Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka słodka

Panowie RYBY jacy jesteście?

Polecane posty

Gość malinka słodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka słodka
Poznałam taka jedna rybke,bardzo mi sie podoba, ale cos mi zaciaga kobieciarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idka
Babiarze generalnie i czarusie, ale są wyjątki pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod babiarzami i czarusiami :D:D niestety.......... No..plus inteligentni;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka**
A ja tak nie twierdze faceci spod znaku ryby to kobieciarze. ja wreć przecwnie twiedze to kochane milusie stroskliwe zazdrosne o byle co itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka--potem im przechodzi i zmienia się jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa pomarańczka
facet ryba to całkowite przeciwieństwo kobiety ryby:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troskliwi opiekuńczy
zazdrośni, fochowaci, inteligentni, namiętni ale troche kobieciarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa pomarańczka
z tego co wiem, a znam jednego faceta rybkę (nawet bardzo dobrze...), to są dość poważni, nie bardzo potrafią żartować i co najgorsze, nie mają dystansu do siebie, od razu się obrażają, typ kobieciarza, ale raczej takiego, który "ma mocno w gębie";), zazdrosny umiarkowanie, niestety niezbyt pomysłowy, nie lubi się uczyć, czy namiętny to nie wiem, nie sprawdzałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys byłąm z rybka.... czy kobieciarz to nie powiem bo nył bardzo wierny ale to moze jego natura... za to nie umiala okazywac uczuc, okropnie zazdrowsny, a czy zmysłowy i uczuciowy to bym sie powaznie zastanowiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa pomarańczka
właśnie, mają ogromny problem z okazywaniem uczuć... nie to, co kobieta ryba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybki
są dwoiste i kaprysne, dlatego moga byc kobieciarzami, ale zaraz są wierne. Kobieciarz nie znaczy, ze zdradza po porostu lubi flirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczucia okazuja
ale sa zazdrosne i narwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczucia okazuja
no i to kobieciarze, fakt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooonaaaaa
Ryby>???? jak chcesz mieć partnera z kim możesz szczerze porozmawiać...to nie jest nim ryba, są ciche skryte....i NIEZDECYDOWANE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mammm
faceta rybe..co prawda od niedawna jestesmy razem ale to co moge powiedziec to...mocny w gebie, gadane ma jak malo kto a do tego SLICZNYY MMMM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona szalonaaaaaaaaaa
wszystkie rybki spia w jeziorze ciurala ciurala ciurala la...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×