Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzytulana

przytul mnie....

Polecane posty

nie no! spodziewałam sie komitetu powitalnego, a tu głucha cisza;):D no dobra, pewnie odpoczywacie to i ja się oddeleguję do łóżka:) dobranoc wszystkim, przytulam mocno i do zobaczenia rozgwiezdżona😘 papapapapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc przytulana 🌼opowiadaj bardzo poszalałs na szkoleniu?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc przytulana 🌼odpowiedziałem ale gdzies zagineło.opowiadaj jak było na szkoleniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj udany ale na miasto juz nie wyszedłem byłem \"troche zmeczony\" teraz do urlopu robie sobie przerwę bo co za duzo to niezdrowo ;)ale party super, super ludzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe amigo:D znam ten stan wskazujący na zmęczenie:D z opowiadań oczywiście;) a jeśli chodzi o szkolenia, to zdradź lepiej w czym chciałbys się wyszkolić?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np w nawiazywaniu nowych znajomosci,wymienianiu uprzejmosci ,pogłebianiu doswiadczen itp... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmm, więc w czym problem? zawsze mozna gdzieś wyskoczyć na weekend,żeby zawierać znajomości, wymieniać uprzejmości i nabywać doświadczeń;)niekoniecznie na szkolenie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana---ja sobie wyobrazam to innaczej, na szkoleniu wiecej czasu , troche spokojniej , wiecej ludzi ,a ogolnie to nie mam jakis problemow z nawiazywaniem kontaktow .mam wielu znajomych itp. a jezdzic jezdze za dwa tygodnie chyba pojade na weekend do irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amigo----i tu się mylisz-czasu mało, spokojnie to napewno nie jest, jedynie ludzi dużo, ale to też nie zawsze. Poza tym człowiek wiecznie zmęczony i niewyspany przez te imprezy integracyjne;) a Irlandii zazdroszczę---sama mam tam paru znajomych ale zawsze czasu jakos brak,żeby ich odwiedzić:) no ale Ty masz rzut beretem;) więc jedź i baw się dobrze:) i broń Boże nie sugeruję,że masz jakies problemy z nawiązywaniem znajomości, co to to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana--jeden problem mnie nie dotyczy ja i tak prawie nie spie wiec niewyspanie to nie problem .chyba pojade jutro z kumplem rezerwujemy bilety , ale jest problem ja odpoczywam od alkoholu a jak nie isc w irlandii do irlandzkiego pubu;).bedzie ciezko :(mieszka tam nasz kolega i mowi ze jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulank już
no to amigo rzeczywiście masz problem:) ale myslę,że jak sobie zrobisz jednodniowa dyspensę od swojego postanowienia, to Twoja watroba jakos to przezyje;) no bo być w Irlandii i piwa sie nie napić to jak być w Paryżu i wieży Eiffla nie zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana---bede musiał tak zrobic ,ale ja tak nie lubie zawsze jak cos postanowie to sie tego trzymam :classic_cool:powiedz a ty juz urlop zaplanowałas ? morze ,góry , jeziora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna! tyle sie opisałam i mnie wywaliło stąd cos mi net szwankuje:( w każdym razie co do wakacji to jeszcze nie mam sprecyzowanych planów, ale że uwielbiam zarówno morze i góry to gdzie bym sie nie wybrała i tak będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana --polskie morze czy gdzies na południu.bo ja po wczasach we włoszech nad bałtyk sie nie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie amigo, przytulam mocno🌻 jutro pogawędzimy, jesli będziesz mieć czas:) a póki co kolorowych, przebojowych, bombowych snów;) wyspij sie w końcu, bo inaczej zaczniesz do góry nogami chodzić;) dobranocka..papapapa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulana --chyba bede .tak wiec papa 🌼 🌼 i przytulam na dobranoc spij dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani nie było mnie ostatnio, bo net mi w domu nawalił i co gorsza nie wiem kiedy będzie:( ale mam nadzieję,że szybciuteńko. Pozdrawiam wszystkich ciepluśko i przytulam na miły początek popłudnia;) do zobaczonka ps.rozgwieżdżona--pozaliczane wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ostatnio cos prawie nikt niezagląda :(. przytulana---szkoda :(,ale teraz juz wiesz co ja przechodziłem;) posiedze jeszcze chwile moze ktos wpadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) mam nadzieję ze miło spedzacie sobotnie popołudnie:) tak przytulanko, juz wszystko pozdawane, pisałam jakos kilka dni temu, ze juz po wszystkiemu;) dzieki ze pytasz🌻 pozdrawiam miłego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam, ze ten topic umarl,ale dzisiaj nikt nie chce sie przytulać, ja robie to pierwsza tylko nie mam do kogo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kociaczek ---ja Cie chetnie przytule🌼 tutaj wszyscy sa mile widziani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×