Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chumbawumba

Jakie ubrania na wczesny brzuszek?

Polecane posty

Gość Chumbawumba

Hej, dziewczyny! Bardzo was proszę o poradę w sprawie ciuszków ciążowych. Jestem w 16 tygodniu i zaczynam odczuwać dyskomfort podczas noszenia zwyczajnych spodni. Gdy chodzę jest OK, mieszczę się bez kłopotu w swoje biodrówki r. 38, ale gdy usiądę, galoty boleśnie wrzynają mi się w brzuch :( Czas najwyższy na zmianę garderoby... Co mi doradzicie? Czy spodnie/spódnica ciążowa nie będzie mi sie zsuwać (ogólnie brzuszek jest tyci tyci)? Jaki model poradzicie? Czy taki elastyczny fragment materiału w obszarze brzuszka jest praktyczny? I w końcu - co wybrać by starczyło także gdy urosnę jeszcze bardziej? Z góry dziękuję za poświęcony mi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili spodnie ciążowe są tak zrobione że możesz spokojnie nosić je od teraz aż do końca- nic nie będzie ci sie zsuwać- a możesz w tej chwili dostać naprawdę modne i fajne. ewentualnie jak lubisz to jakieś fajne dresowe- tylko musisz zwracać uwagę na pas- żeby guma nie była sztywna i ścisła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chumbawumba
Ike, dobra duszyczko, dziękuję za odzew! A miałaś kontakt z ciuchami z taką elastyczną wszywką na brzuszku? Widziałam piękną spódniczkę jeansową o ty fasonie, ale mam obawy co do praktyczności tego rozwiązania - boję się że elastyczna część się szybko zdefasonuje :) Dziś jadę na zakupy, nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto, więc jeżeli byście mogły wpisywać jakie fasony sprawdziły się w waszym przypadku, to byłabym ogromnie wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka par dżinsów wszywanym bawełnianym pasem, z regulacją gumki. Więc wcześniej przyciągałam gumki a teraz nic mnie nie ciśnie, leżą idealnie.pod bluzki mam też pasy ciążowe, w kilku kolorach, unikam sytuacji, że mi bluzka wjedzie do góry i bebechy zostaną na wierzchu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z bawelniana wstawka i rybaczki i spodniczke, nosza sie idealnie i nic sie nie zdefasonowalo. moim zdaniem najwygodniejsze sa wlasnie z bawelniana wstawka lub takie do noszenia pod brzuszek. nie lubie takich ktore maja duza ilosc materialu nakladanego na brzuszek, sa nie wygodne i zbyt cieple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam bo sama nosiłam takie. pod koniec 8 miesiąca troszke mi sie już to rozciągnęło- bo brzuszycko już duże- więc pewnie w kolejnej ciąży miałabym problem chodzenia w nich od początku. ale tak sprawdziły sie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chumbawumba
Ike - baaardzo fajne! Nie widziałam jeszcze takich (w tych które mi sie podobały elastyczna wstawka była tylko z przodu, taki półokrąg na kształt brzusia) ale szczerze mówiąc te które pokazałaś wydają się wygodniejsze! Naprawdę piękne - będę takich poszukiwać! 🌼 dla Ciebie za okazaną pomoc! I dla reszty dziewczyn także!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych o których mówisz szczerze mówiąc nie nosiłam, a te z całym pasem elastycznym naprawde są super- bo i sexi wyglądają i są piekielnie wygodne- ja kupiłam swoje w normalnym sklepie z odzieża ciążową. życzę udanych zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarafinka23
spodnie jeansowe moze beda ok, ale nie taki lniane, bawelniane itp ja pierwsze spodnie kupilam w 7 mies ciazy , nie byly to jeanoswe spodnie jak pas mialam na brzuszku,m to ciagle mi spadla, spodnie wisialy i deptalam po nichm, ciagle musialam podnosic pas, jedynym rozwiazaniem bylo "zatoczenie" pasa i tak noszenie dopiero pod koniec 8 miesiaca ten pas spelnil swoje zadanie i nie zjezdzal tylko trzymal sie na brzuchu a dodam ze nie jestem jakims chudzielcem, ale brzuszek ciazowy pojawil sie dopiero pod koniec 6 miesiaca spodnie ciazowe rozmiar 38 - firma 9fashion-bylo to cos a'la bojowki jak na te pore roku polecam spodnie dresowe, spodnice luzniejsze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chumbawumba
Ja także brzuszka mam tyle co nic, i mogłabym chodzić w normalnych spodniach, ale nie siedzieć. Brzuch mnie po prostu boli, muszę dosłownie leżeć na krześle w pracy żeby wytrzymać. Zakupy się udały - mam już wymarzone spodnie. Takie jakie pokazywała Ike były w H&M (199 zł), skusiłam się więc na inne, 2 razy tańsze, choć też mniej odjazdowe. Ale przecież głównie o wygodę mi chodziło, więc jestem zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty no moje też kosztowały około 90-100 a nie 200:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczek
do autorki, ja jesrtem w 24 tygodniu i spokojnie wchodzę w swoje spodnie sprzed ciąży(rozm.34):) Ale mysle że jak już będzie ciasno kupię rozmiar większy, ciążowe ciuchy mi się nie podobaja, i są koszmarnie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uficzku- myślę że na dłuższą metę i tak nie dasz rady. ja też normalnie nosze rozm 34 - poza tym ciążowe ciuchy teraz w ogóle nie odróżniają sie od tych normalnych- fakt że nie są tanie- ale ja kupiłam jedne dżynsy na całą ciążę a reszta to bluzki i spódnice już nie ciążowe - ale sprytne albo większe. nie lubie zbędnie wydawać kasy- ale jeśli chodzi o wygodę to za 90 złotych na 9 miesięcy warto- przecież potem i tak będziesz miała wybór albo kupić coś ciążowego albo coś o pare rozmiarów większego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemysl sobie czy nie lepiej raz a prządnie - czy co miesiąc wydawać pieniążki na coraz to większe ubrania;)- ale oczywiście szanuję twoje zdanie- bo najważniejsze to czuć sie ze sobą dobrze- wiec rób jak ci wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
mam ten sam problem.. 18 tydzień i poza grubszą talią zero brzuszka, wiec noszę spodnie te swoje, sprzed ciąży, tylko biodrówki. Troche mi w tyłek poszlo, wiec te bardziej obcisłe juz czekają na kolejny sezon;) Najchetniej to oczywiscie przechodziłabym w normalnych;) ale wiem, ze i biodrówek pewnie nie zapne jak brzuszysko wyskoczy. Tak jak mama trójeczki - pas ciążowy, rewelacyjna sprawa. Kiedyś kawałek gołego brzucha zupełnie mnie nie wzruszał, a teraz czuje sie bardziej komfortowo jak mam pas-dziewczyny mnie zaczepiają i pytają gdzie takie fajne długie koszulki kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w tej ciązy wyskoczyl brzuyszek od razu- dlatego też szybko kupiłam spodnie- bo nogi mam chude w większych wyglądałam jak clown;) ale poprzednio brzucha dostałam nagle na początku 8 miesiąca- tydzień musiałam przechodzić w dresach własnej teściowej zanim nie kupiłam czegoś dla siebie- i wtedy rzeczywiście już szkoda bylo kasy na 2 miesiące.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam spodnie 9fashion, niekoniecznie kupowane w firmowym sklepie, ja swoje kupiłam na Allegro (dzinsy, mają taki fajny elastyczny pas na brzuszek i wcale nie jest mi w nim za ciepło, w zasadzie to go nie odczuwam), za 50zł, to był najlepszy zakup w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jestem typowym szczupaczkiem, do 6mies. ciąży chodziłam w zwykłych spodniach tylko nr większych, jak kupiłam dzinsy 9fashion, to byłam zła na siebie że tyle miesięcy meczyłam się w takich niewygodnych spodniach. Jak siadałam to guzik i cały pas wżynały mi się w podbrzusze, wiec musialam rozpinac sie przy siadaniu a potem zapinac jak wstawalam, co wygladalo przekomicznie w tramwajach/autobusach. Koleżanka powiedziała mi że myślała że się tak rozpinam bo mnie nie stać na nowe spodnie to było zanim brzuszek stał się na dobre widoczny (no ona po prostu ślepa była, bo inni już dawno wiedzieli). Dodam że jak tylko czułam ten ucisk to od razu stawiała mi się macica dobrze że trafiłam akurat na tą aukcje i nie było nią zainetresowania, bo rozm. był mały XS, a okazało się że spokojnie można je powiekszać bo mają tak specjalny pasek do regulacji :) Nabyłam też spódnicę z Bebefielda (równiez z pasem ciażowym, teraz na upały jest idealna) nosi się suepr, wygodna, nic nie uciska (dla szczupaczków polecam jednak rozm. 38, ja kupilam 36 i był rewelacyjny 3 tyg. temu a dziś muszę ją nosić ciut wyżej bo brzusio tak podskoczył. Także polecam ciażowe ciuchy, ale tylko te z porządnego materiału, bo trafiłam na jedne, których nie da sie nosić, taki syf, mimo pasa elastycznego w który jest wszyty tunel z gumką i guzikiem, co było niesamowitą wygodą wg krawcowej któa je wystawiała - a to zwykły debilizm, to uwiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, dzinsy 9fashion mają pasek do regulacji na zewnatrz, na wys. bioder, natomiast pas ciążowy jest elastyczny, z dobrego materiału 9nie gryzącego, przyjemny dla ciała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczek
pewnie że lepiej raz a porządnie, ale ja potrzebowałabym kilka par takich spodni bo mam taką pracę e wyglądać musze ładnie a ciazgle w tych samych gatkach to nie wyobrażam sobie:) na razie daję radę, nie są mi potrzebne specjalne ciążowe ubrania, poza tym te które ja widziałam w sklepach , były brzydkie, workowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka paraduje
myszka paraduje w ogrodniczkach !!!!!! Buuuuaaahhhhaaahhhhaaaa !!!!!!!!! I to jeszcze placi za nie po 150zl. Hi hi hi :) Lepiej byloby do lumpeksu sie przejsc i tam znalesc cos z sezonu sprzed 10 laty :)))) Hi HI Hi :)))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka w brew pozorom ogrodniczki maja jeden wielki plus- pomagają nosić w puźnej ciąży brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×