Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wątpiąca30

Po czym poznać, że ciąża obumarła / zbliża sie poronienie?

Polecane posty

Gość gość
Ja urodzilam zdrowego syna potem po 5 latach zaszlam w kolejna ciaze. Czulam sie fatalnie wszystkoe mozliwe objawy ciazowe . Nagle ktorwgos dnia sie obudzilam i tu nagle zero objawow zero mdlosci zmeczenia normalnie power do zycia. Czylam ze cos zlego sie stalo maz q to nie wierzyl. Ciwrpliwie doczekalam wizyty i pierwszego usg to byl 8 tc.moja ciaza obumarla w 6 tc. Koszmar przezylam poronilam dipiwro w szpitalu po tablwtkach czulam sie tragicznie nie rozumialam tego jak moglo mnie to spotkac. Po 7 miesiacach od poronienia zaszlam w kolejna ciaze. Coreczka skonczyla 4 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 10tc i powiem szczerze, że o ile na początku miałam mdłości, wielkie bóle piersi. Tak teraz bol piersi jest mały, jest nadal bol podbrzusza a mdlosci jakos tak ustały. Za dwa tyg usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czulam kiedy zmarło. Bylam na podtrzymaniu i nagle jakoś w 9tc poczułam jakby coś we mnie się skończyło. Okropny smutek po prostu rozpacz. Zwinelam się w kłębek i leżałam tak kilkadziesiąt minut z uczuciem okropnej straty i smutku. W 11tc poszłam na wizytę i dowiedziałam się że serce przestało nic 2 tygodnie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczelo sie od plamienia w 8 tc bylam na drugi dzien u lekarza mialam badanie serduszko bilo lekarz uspokajal ze to normalne i ze to plamienie impantacyjne uspokoil mnie a le plamilam dalej po 3 dniach plamienie lekko sie pogorszylo wiec pojechalam do szpitala na usg tez wszystko ok wypisali mnie tego wieczora zaczely mnie dziwnie bolec plecy tuz nad posladkami i czulam takie bulgotanie w brzuchu myslalam ze to przez tabletki ze szpitala nad ranem z krwawieniem pojawily sie lekkie skrzepy juz wiedzialam szybko do szpitala ale bylo juz za pozno pozniej czyszczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Moge powiedziec o moich przezyciach.

 

 

pierwsza ciaza - naturalne poronienie w 6 tyg, w domu, mialam plamienia, pozniej bol w podbrzuszu i skurcze. BArdzo bolalo.

druga ciaza 5 tydz bylo ok, pozniej pojawilo sie lekkie plamienie i czulam sie zle - 6 tydz nie bylo bicia serduszka, i embrion nie rosl- ciaza obumarla, dostalam tabletki poronne. bolalo  ale mniej- skurcze, krwawienie 5 tyg po.

 

teraz jestem w 3 ciazy to moj 19 tydzien, czuje sie doskonale, czasami miewam bole w podbrzuszy, pewnie skutek ruchow dziecka, rozciagania i rosniecia sie wnetrznosci ;)00 ale obawy mam wielkie , mieszkam w uk, i niestety tutaj nie wykonuje sie skanow od reki tylko  w 2 tyg i 20 tyg ciazy. Czekam na 20 tyg usg, zeby poznac plec, ale przede wszyrkim zeby sie upewnic ze wszystko jest wporzadku.

 

Staram sie myslec pozytywnie, cieszyc sie z kazdego dla, ale jesli stracilo sie juz 2 ciaze, uwierzcie mi kobietki , ze nie jest latwo tak o nie myslec o wszczesniejszych przezyciach. wciaz sie mysli, jak bym mogla wiedziec juz dzisiaj ze wszystko przebiega normalnie odetchnelabym  na troszke, a tak czekam w niepewnosci ktora mnie meczy.

 

Nie wiem czy sa jakies objawy obumierania plodu, ja nic takiego nie czulam, byly plamienia, natomiast nie pamiwtam bolu.

Ogolnie zachodzilam w ciaze kiedy mialam wielkie proboemy z kamieniami w woreczku zolciowym, czekalam na operacje bo zwijalam sie z bolu i moje wyniki watrobowe byly bardzo zle. to moglo byc przycayna nie utrzymywania ciazy.

Teraz jestem  juz po operacji, wszystko sie unormowalo i moze tym razem bedzie wszystko dobrze.

Mam taka nadzieje i glebokow w  to wierze.

 

Pozdrawiam.

justyna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×