Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1-3-3

glukozamina

Polecane posty

czy ktos bral glukozamine i czy pomogla,i czy byly przy tym jakies skutki uboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brał / pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mama brala
jak ja stawy bolaly. tak ja bolaly, ze nie mogla wstac z lozka po nocy. jak bierze to przeszlo. pomogla bardzo. a skutkow ubocznych chyba nie miala. a jakie moga byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie wlasnie nad kupnemtego ,ale czytalam wiele zlych opini ,ze nie dziala, ze tylko strata pieniedzy,dlatego zadalam to pytanie,nie mam pojecia o skutkach ubocznych,ale pytam w razie ,,w,,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuup
a czy glukozamina pomoze jesli strasznie chrupie w stawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ene due rabe
Jakieś dwa lata temu brałam glukozaminę i niestety stwierdzam, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Kompletnie nic nie pomogła. Nie polecam. Moja lekarka zaleciła później zwykłe wapno i witaminę C, po tych lekach efekty były znacznie lepsze niż po glukozaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanse że pomoże są powiedzmy pięćdziesiąt na pięćdziesiąt, bo niestety jednym pomaga a innym nie,cze skutków ubocznych najgorsze są te ze strony przewodu pokarmowego tj zgaga, gazy i wzdęcia, szanse minimalizacji tych skutków rosną przy złożonych suplementach a i skuteczność wieksza gdy oprócz glukozaminy stosuje się też chondroityny i kolagen, więcej o skutkach i efektach znajdziecie tutaj https://opiniomat.co.pl/glukozamina-i-chondroityna-na-stawy-opinie-dzialanie-na-co-zwrocic-uwage/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×