Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

se cos wymyslilas ..ale masz prawo .. wszak rzadzis niebem ..:P ups poprwka rozgwiezdzonym ..:D:D: ps..masz kosmate mysli ..[bez kom]..:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja ..jam kosmaty .. wiec i moja wina ..:P niewiniatko myslalby kto ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze chydzina i brzydal ..to nieznaczy ze Majewski ..:P a co ..podgladaczka z ciebie ..?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe no wiesz ..niewinniatko jestem ..;):D ale parwiczek ze mnie zadenn..:D:D::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wyznania :P skoro tak móiwsz:P ;) cóz to diabełka bym wkleiła, ale ni ma! zadziałaj tam w szeregach kafe, niech się na redakcji zmobilizują pod twoim dowództwem i zrobią dodatkowe minki:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie obrazam ..Ty obrazilas mnie ..,ze ja niby on ..:O znaczy porzytoczylas cos ..:P 😤 ..:O i kto tu kogo pierwszy ..sieM juz obrazam ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie zalezy by taka emoa byla .. ale jak bedzie ..nic przciw nie mam ..:p zawsze mowilem ze szcerosc nie poplaca ..ech ..:O.. jednak ta mina mi bedzie towarzyszyc ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boze, musi byc fatalnie skoro na tyle fal ssobie pozwoliłes..:P teraz to się martwię o Ciebie porzadnie;) salut, Ty mnie no wkrecasz jak sie patrzy... :P jakbys się przyjrzał dobrze literkom byś zobaczył, ze jam o jego aparycji nic a nic , ciiiiii, a do profesji i \"wkretów\" piłam:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheheh spokojnie gwiezdzista ....:D:D: foch by udawny ..heheheh .. a Majeszczak lubie ..gostek ma poczucie humoru ..;) i tak trzymac ..:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut a to co to? \"mnie nie zalezy by taka emoa byla ..\" zwłaszcza to emoa? jakaś widocznie mało rozgarnieta dzisiaj jestem jesli nie uadło mi sie z kontekstu nawet wyłapac, no ale.. nie udało... teraz sam sie wkrecasz! ja ćie nie obrazam! jesli czymkolwiek uraziłam to masz...a co kolejnego 🌻: a z teoria o szczerosci, sie niekoniecznie zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdo ..ze tak juz napisze ..nie chce przytaczac słów .. i nie szukaj w moich wypowiedziec czegos czego nie ma .. bo widze ,ze odebralac cos ..nie tak .. ja gwiazdeczko tu jak jestem .. przewaznie humorystycznie .. nigdy na powaznie .. npo chyba ,ze sutuacja tego wymaga .. teraz to byly zarty .. ps ..czy ja musze sie tlumaczyc ze swoich zartów..?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba czas spac ..sorry jesli cos zlego to ja ..:O mimo wszystko ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykaj..?..hmmmmmmm ..no odmlodzilas mnie ..:P waszk takie slowa sluszlem w liceum ..eh to byly czasy ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma absolutnie najmnijeszych powodów do tego zebys tj wyzej uzywał szlaczka,:p już daj mu odpoczac::P:P:P wiec bez takich prosze, mimo wszystko, itp.. jeszcze jakbys miał podstawy... hehe:) no i kto tu teraz bedzie mówił keep smiling! sie role odwróciły dobrej nocy :):):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdo ..daje odpaczac szlaczkowatosci .. usmiech mi pozostal ..:D jak to moja dobra znajoma mawia .. bananek na ustach ..:D:D z tego miejsca ja pozdrawiam .. a jak to malpiszonie przeczytasz ..to wiedz jeddno ..😠 ..i sie teraz domyslaj ..:P a tobie gwiazdko kolorowej i spokojnej .zmykam juz ..pewnikiem Ty tez .. wiec osttni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry salut:D🌻🖐️ dzień dobry wszystkim🌻 miłego dnia... i jutra tez:) dla przytulanki buziaki 😘 moze nam zdradzi co nieco po powrocie;) salut,no ciesze się, z ostatecznego banana:D ps. jak to jest dobra, to ja jestem ciekawa jak pozdrawiasz te mniej dobre znajome:P:P:P trzymajcie sie ciepło papa 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i zanim całkiem zmyknę;) to dzis sama z siebie poprosze o kopniaki na szczescie:p i potem przytulasy zeby nie było ;) i trzymać za mnie kciuki, a co! :D i zycze miłego dnia i radosci z szalenstwa weekendowego czymkolwiek by ono nie było;):P i pozdrawiam cieplutko 🌻 🖐️ bywajcie:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×