Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to ja to ja to ja

soczewki w internecie

Polecane posty

Gość to ja to ja to ja

Czy ktoś z was zamawiał soczewki kontaktowe w internecie i może polecić jakiś dobry sklep? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mongrab
kupuje w tym sklepie www.soczewki.net.pl, ale znalazlam jeszcze tansze w tym sklepie http://www.hamerlik.com/index.php?cPath=21_22&osCsid=ba40a944e7e6b8419dfd335b2182c3d9 w czerwcu kupuje w tym drugim, ale z czystym sumieniem polecam ten pierwszy, bo nie zawiedli mnie. Te sklepy maja duzy plus, bo sprzedaja soczewki na sztuki i nie musze kupowac jak inmych dwoch pudelek po 6 sztuk, bo niestety mam rozne wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegga
ja kupuje na allegro u allergowicza hosz.. od optyka z krakowa.. zawsze tano, szybko, soczewki bez zastrzezen.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupuje na allergo znajdz sobie odpowiedni i poczytaj komentarze o sprzedajacym kupowalam juz wiele razy i ani razu sie nie zawiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
Kupuję w sklepie optiva.pl i jestem bardzo zadowolona: ceny o połowę niższe niż u optyka, perfekcyjna dostawa, wszystko jak trzeba, zapakowane. Zamawiałam juz kilka razy i nigdy sie nie rozczarowałam. Polecam. Aha, raz kupowałam też w sklepie soczewki.net (chyba tak), bo mieli świetną promocję na płyny - przesyłka dotarła do mnie już na trzeci dzień po zamówieniu, też wszystko bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to ja to ja
Dzieki za odpowiedzi. A zamawial ktos moze w www.sklep-soczewki.pl ? Bo akurat te które noszę, są tam zdecydowanie najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na allegro - tam sa nizsze ceny niz w www.sklep-soczewki.pl wlasnie sobie porownalam oplaca sie kupowac wiekse opakowania - 6 szt niz na sztuki - jest jeszcze taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
No to pisząc o sklepie soczewki.net miałam na myśli właśnie sklep-soczewki, stamtąd zamawiałam płyn. Przepraszam za pomyłkę. A jakie soczewki nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to ja to ja
Na razie jestem w fazei testowej O2 Optix i Acuvue Oasys, bo pani doktor powiedziała, żebym spróbowała w których się lepiej czuję. Oasys kupowałam u optyka i mi szczęka opadła jak porównałam z cenami w internecie, które są nawet o 40 zl niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martooshka
ile placisz za o2optix u optyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to ja to ja
W Fillmannie za 112 zl. I to był ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) mam pytanie czy sa moze soczewki ktore mozna nosic przez np miesiac lub wiecej bez sciagania ich na noc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
Owszem, są soczewki, które teoretycznie możesz nosić przez miesiąc bez zdejmowania - sa to soczewki do tzw. przedłużonego noszenia, na dzień i na noc, np. Pure Vision Bausch&Lomb albo Night and Day, ale nie pamiętam producenta, chyba Ciba Vision. Mówię, że teoretycznie mozna je nosić tyle czasu bez zdejmowania, bo w rzeczywistości nie jest to najlepsze rozwiązanie i np. mój okulista mi tego nie zalecił, sugerując zdejmowanie na noc co kilka dni. Soczewka, nawet najdelikatniejsza i najdoskonalsza, to jednak ciało obce w oku, może podrażniać i powodować dyskomfort. Tak, czy inaczej: idź do okulisty, najlepiej Ci poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja mam pytanie bo wlasnei bylam pytac o badanie na soczewki no i 40zl wiec musze sie wybrac Ogolnie to mam problemy z prawym okiem i powinnam nosic okulary ale chce soczewki mozecie mi doradzic jakie i jakei sa ceny na soczewki meisiaczne 3 miesieczne itd i w jakiej cenie byly by korygujace i przy okazji zmiana koloru oczu bylam bym niezmiernie wdzieczna wolezapytac osoby ktore maja stycznasc niz bladzic po stronkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz problemy z okiem,to raczej soczewki odpadają.. Musisz dowiedzieć się u okulisty,inaczej nie ma rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soczewki kupuję na allegro... moje znajome też,głównie u xmenago .Tanio,a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×