Obserwuje si wygladzenie zmarszczek,blizn i rozstepow.Kpozyskiwany jest ze skor ryb szlachetnych z pomoca nici jedwabnika morwowego.Rybi kolagen jest lepiej przyswajalny od kolagenu zwierzecego.Zwierzecy wykorzystywany jest w zabiegach w trakcie ktorych wstrzykuje sie go w skore..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_zakrecie
ja stosowalam kolagen,ale na blizny (po operacji) i na twarz (jestem po 30-stce),po miesiacu nie widzialam zadnych efektow i przestalam uzywac,a pol butelki tego specyfiku stoi na polce mialam (mam) kolagen silver,nie wiem,czy inne kolageny tez,ale ten trzeba bylo uzywac na wilgotna skore i przez to wydawal mi sie uciazliwy,w sumie zaluje,ze kupilam,moze trzeba bylo stosowac dluzej,ale brak efektow (dwa razy dziennie przez miesiac) mnie zniechecil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o sprawy cery młodej, jak trądzik - to kolagen nic nie daje. Nic a nic. dostałam od cioci kiedyś małe opakowanie, niby na złagodzenie podrażnień dla cery trądzikowej i nico. Kompletnie. Za to owej mojej cioci :) kolagen pomógł jak najbardziej- miały plamy na twarzy i jej trochę zeszły, poza tym cera nabrałą blasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motillo
kolagen jest swietny!!!tylko zalezy gdzie i od kogo sie kupuje...mnie na maly coprawda tradzik pomogl...moja tesciowa mimo zblizajacej sie 50tki;) nie ma prawie zmarszczek po tym!!!(skubana...;)) tylko fakt faktem ona stosuje cos jeszcze...pije odpowiednia wode i myje nia twarz i dopiero potem kolagen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja osobiście stosuję kolagen od dwóch lat i nie ma lepszego kosmetyku od kolagenu! Pozbyłam się cellulitu, zmarszczki na twarzy wygładziły się, pomógł mi na bóle stawowe. Jest Najlepszym preparatem jaki dotąd stosowałam a w efekcie nie taki drogi bo bardzo wydajny! Polecam www.new-colway.pl lub dzwońcie do Pani, która sprzedaje kolagen rybi naturalny firmy Colway tel. 506042585. (u niej jest rabat 20% - bynajmniej teraz, a w Warszawie odbiór osobisty więc za przesyłkę też nie zapłacicie). Pozdrawiam Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 573
Moje drogie, Mam do oddania kupon rabatowy na 30% zniżkę na produkty z kolagenu w sklepie internetowym. Ja niedawno kupiłam kilka produktów i nie zdążę go wykorzystać. Zainteresowaną osobę proszę o kontakt na kinia573@o2.pl pozdrawiam Kinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×