Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

Gość nieutulona
amigo, więc powtórkę zrobimy? ;) zamknij więc oczka na chwilę..... przytulam serdecznie na dobranoc :) i już mnie nie ma :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieutulona se łap co zlapiesz to Twoje .. uwazaj ..po przekatnej puszczam ..złapiesz?.;):D ale widze ,ze juz przytulasu duzo ..wiec nic lapac nie musisz ..:P osobka prztulaj sie ..tu tylko tulanko ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieutulona
salut..... kierunek właściwy..... złapałam ;) :D trzymam i nie puszczę tak szybko :P już mnie nie ma :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam Ja co prawda tylko na chwilkę wpadłam poprzytulać Was na dobranoc i zaraz uciekam, bo padam ze zmęczenia;) Weekend rzeczywiście do lekkich nie należał, ale za to to baaaaaardzo przyjemnych;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzrytulanko!!!!! :D ach witam Cię serdecznie 🌻 😘 no teraz czuuę jak sie steskniłam za Tobą;) gdyby nie Ty to by nie było tu teraz nas🌻 :D jak tam po weekendzie? chyba był udany skoro się na senne marzenia wybierasz juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieutulana ..no ja mysle ze do rana wystarczy ..;) innym razem zlapiesz inne ..a teraz na dobranoc ..lap ....:P rozgwiezdzone ..wlasnie i jak tu utulic Ta własciwa ..? jak one łapia to co po przekatnej ..lub puszczone od tak ...;) o witaj przytulanko ..;) wiec lap co pozostalo ..bo dzis tu zabieraja wszystko ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwieżdzone---dziękuję kochana:) my tez za Toba tęskniliśmy jak Cie nie było:) weekend, masz rację--cud i miód....;) cieszę się,że topik nie zamiera, no ale przeciez nie pozolimy na to---nigdy w życiu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana ..juz sie postaralem i trafilo gdzie trzeba .. a zaba ..nie boji ..bo sie troi by kumac ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz pomału opadam z sił tymbardziej ze samopoczucie nie najlepsze :) ale moze ktos mnie zastapi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry to do tej co sie tak rozgwiezdzila ...mialo byc ..:P:D:D:D: a Ty przytulana zle łapałas dlatego w czolo dostalas ..:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzona ..no teraz jestem caly w poasach ..;) no wez nie tak przy ludziach .. wole ja tulanko dawac..;) .. odwzajemniam ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, salut, to się chyba pogubiłam troszkę,aha! juz sie znalazłam;) wiec jeszcze raz, przesyłam teraz dla odwzajemnienia;) hehedlatego jakis nagle zawrocił ode mnie i zwiał mi z oczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone --juz byłem przesłuchany to co mi tam z przeswietleniem;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo---oj nie podam Ci tytułu bo nie pamiętam, tak tylko przelotem gdzies zajrzałam i Cie tam znalazłam;) salut---nie ja źle łapałam tylko rzucający się zagapił;) ale od przytulaska siniaka nie będzie ani tym bardziej guza, więc luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niebo mam juz przed oczami ..;) rozgwiezdzona ..wyzej czytaj juz odwzajemnilem ..:D i Ty sie nie gub ..bo kto Cie znajdzie..?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×