Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abcabc

Szapołowska w Rozmowach w toku - dramat

Polecane posty

Gość abcabc

Widzieliscie jak sie zachowywała? Musi byc strasznie głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pięt
jej pewnie nie sięgasz, to się nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze uważałam ją za puściutk
ą babę przecież ona tylko gada o swoim rzekomym świetnym wyglądzie:O taka stara, a taka głupia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie oglądam rozmowy w toku i jej zachowanie to żenua.... :o :o nie jest zła, wręcz przeciwnie - bardzo atracyjna jak na swój wiek. ONAZACHOWUJE SIĘJAKBY CHCIAŁA KOUMUŚ WEJŚĆ DO ŁÓŻKA.... wije sie jak glista, stroi miny, jakby orgazmu dostawała. Nie, nie, bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabc
dokładnie żenujące było jej zachowonie. i nie chodzi o to czy jej dorastam do pięt. a na marginesie - najgorzej nie wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyobrazam sobie
ze ktos moglby sie z nia zaprzyjaznic. Wyglada na potworna egocentrycke, jest przez to nudna i niesympatyczn ( choc dobrze wyglada), Chyab faceci tez sie z nia musza nudzic, w ilmie moze grac, ale jako czlowiek tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle to jak można
będąc w tym wieku ciągle gadać o urodzie, wyglądzie...:O ona nie ma żadnych zainteresowań, żadnej pasji, nic?:O tylko się wdzięczy i wdzięczy jak nastolatka aż przykro patrzeć:O i wygląd nie ma nic do rzeczy, bo nikt nei mówi, że jest brzydka czy źle wygląda, bo jest wręcz przeciwnie, ale w tym wieku ciągle tylko o jednym klepać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie ciesze, ze tez to zauwazylyscie, bo juz myslalam,ze ta baba tylko tak na mnie dziala 😠 Nigdy jej nie lubilam, zawsze byla zakochana w sobie z wzajemnoscia, jest wyniosla, zarozumiala i sprawia wrazenie jedzy...zadnego nadprzcietnego piekna w niej nie widze, znam duzo ladniejsze z ekranu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
to faktycznie zakochana w sobie osoba! wyglada dobrze ale wybaczcie ale wlosy ma od zawsze brzydkie ,nie raz wygladaja jak tluste straki!i to machanie glowa - glupi odrazajacy gest Nowicki ja ladnie pdsumowal-jej nie wyjazd na wakacje z przystojnym faciem potrzebny tylko gruby portfel tego gostka a on moglby sie ulotnic! o mamo! a ona na to nic......pustak z tej baby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tym językiem wykręcała no kto p[odczas zwykłej rozmowy tak nim świdruje i oblizuje co chwilę usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsrsrsrsrrs
a co zazdroscicie jej?kobieta jak na swoj wiek trzyma sie swietnie,jest piekna i ma poczucie wlasnej wartosci...nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
niczego jej nie zazdroszcze jest irytujaca i odpychajaca ,taka ryczaca 60 tka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
redzia > jezyk wywala i glowa macha jak kretynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale czy dobry wyglad
jak na ten wiek to jedyna wartosc? Wyglada na to,ze tak. Jako aktorka wlasciwie gra na jedno kopyto - tzn gra siebie - zakochana w sobie zdobywczynię. Mam wrazenie,zo ona kompletnie nie ma nic do powiedzenia, zadnej madrosci zyciowej.To dziwne w tym wieku. Tyszkiewicz np choc tez ma pewna maniere opowiada o wychowaniu corek, o fotografice. A ta nigdy o niczym, tylko mysli, jak sie zakomponowac.Jej rodzina musi chyba z nia cierpiec a przynajmniej nudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjajajj
jak na nią patrzyłam, to myślałam że skończę się ze śmiechu, serio! miałam wrażenie że oglądam kabaret jakiś, no.. aż nie mogę uwierzyć, że ona tak na poważnie.. jezu.. przecież to jest komiczne... robienie z siebie takiej damulki ą ę to tylko tyszkiewiczowej jeszcze ujdzie ale ta baba jest po prostu ŚMIESZNA i żAłOSNA :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumoszka
Całą swoją klasę pokazała na jednej z gal gdy gościem specjalnym był Jeremy Irons. Przeraziło mnie wtedy to co zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ona zrobi jak bedzie
miala 80 lat? przeciez umnmie byc wylacznie symbolem seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no klasy to ona nie ma
bo ktos z klasa umie sie zachowac odpowiednio do sytuacji,a ona jezt z tych, co adoruja krzesło i wymagaja od krzesla tego samego . Jednak ufoda to nie wszytko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabc
ja tez sie ciesze ze tez to zauważyłyscie. ja normalnie oglądając sie za nią wstydziłam (czasem tak mam, że jak patrze na kogos kto robi z siebie kretyna to az sie sama wstdze za tą osobę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
dokladnie! zenada jak sie patrzy! kiedys byla wkerana u Majewskiego w Mamy Cie ! corka ja wkrecala a ta nieswaidoma niczego pokazala swoje prawdziwe oblicze- kobieta bez usmiechu z zacieta mina wrednej suki!,pokrzykiwala na corke bez przerwy ,traktowala ja niemilo.....jednym slowem wiedzma! a pozniej jak sie okazalo ze to zart ,rety jak slodka sie nagle zrobila i znow te swoje pozy ach i och zaczela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to wyjscie na papierosa
szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsrsrsrsrrs
plociuch---ciekawe jak Ty bedziesz wygladac w jej wieku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plociuch
a co to ma do mnie? rozmawiamy o Szapolowskiej jaka jest beznadziejna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezła ze mnie babka
Chyba tej starej rurze nikt dawno komina nie przeczyścił :O Odrażająca persona :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladac w jej wieku bede
z cala pewnoscia gorzej, ale na pewno nie bede taka dretwa i niesympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ch** was to obchodzi
wy jestescie takie fajniutkie i w ogóle słodkie ona inna proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyszkiewicz w porównaniu z Szapołowską, to prawdziwa dama. Rozumiem, że nałóg może być na tyle silny, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie, ale ona nie potrafiła wysiedzieć 15-stu minut i już musiała wyjść na papierosa. Ta kobieta, to chodząca popielniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle operacji
plastycznych co ona miała, to chyba żadna gwiazda w Polsce nie miała. Można pogratulowć pracy chirurgom. A jej wytrzymałości na ból :) Ja to się nie zachwycam pieknem zrobionym przez chirurgię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona nie wygląda jakoś
szczególnie, zwykła baba, która mając tyle kasy ile ma i która w życiu nie przepracowywał się zbytnio to nie wygląda rewelacyjnie tylko raczej tak sobie popatrzcie na taką Grażynę Wolszczak - tylko 5 lat młodsza, a wygląda o niebo lepiej niż Szapołowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojczulek rydzyk
szapołowska była z pewnością piękną kobietą teraz też nieźle się trzyma natomiast jej wizerunek publiczny jest żałosny: miny, pozy, samozachwyty mało inteligentna., brak poczucia humoru a w tym prpgramie zachowywała się jak burdel mama, to głaskanie się po nózce, włażenie na Nowickiego czułam sie zażenowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×