Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

a dobry wieczór:) tak sobie postanowiłam wstapić na chwilke swoja skromna osóbke przympomniec, podziekowac za pozdrowienia, ech przytulanko, stara bida;) troche ostatnio zaganiana jestem, ale tak pozytywnie:) spokojnej nocy zycze... rozgwiezdżonej?... chyba znowu nie za bardzo... :O (wybacz salut;) musiałam:P) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgwiezdzone ..no juz chcialem krzyczec .. \"Boże Ty widzisz i nie grzmisz \" ale w pore zdalem sobie sprawe ,ze Ty z nieba ..:D wiec masz chody ..:P a teraz USMIECHNIJ SIE >>;) zawsze moze byc gorzej ..;) ps. no i tradycyjnie ..przytulasy ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja nie mogę postepowac wbrew tradycji :p i też śle :) bo mnie jeszcze lud zlinczuje:P witaj salut🖐️:) no co do tych grzmotów to wystarczy:P co raz sie jakaś chmura z pomrukami przewijała:( ps. a ja myslałam, ze salut to juz dawno po kołysance:P smacznie spi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj gwiezdzista .. u mnie nie grzmi ..wiec ja chcialem ..:P ale w pore sie powstrzymalem ..;) Ty saluta nie znasz ..i nie wiesz ze .. ja to nocny jestem ..niczym nietoperek .. a kolysanki juz wieki temu nie slyszalem ..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to to ..z tym kojarzylem .. nidy nie myslalem ,zes aniol..:P to widac slychac i ....:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak sie bedziesz wybierał spac,. daj znac, to Ci zaspiewam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kkkkkkkkoooooooooooooooooootkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiii dwaaaaaaaaaaaaaaaaaaa (tylko watpie czy wtedy usniesz:P) bedziesz zajety zatykaniem, uszu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawialem ..czy Ty aby na pewno ..spiewsz kolysanke .. wiesz wole juz Ci nie mowic kiedy spac szedl bede .. no wiesz dbam o swoj sluch ..:P wybacz..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'rentgena \' mam wiec przeswietlam ..:P sie nie stresuj ..nikomu nie powiem .. obiecuje ,ze zostanie to miedzy nami ..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******************
A ja przytulę i dam buziaka :******************** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazda ..jednego ?..Ty tu ogród powinnas zasdzic jak tak lubisz kwiatki ..:P i nic nie widac ..:P bym przytulil ale nie wiem kogo .. powsciagliwy bede ..bo faceta wole poklepac po ramieniu ..:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ zapalilem swieczki co by jasniej bylo ..:D bo gwiazda sie obija i nie swieci ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama powiedzialas dosc wybuchów ,grzmotów .. wiec juz nie bede rozbrajal ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ..za pozna na takie rozbrojenia ..:D i wszystko jest mozliwe ..nawet to, ze nuty zapodam ..do kolysanki .. jesli taka zaspiewasz ..uwierz uszu nie zatkam ..:D:D ♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪♪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.... no dobra ... sam chciałes... :P ♥♥♥ ***** aaaaaaa ***** kotki dwaaa **** **** szareee, bureeee....****** ♥♥♥ ♥♥♥ ******** obydwaaaaaaa ******** i myslę ze na tym zakonczymy :P kolorowych salut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to nie ta melodia ..:P nie umiesz czytac nut:D:D no dobra ..jesli na tym koniec ..niech bedzie ..;) spokojnej gwiezdzista ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo: moj ty wirtualny przytulaczu, nie dosyc , ze mnie przytulasz to jeszcze serwujesz mi wirtualny kocyk..... jestes wielki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salut: jestes bardzo opiekunczy.... widze ,ze zal Ci sie zrobilo, malenkiego bezbronnego kociaczka, ktory. tak pragnie sie przytulic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocico ,ze tak juz napisze ..:P ja z zalu nie przytulam ..:D to spontan byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek300
salut....dlaczego mnie nie lubisz, co Ci zrobilam , ze mnie tak nienawidzisz!!!! buuuuuuuuu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
­­­­­­­­­­­ z gwiazdami może nie jest najlepiej, ale za to ksiezyc ładnie swieci,a raczej jego połówka:P dobranoc:) przytulanko a Ty gdzie sie podziałas, he? :) 🌻 spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×