Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miss moli

POMÓŻCIE!! JAK TO SIĘ ROBI??

Polecane posty

Gość miss moli

witam. mam problem. studiuję dziennie. chcę teraz poszukać pracy na wakacje.i mam zamiar porozsyłać cv po paru sklepach. ale nie wiem czy mam mówić pracodawcom że będę mogła pracować tylko do końca września. czy to ukryć i sie potem zwolnić. boję się że jak się dowiedzą że szukam pracy tylko na wakacje to mnie nie przyjmą. co byście zrobili na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przejdź na zaoczne, zrob prawko, i zatrudnij sie gdzies na stel. bedziesz miala i troszke pieniedzy swoich, i studiowac tez bedziesz mogla Mozna to ukryc, ale istnieje szansa, ze pracodawca Cie sprawdzi a wtedy beda nieprzyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111111111111111
oo moniśka ale Ty jesteś mądra... :/ nie każdy ma ochotę płacić za studia. co z tego że się pracuje, kiedy połowa wypłaty jest przeznaczona na czesne :/ do autorki -> ja studiuje dziennie i pracuję. najlepiej powiedz pracodawcy wprost że szukasz pracy na wakacje, a od października możesz pracować, ale w mniejszym wymiarze godzin. jak nie dasz rady łączyć jednego z drugim to się zwolnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niekoniecznie - dołożyc zawsze moga się rodzice A pracując i studiując jednocześnie sprawdzisz sie, owsem, moze i duzo z tego co zarbisz Ci nie zostanie, ale nabierzesz doświadczenia, zaczniesz sie sprawdzac, poznasz mechanizmy szukania, zdobywania pracy - a to jest bardzo wazne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111111111111111
no tak, najprościej brać pieniądze od rodziców a potem rzucać hasłami: jestem dorosła, sama na siebie zarabiam... poza tym studia dzienne i praca nie wykluczają się wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinkaaaa
Powiedz-bo jak dojdzie do podpisywania umowy to może odrazu dostaniesz na3miesiące-a wiele sklepów szuka kogoś właśnie na wakacje ,bo to okres urlopowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinkaaaa
A tak wogóle to nie wiem dlaczego ktoś odrazu każe ci przejść na zaoczne-wszystko jest do pogodzenia-mnie nie było stać na zaoczne,ale nie ciągłam kasy od rodziców-miałam stypendium w weekendy pracowałam na promocjach a w wakacje robiłam różne rzeczy-a pracodawcy zawsze pytali czy to były studia dzienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×