Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociunia19

Już nie mogę się zdecydować ? Chodzi o SEKS !

Polecane posty

Gość kociunia19

Hejka :) bo wiecie niedługo strace wianuszek no i troche się dygam że bedzie boleć , że krwawić mocno będę ... Dlatego moja proźba do was DOŚWIADCZENI :P Czy lepiej kochać się na miejscu np u niego na chacie czy może jak pojedziem na wczasy nad morze . Bo widzicie chodzi mi o to czy ten pierwszy raz może w jakiś sposób być dla mnie groźny np.dostanę krwotoku , infekcji lub coś tam jeszcze no i nie chciałabym popsuć sobie wczasów . A na miejscu to wiadomo zawsze jak cuś można do gina skoczyć . No i mam taki dylemat : u niego na chacie i w razie komplikacji od razu opieka medyczna czy romantyczne wczasy , na spokojnie , sami i niech sie dzieje co chce ....Bo ja sie tak boje tego pierwszego razu że szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może zabierz ze sobą lekarza ;) będzie bezpiecznie :) tak to jest gdy dzieci zamiast siedzieć w książkach biorą sie za seks. najpierw dorośnij dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Betka
Ja mam prawie 20 lat i faceta stałego od 6 lat ! Myślę że dorosłam tylko zwyczajnie się boję . Jejku czy to takie dziwne jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się tak
seks to nic strasznego! pierwszy raz też nie jest straszny! u mnie krwi prawie wcale nie było, ból, hmmm może i był ale nie pamiętam, bo tak cudowne to było przeżycie, że o bólu się zapomina. jak dla mnie wczasy byłyby super, będziecie sami, nikt was nie zaskoczy, będziecie mieli czas, relaks i wogóle. ja co prawda nie poczekałam do wyjazdu i zrobiłam to...w samochodzie, ale co tam nie żałuję. tylko o zabezpieczeniu pamiętać!!! żadne krwotoki, infekcje ani inne takie, po prostu radość i przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynki sa piekne
betty betka miej litosc nie badz taka okrutnica toz facet dostanie odciskow od trzepania kapucyna. A jak mu sie spodoba bardziej od ruchania to bedzie problem nie do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×