Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość renata_34

Plaża naturystów

Polecane posty

Gość Klauuudyna
Mieszkam nad morzem i pamiętam jak moi wczasowicze raz wybrali się do Chałup na plażę...:) Z dzieckiem:D W ogóle się nie zorientowali na jakiej plaży się znajdują i nic nie zauważyli - dziwne...Aż do czasu kiedy ich córeczka przybiegła do leżących rodziców na kocyku z pytaniem "dlaczego ten pan chodzi z gołą psikawką?"...Wyobraźcie sobie w jakim pośpiechu się zwijali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona trzydziestaka
to oni jacys dziwni byli,ja bym została isie opalała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapucynek
a mozna na plaża nudystów konia walić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapucynek
można czy nie mozna,co nikt z was niewalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sauna jest super
Czyżby niebyło tutaj żadnych naturystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet rocznik1.9 7 8
a co zrobic jak mi dydek bryknie na plaży naturystów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onanistagość
Bylem w tym roku w mielnie uniesciu i bylo super!to byl moj 1 raz na plazy nudystow palka mi caly czas stala ale nikt mi nie do******lal z tego powodu,pozdrawiam kasie z mama renata ktore na uboczu plazy zrobily mi loda na uspokojenie zebym spokojnie lezal he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajna jest plaża w pobliżu Stogów w Gdańsku. Zabrałem tam swoją żonę nic jej nie mówiąc na jaką plażę idziemy. Wcześniej rozpracowałem topografię, rozłożyliśmy się kawałek za główną częścią plaży naturystycznej, było wcześnie - przed 9 w dzień powszedni, było jeszcze pusto. Trochę poleżeliśmy, oczywiście byliśmy w strojach. Nic się jeszcze nie zorientowała jak skoczyliśmy po jakiejś pół godzinie do wody. Dopiero jak wychodziliśmy po pływaniu naprzeciwko nas znalazła się parka golasów, dalej jeszcze jedna i jeszcze ... Też udawałem zaskoczenie. Pierwsza reakcja - oczywiście szybko się przenosimy. Ale po drodze do naszego grajdołka pojawiły się iskierki w jej oczach i po prostu zdjęła stanik - rzuciła mi tylko - żebyśmy się tak bardzo nie wyróżniali. Jeszcze było kilkanaście kroków, widziałem jej emocje - jednocześnie podniecenie i wstyd. Stanęliśmy nad naszymi ręcznikami, moment wachania - zwijamy ręczniki czy zdejmujemy majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. w tym momencie moja pani mnie zaskoczyła i naprawdę zasłużyła na uznanie - jeszcze chwilę się zatrzymała z kciukami włożonymi do zdejmowania majtek, popatrzyła mi w oczy, coś bąknąłem że może łatwiej będzie zdjąć na leżąco. Pomału je zsunęła, ja też i wzięła mnie za rękę - przejdźmy się trochę, miejmy to już za sobą. I swobodnie wyprostowana, wesoła i uśmiechnięta poprowadziła mnie na brzeg, spacerek w jedną i drugą stronę, specjalnie żeby spotykać innych nagusów, po prostu prezentacja tak, żeby przełamać wszystkie opory i się już nie wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przyjemnie.Jeśli ktoś lubi nagie opalanie to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×