Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laylla

Czy włosy niszcza sie przy codziennym myciu?

Polecane posty

Zastanawiam sie czy włosy niszcza sie gdy sie je codziennie myje. Moja mama tak uwaza i ja nie wiem co mam o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje, że jak myjesz szamponem do codziennego użytku to nie niszczą się, zresztą włosy trzeba myć tak często, jak tego potrzebują. Ale na pewno codzienne używanie szuszarki je niszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za komuny tak myśleli
ale oni myli włosy benzyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blalalal
Mój fryzjer mi zawsze powtarza, żebym dawałam czasem odpocząć włosom i jeśli nie muszę to nie myć ich codziennie.Oczywiście nie chodziło mu o to żebym chodziła z brudnymi włosami, ale np jak mam dzień, któty spędzam w domku to żebym im wtedy odpuściła. I tak robię i chyba rzadziej mi się przetłuszczają teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela z głogowa
Ja myłam do niedawna włosy dzień w dzien. Nie zeby sie niszczyły przy tym , ale jakies takie byly bez życia. Ostatnio sie przestawiłam na co dwa dni. Na poczatku jeszcze szły starym trybem i wyglądalam nieciekawie w połowie drugiego dnia , ale już się ustabilizowało i jest dobrze. Mniej się tłuszcza - a przy tym wyglądają jakos bardziej żywotnie, sprawiają wrazenie mocniejszych , mniej wiotkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycie niszczy naturalna
oslone wlosa . ktora wydzielaja gruczoly, Im czesciej myjesz, tym gruczoly bardziej pracuja o\i wlos sie bardziej tlusci, To bledne kolo. Im rzadziej myjesz, tym sa bardziej naturakne i zdrowsze niestety. W dodatku jak je potem trzesz, suszysz ukladasz lakierujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×