Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renata_34

Plaża naturystów

Polecane posty

promyczku22 : Dzięki za wsparcie 🌼 Tamte osoby najczęściej nie mają totalnie nic sensownego do powiedzenia. Szukają jakichkolwiek pretekstów rzeby się dowartościować. Jak to mawiał Erazm z Roterdamu: \"głupota daje największe złudzenie szczęscia\" Z resztą, z tamtego tematu zostało tylko to : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3466663&start=60 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam propozycję: wymieńcie sie mailami albo przejdźcie na inny topik i tam się opluwajcie ile wlezie. A my wracamy do pytania naturystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem kolego
no tak, towarzystwo wzajemnej adoracji sie zebralo - Promyczku, najlatwiej sie ulitowac, poglaskac po glowce, oj jaki biedny chlopiec nie umie sie nauczyc, ze ktory pisze sie w ten sposob. Jak ja chodzilem do szkoly (a wcale nie bylo to dawno) to to sie nazywalo nieuctwem, dostawalo sie lacza z dyktanda i na nastepne juz sie szlo przygotowanym. Teraz za to nazywa sie to dysleksja, dysgrafia i innymi a sa to "choroby" wymyslone wlasnie na potrzeby wszelkich dysmozgowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, skończcie już z tą dys...cośtam Na stronce naturystycznej jest info jak trafić na plaże w Unieściu i dwie relacje. Co prawda niezbyt zachęcające ale warto sprawdzić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża się lato więc będziesz miała okazję spróbować :) zachęcam... naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupiszonku : Zastawmy to intelektualnie bezkreatywne zero, którego jedynym atrybutem umysłowym jest pedantyzm i skrupulatność w temacie ortografii. Ciekawiej jest na poczcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że w Chałupach jest, ale nie byłam, więc nie wiem ile ludzi tam jest :) wiem natomiast, że nie chciałabym ogladać jakiś dziadków z jajkami do kolan czy pań w średnim wieku z cyckami pod pachami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezzebna....----> Sorry, ale Ty nie rozumiesz czym jest naturyzm. Plaża to nie wybieg dla modelek i modeli tylko miejsce gdzie można wypoczywać nago w harmonii z naturą. Tam jest miejsce dla wszystkich - młodych i starych; grubych i chudych, samotnych i rodzin... Każdy ma ciało takie jakie ma i prawdziwi naturyści to akceptują. Kto się z tym nie zgadza - nie musi być naturystą. Co do plaży w Chałupach to została głównie w piosence. Tzn płn-wsch krańcu (w stronę Helu) jest mały odcinek gdzie zbierają sie naturyści. Ale to nie ta skala co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem czym jest naturyzm i tylko wyrażam swój pogląd, że nie chciałabym tego oglądać.. nie piszę, że ciała starych czy grubych sa brzydkie lub obleśne, tylko, że nie spieszy mi się do oglądania tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_34
co z tytm Mielnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estlin
do renaty 34 renia, mam super miejsce na takie opalanie...dziś sam się opalałem...;)) niedaleko Dąbek koło darłowa...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estlin
i jeszcze jedno Renia, jak jest to dla Ciebie ważne>>nie ma tu nikogo...;)))..więc spokojnie można sobie spacerować....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_34
ale ja pytam o Mielno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rstlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie, skoro \"prywatna plaża \" Ci nie pasuje.;))..... przy mielnie są łazy, gdzie za kanałem jest plaża na golasków;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....aaaaa....
Co do tej politogii to u mnie na Uniwerku studiuja ja albo miernoty,albo dzieci bogatych rodzicow. To nie atak to fakt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tu jacyś naturyści
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watcher
funkcja-(dys)funkcja,-> ortografia-(dys)ortografia-,cos jeszcze?O co ta klotnia? Zeby cos z tego wynikalo?czemus to sluzylo? Ale nic z tego nie wynika?-po prostu ktos ma zly chumor.A bledy robi kazdy.Ja niezle pisze,bo zawsze duzo czytalem,ale tez bledy robie i wcale nie uwazam sie za autorytet w tych sprawach...(to-zeby nie bylo watpliwosci...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kent men
a ja zapraszam na plażą naturystyczną , bardzo piekną i kameralną do Kęt k/Wadowic nad rzeke Sołę. Woda czysta, cisza, prawdziwi naturyści, bliski kontatkt z naturą.Extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata_34
A nikt niejedzie do Mielna albo Unieścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę z Tobą pojechać....może w weekend..?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona trzydziestaka
Gdzie jest najlepszsa polska nadmorska naga plaża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×