Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

No dobra, skoro nie ma chętnych to wskakuję pod kołdrę przytulić się do poduszki;) Miłej nocki kochani i pokazujcie się! Chociaż od czasu do czasu, no! 😘-----dla wszystkich, papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka:) co tam słychac? ooo, nie za wiele:( ;) witaj przytulanko🌻 prawie wszystkich gdzies zawiało, no mnie też odrobinke... ale jest w normie jeszcze;) na razie spadam, buziaki, spokojnej nocy 🖐️ i miłego tygodnia jakby nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fany topik...............ja naleze do tych mega przytulajacych sie i bede tu wpadac czesciej, zeby choc na chwilke sie do kogos przytulic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Słonka:) 🖐️ umnie nic ciekawego, stara bida;) chociaż dzisiaj myślałam, że umre z tego goraca:( nie lubie takiej pogody, upały są takie meczace, wolę taką temp w granicach 25 stopni C uff puff itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwieżdżona albo się mijamy albo przyciągamy;) nie narzekaj kochana na pogodę, nonono! jest super! ja tam uwielbiam ciepełko:) na sama myśl o jesieni dostaje depresji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, co a dzien... co za kilka dni... wszystkie uczucia sie przeze mnie przewineły, złosć, przygnebienie, radosć, smutek, zal, zwatpienie... uff... musiałam o tym napisac... Najpięknjesze jednak, że uwieńczeniem tych kilku burzliwych dni, jest jednak mój usmiech na twarzy... i po cichu liczę, że juz tak zostanie na jutro i do konca tyg... ech no mijamy sie, mijamy.. ale widze ze niektórzy to sie nawet nie mijają;) ale dzisiaj to juz mnie nie bedzie... jutro pracowity dzien mnie czeka, zmeczenie bierze góre... wiec Przytulanko Tobie przede wszystkim spokojnej nocy życze🌻 juz jutro zaczyna sie weekend, od 15 u Ciebie jak dobrze pamiętam;) i pozostałym też dobranoc🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulanka jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwieżdżona---dziękuję🌻 dla Ciebie również specjalne przytulaski na cały tydzień,żeby lepiej było:) masz rację--wekkend juz jutro od 15-tej, mam jednak nadzieję,że spokojniejszy będzie niż dotychczasowe, chociaż kto wie...;) śpij dobrze kochaniutka, myśl pozytywnie i śmiej sie ile wlezie:) pozdrawiam, przytulam i dobrej, długiej i spokojnej nocy życzę:) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellou Robaczki:D Przytulam miluchno wszystkich razem i każdego z osobna:) a u mnie ciągle pada......ale to nic-grunt, że weekend i można od pracy odpocząc:) pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulotna chwilko ->🌻 🌻 🌻 🖐️ witoj znowu łuuunassss, hej! miło cie znów widzieć:D dałaś nam na wstrzymanie i to nieźle;) ale grunt ze jestes :classic_cool: hehe, co tam u Ciebie, jak zyjesz? 🌻 ojej, zostałabym chwilke jakbym wiedziała, ze jesteś, ale prawie spuie, kurcze, nie wiem co sie ostatnio dzieje, choc ogólnie spac lubie;) 💤 do nastepnego 🖐️ niebawem🌻 a wszystkim aaaaaaa, koooottkiiii dwaaaaaaa ;) przytulaniec dla wszystkich na dobranoc, zwłaszcza dla Ciebie:) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllou ulotna kobieto no co tam u Ciebie? widze że w końcu cywilzacja zawitała w Twoje progi:) przytulas dla Ciebie kochaniutka[kwiat} rozgwieżdżona----dla Ciebie megaprzytulas🌻 a reszta-----bez komentarza................. ale niech wam będzie....przytulam również..... zdrowego spania...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te przytulasie co znaczy bezkomen..?..co?.. niezawsze mozna sie tu wbic ..kurna..:P ale ..zawsze przytulam ..co mi tam ..;) i milego wszyskim ..:D jak zwykle bywam czasmi tu ..i tam ..:p trzymajecie sie cieplo ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut noooooo przywracasz mi wiarę w......hmmm jakby to powiedzieć;) no dobra:) cieszę się,że Cię widzę:) zamiera nasz topik,ale ja nie zamierzam do tego dopuścić, stąd też moje rozmowy \"sam na sam\"-prawie że;) proszę więc nie kierować mnie na badania psychiatryczne ;) przytulam cieplutko, zwłaszcza Ciebie salut:) bynajmniej dziś;) śpijcie dobrze kochani🌻 do poklikania..............paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ..radosc nie byla udawna ..:P a bywm bo nick do czegos zobowiazuje ..:D znaczy do witanka ..ale jak cos ..to przytulam ...;) i przytulasie ..bywasz straszliwie póznawo .ja juz za stary chyba by wytrzymac..:P:D trzymajcie sie cieplo ..;) no i zeby tradycji .tam taramtam ..🤗:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witaj salut :) 🌻🖐️ Przytulanko🌻 Mam juz dość 😭 musze sie pożalić, bo mnie szlag trafia, zaciskam zęby i odliczam dni, jeśli nie godziny do niedzieli Ostatni egzam ( i to w nd!!!!!!!!!!!! akurat wypada mimo, że zaczyna się w połowie tego tyg) dopiero teraz kompa włączyłam, ale idę zaraz spać, bo mi sie wszystkiego odechciało... sorry, że tak mało optymistycznie 🌻 wiem, że ludzie pewnie gorsze problemy miewają.. ale w kazdym razie, to że mam już po dziurki w nosie tej sesji, to szczyyyraa prawda...:( Jak nie wykituję przez ten czas, to sie odezwę;) niebawem ;) bawem nie itp;) no, już mi odpierdziela:P Najgorzej jak głupawki dostaje :P to jest dopiero \"wyższy >stan< wtajemniczenia\" ;) :P:P hehe No nic, ja dziś jestem grzeczną dziewczynką ;) więc zmykam i życzę miłych nocnych rozmów wszystkim niegrzecznym :classic_cool: i spokojnych,kosmatych mniej lub bardziej ;) snów... papa Ciepłe pozdrowienia dla wszystkich!!! i po kwiatuszku:):):) 🌻 aaaa! no i po przytulasie 🌻 W chwili zwątpienia też wstąpie po kilka ... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka
rozgwieżdżone niebo do Ciebie specjalne przytulasy lecą i poradzisz sobie gwieździście pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po dłuzszej nieobecnosci .była ona całkowicie odemnie niezalezna :( poprostu odłaczyli mi internet ,tak sobie .kosztowało mnie to troche nerwów i pieniedzy ale juz powinno byc lepiej.dlatego przepraszam 🌼i przytulam wszystkie potrzebojące 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek:) rozgwieżdżona, amigo, salut no i całą resztę też witam rozgwieżdzona----dasz radę!!!! poprzytulamy przed egzaminem i zdasz śpiewająco:) no nie widzę innej możlwości:) salut---zapewniam,że radość nie była udawana:) amigo-----no w końcu się odnalazłeś;) co u Ciebie?? w razie jakby co, to przytulam moooocno wszystkich przed snem, co by się lepiej spało i cieplej sniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osóbka
Witam wieczorową porą dla wszystkich potrzebujących zostawiam garść prztulasów a ten największy leci do rozgwieżdżonej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osóbko 🌻 Przytulanko 🌻 za słowa otuchy i przytulasy z wyrazami wdzięczności;) i poczucia ogólnego przytulańcowego ciepła rozgwieżdzona śle wam po ogromniastym odwzajemniaczowym ;) przytulasie {{{{{{{{przytulasek}}}}}}}}} i dla reszty gawiedzi;) 🌻 też po milusim {{{{}}}}} macie kilka gwiazdek, zeby nie było ze sie nie staram;) * * * * * * * ** * ** * * ** * * * * * * * * * * * ** * * * * * * * * ** *** ** * * ** * * * * * * * * * * * ** * * * * * * * * * * * * *** ** * * * * * * * * * * * * ** ** * * ** * ** * * * * * * * * * * * * * * * * * * * ** * * * * * * **** Pozdrawiam was kochani ciepło, wszystkich razem i kazdego z osobna:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×