Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roman44

44 letni rogacz i jego problem z zoną

Polecane posty

Gość gość
Wszyscy faceci przeżywają jak ktoś dupczy im żonę. Części napewno nóż w kieszeni się otwiera ale właśnie ta mieszanka podniecenia, niepwności, poniżenia, pożądania i tego widokuuu - to daje takiego kopa jak nic innego, serce do takich zabaw trzeba mieć zdrowe. Pamietam jak za pierwszym razem biło mi tak, że myslałem że wszyscy słyszą. Im z ciebie wiekszy macho tym kop jest wiekszy. Ja miałem naprawde dużego kopa, moja żona nienawidziła tego macho we mnie i postarała się o dużego "kopa". Teraz nie jestem macho tylko jej partnerem od wszystkiego, szczególnie jak musi zaliczyć jakieś "mięsko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idźcie sobie na jakieś forum dla dewiantów, bo jesteście obrzydliwi z tym puszczalstwem k********y bez moralności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To poco to czytasz? Samo w oczy ci włazi ? Jak cie to irytuje lub nie interesuje to idż czytaj inne topiki. Ja o tym myśle, mój mąż też, chcę poznać opinie takich co to robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 50 lat i oficjalnie pozwoliłem żonie na kochanka. Obiecała, że mnie zdradzi. Czekam i cieszę się, że jej bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym Twoją kobietę poznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie popiszę czy porozmawiam z facetem, który fantazjuje o tym, że jego żona ma kochanka. Mój mail: a37235@aol.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie popiszę czy porozmawiam o tym temacie z facetem, który fantazjuje, że jego żona ma kochanka. Kontakt: a37235@aol.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam rogacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za frajerzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas to tak spontanicznie było, zaproszony sąsiad z campingu na wieczornego drinka. Wesoła rozmowa przy kieliszku coraz śmielsze słowa i czyny w formie dotykania komentarzy a to taki biust a tu takie masz naprężone spodnie, łapanie za nie co to tam się pręży Ci tak. Ja wychodzę na chwilę do łazienki i po chwili słyszę pojękiwania i całowanie. Wracając do pokoju widzę jak ma już peniska a zobaczyłem kawał pokaźnego narzędzia przystawionego do malutkiej cipuni żony i próby wejścia. Oniemiałem i bez słowa patrzyłem co to się robi. Po momencie widzę jak ten olbrzym zagłębia się w c**eczce i głośny jęk rozkoszy żony. Trwa ta rozkosz z potężnym jękiem kilka minut, kiedy on głęboko się zanurza i widać że zaczyna sie spuszczać, żona krzyczy już nieco ciszej. Po wyciągnięciu z niej peniska widać jak z rozwartej c**eczki cienką strużką wycieka sperma. No cóż miałem robić, nocną awanturę????????. Obracam to w żart że ależ to Ci zajechał że tak piszczałeś, no myślałem że Ci tą cipunię rozerwie i pochwałą narzędzia. Tego wieczoru zrobili to jeszcze kilka razy, ja patrząc na to spuszczałem się prawie że bez niczego tak byłem podniecony tym widokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosctrojkątny
Moja kobieta to 162 wysoka około 110kg kształtu łezki nogi ponetne troszkę w iksy kruczo czarne włosy do pasa ciemna cera piękna buzia,ciepła i łagodna.Za dobry seks zrobi wszystko,potrafi to robić wielokrotnie i godzinami,nigdy nie odmawia.Jednak mój 17cm to mało, więc kiedy dobrze ją rozgrzeje to prosi rozpaczliwie i błagalnie abym dał jej kochanka do trójkąta.Planowaliśmy i szukaliśmy takiego aż znalazł się sąsiad młodziutki taki prawiczek.Prosiła i pozwoliłem jej na wszystko,zdobyła go i uległoscią zniewoliła.Pozwoliłem by U nas przebywał,umył jej plecy podczas kąpieli poprosiła by został na noc.Byłem tak nakręcony źe zgodziłem się jeśli pokaże mi jak się kochają .Z entuzjazmem przyjęła propozycje i przyrzekła że zrobi mi w nagrodę l..ooda do końca ,kiedy tylko zechcę.Poszedłem na spacer a oni zostali,kiedy wróciłem kochali się nic nie kreując,głośno akcentowała podniecenie.Kiedy podszedłem ,szarpiąc zdarła mi spodnie razem ze slipami.Choć,choć szybko,wejdź w moje słoneczko,chcę Was mocno,róbcie mi wszystko czego chcecie...I tak robiliśmy wiele godzin,do białego rana.Robi mi trojkątne niespodzianki z nienacka,teź ze spustem i przrełykiem ale też całymi dniami jest z nim w drugim pokoju a wtedy chlapią jej pośladki jakby w teatrze bili brawo...cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tezchce
Około80%mężów po kilku/kilkunastu latach współżycia zaakceptowała by lub marzy o tym by jego żona miała kochanka i dopieściła tak by była szczesliwa.Aby nie miała wyrzutów lub przed wcześnie nie odeszła do innego to jest.....akceptować,powiedzieć jej że pozwalam a już męska decyzja...powiedzieć że chcę i lubię pozwalać. MIEĆ TRÓJKĄT to już wyczyn mistrzowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój był rogaczem mając dwadzieścia jeden lat ja dziewiętnaście z dość ciasną cipką . Wtedy doszło do pierwszego trójkąta oczywiście zawsze z jego udziałem. Nawet nogi moje trzymał rozszerzone by sobie swobodnie wchodził w moją cipkę a jego to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZMATA zawsze pozostanie szmatą,choćby leżała na marmurowej posadzce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Moim marzeniem jest trójkącik! Chętnie wydymalbym jakaś mężatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.45 gdy wszyscy są szczęśliwi po seksie to nie ma problemu. My z kolei mamy wymianę partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka SZMATA? Cudowny seks,cudowna kochająca nadskakująca i we wszystkim dogadzająca, ciepła serdeczna źonka. Kocha seks a ja jestem szczęśliwy kiedy sobie dogodzi,pozwalam bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67ROGACZ
Moja ma już 65lat, często znika na noc.Kiedy wraca, lekka jest jak piórko ,miła i usmiechnieta.Sprząta gotuje i znowusz znika na noc,wiem że do kochanka,POZWALAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lowelas44
To bardzo uprzejme z twojej strony, że pozwalasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c***a a nie chlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovelas 44
Ale za to jaką ma "hot" żonę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa cuckold i jest fetyszem/upodobaniem. Nie jesteś nienormalny. Pogadaj z żoną i bawcie się dobrze, korzystajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oskaro999
Ja chciałbym mieć taką żonę która by oficjalnie mnie zdradzała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kiedyś mnie zdradzała po cichu, ale od kilku lat zawsze mi mówi jak z kimś się puści, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMar
Witaj ! Nie tylko TY masz takie problemy,ważna jest żona !Wszystko jest dla życia zdrowia urody !po to kobieta została stworzona. Bądz szczęsliwy że jest piękna i pożądana przez innych.Życie jest krótkie a czas szybko przemija. Jezeli chcesz a wierz ze ma innego porozmawiaj z Nią ! aby wiedziała że chcesz aby była szczęśliwa z Tobą ,ze zgadzasz się aby miała bulla. Będzie lepiej dla Ciebie dla Was..Pozdrawiam. Chcesz więcej "mario-st07@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie poznam i popiszę z rogaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem tak jak Roman,bardzo mnie kręciło kiedy wiedziałem że Ona była ,,po"Marzyłem aby choć ,,to"zobaczyć albo uczestniczyć w takiej sesji jako NASTĘPNY w kolejce.Jawnie Jej pozwalałem,namawiałem i zaproponowałem aby wybrała takiego co najlepiej Jej pasuje.Dała się namówić na jawny trójkąt w domu.Poprostu przyłapałem ich w trakcie i dołączyłem.Diametralnie się zmieniła,nie robi mi rogów za plecami,jest cudowna i chętna na wszystko ale wieczorem staje się zwierzyną pożartą przez wilki.Jest cudowna,spełniłem marzenia nas trojga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćv
Hotka to ja , mąż mój rogaczem będzie,fantazje nasze zrealizujemy wkrótce uwolnimy nasze pragnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spełniona691-tak się potoczyło przypadkiem że kochanek i mąż mnie na raz brali a wtedy strasznie się bałam.Następny już,na prośbę męża i błagania kochanka był tak ogromnie szalony i cudowny że postanowiliśmy zostać wszyscy razem.Nie,niema żadnych homo,tylko ciężka praca aby mi dogodzić,zaspokoić.Starają się jak młodzi chłopcy,nie po jednym tylko razie a całą noc tak że rano nie mam siły chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×