Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mrdomell

Witam interesuje mnie temat slauch czy są takie ???

Polecane posty

Niedawno dotarłem do materiałów gdzie przeczytalem i zobaczyłem jak młode dziewczyny takie po 16-19 latek chodza ze starszymi facetami nie koniecznie za kasę ale za np. noowy telefon dobre perfumy obiad a nawet za zupełnie drobne rzeczy. Dodam że mam 30 latek i nie interesuje mnie tani sex z młodą dziewczynka chciałbym tylko wiedziec jak to jest że młoda ladna dziewczyna oddaje swe wdzięki za grosze. No i oczywiście gdzie takich szukać to tez jest ciekawe gdzie się gromadza i łapia potencjalnych \"klientów\" pozdrawiam wszystkich odpowiadających na ten temat ciekawe co będzie burza czy temat zdecjnie z braku zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na nie się mówi \"szlauchy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry pisalem ze słyszenia ok to co wiecie o szlauchach jak to już stic zauważył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wiem gdzie szukac starszych i że trzeba sie nieźle wykosztowac - czasem by ja zdobyc a na \"kurwy\" nie chodzę bo nie lubie tłoku pospiechu no i oczu ochroniarzy a takie szlauchy to fajne przeżycie młoda jędrna i tania w dodatku może się okazac ze wiele może faceta nauczyć robiać laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesusita chyba jestem na czacie i żadnej nie widze tu widac tylko starsze i bardziej pożądne kobietki lub dobrze się z tym kryja i nie ujawniają hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź pod gimnazjum
i zapytaj, która na pizzę pójdzie albo na zakupy i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobre ale na powaznie słyszałem ze na śląsku pio hipermarketach stoja i zaczepiają wręcz kolesiów i proponuja otwarcie sex za drobny upominek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź pod gimnazjum
serio piszę A rty po co pytasz, skoro wiesz, gdzie szukać takich siks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz furę to jedziesz do takiej Zielonki czy Marek, kręcisz się po osiedlowych uliczkach i tam stoją takie lalunie co to na bejce lecą. Ew w dużych centrach handlowych często się bujają. Buło o tym nawet w Uwadzie. W anonsach można spotkać albo na czatach WP głównie. Zresztą rzuć hasło sponsoring a się sporo szlauch znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki dzięki ale niestety nie mam BMW mam superb a to tylko skoda hahaha no mam jeszcze fajna terenówkę ale coż na to to tylko znawcy lecą a na czat wy musze wpaść i zobaczyć co się dzieje może się coś znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee studentki mnie nie interesuja tych mam juz dośc teraz jakies młode dupeczki takie po 20 latek góra co to jeszcze za lizaka i perfumy zrobia dobrą laske bez wybrzydzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za lizaka to może nia ale za ciuszek z Tally Weijl z napisem Pussy wykonanym z cekinków na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
movering gangsterze dwie sprawy: 1)prosze cie ostrzegaj jak wklejasz linki z takimi paszczurami, o malo mi wczorajsza kanapka z serem nie wyskoczyla z zoladka 2)masz 30 lat a chcesz pykac 16 , mi to podchodzi pod pedofilie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh no nie koniecznie 16 ale powiedzmy 17-20 też sa fajne i o żadnej pedofilii mówić tu nie mozna bo mnie 13 czy 14 nie pociągaja jedynie dobrze wyrośnięte 16 no jak wczesniej wspomniałem moga tez byc 17 hahah a po II to nie ja wkleiłem link i było napisane pod spodem że paszczury a co do szlauch to coz na czacie WP taki burdel że cięzko z kim kolwiek zagadnąc a co do szlauch to po prostu chciałbym spróbowac młodość bo skoro ostatnio dobrzebyło z 24 latnia dziewczyna to czemu nie z 20 a może z 17 tez będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toż centra handlowe się od takich szlauchów uginają. Wsidaj w superba i gnaj do pierwszego lepszego. Podchodzisz mówisz cześć dziewczyny skoczymy na lody czy na soczek i małe zakupy i za 2 godziny masz loda przez takiego kurwiiszona robionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda tylkoże żadne szlauchy bąd też jak wolicie \"wolne\" i wyzwolone dziewczyny na tym topiku się nie wpisują a szkoda mogło by się zapowiadac na niezła przygodę wszak świat tak skonstrułowany jest że jedni maja to czego inni szukają i wszystko zazwyczaj kręci się wokół seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty stic skąd o tym wiesz probowałes jesli tak to gdzie??? ktory market pewnie nie osiedlowy hahaha a na powaznie sam nie mogłem uwierzyć że są takie fajne mlode laseczki co maja kaske ale po prostu to lubia i czerpia niesamowite korzyści strach tylko żeby potem problemów z policja nie było bo np. będzie laska za młoda i może cię podpierdolić a po co problemy ale za to chyba zabawa przednia prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz myślę że żadna na pewno by się nie wypowiedziała w topiku w którym użyto określenia pejoratywnego ale na topiku \"dziewczyna na zakupy i nie tylko już na pewno tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok. zakładamy topik zobaczymy co będzie!!! niezly poysł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×