Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martik

cukrzyca w ciazy w UK

Polecane posty

sa tu jakies kobiety przechodzace przez ten problem? jak wygladala opieka w czasie ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie nie mam tego problemu ale jestem pod kontrola bo moja mama ma cukrzyce w moim przypadku wystarczylo ze wspomnialam ze mama ma w formularzu ktory sie wypelnia na poczatku ciazy i co miesiac kierowali mnie do specjalisty diabetologa:))) przy drugiej wizycie powiedzialam ze uwazam to za strate czasu i pieniedzy NHS i mnie wypisali..teraz mam miec rutynowe badanie krwi po obciazeniu glukoza w 28 tygodniu. ty masz cukrzyce Martik? myslle ze jak im powiesz to beda cie mieli pod kontrola - ogolnie osobiscie nie narzekam na opieke nawet uwazam ja za przesadzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mialam cukrzyce w ciazy dostalam w trzecim trymestrze, i nie zycze nikomu tego - kilkanascie razy dziennie insulina w zastrzykach, opieka w klinice w Krakowie, dieta tak scisla ze masakra - wystarczyo ze zjadlam pol kromki chleba z maslem za duzo i juz wysoki cukier... stresu byla co niemiara.. na szczescie dziewczynka urodzila mi sie zdrowa, ale powiedzieli mi ze przy drugiej ciazy mam prawie pewne ze bede miec cukrzyce od poczatu ciazy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martik nie martw sie na zapas...moge prawdopodobienstwo cukrzycy w drugiej ciazy jest wieksze jesli sie mialo w pierwszej ale nie ma pewnosci:) mam nadzieje ze nie bedziesz miala:)))) planujesz dzidzie?:)jesli tak to owocnych staranek i mysl pozytywnie:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×