Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

RĘKA DO GÓRY, kto chce schudnąć.

Polecane posty

I jak ? Skonczylas ? Jak efekty ? :)) U mnie dobrze... w sumie nie nudze sie podczas wakacji. Wieczorami jezdze z chlopakami na rowerach :) wczoraj bylo 20 km, sasasa...duzo spaceruje i jezdze na rolkach. Bieganie odstawilam, ze tak powiem bo mi sie nie chce samej Jem w sumie to co chce ale z umiarem oczywiscie, szczególnie jeśli chodzi o slodycze. Nie jem tak po 19 i jest fajnie :)) waga ta sama wiec w porzadku. POZDRAWIAM I CALUJE [kwiatek ] 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzis koncze, ale dopiero wieczorkiem bo teraz w pracy jestem. Przeszłam na dietke, 1000 -1200 kcal posiłki jadam małe ale czeste. No zobaczymy jak to pojdzie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika przyłapałaś mnie na innym temacie :D hehe właśnie wcinam talarki z surówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mega lenia w tyłu :D czasem jakis rower, rolki, basen (niekryty), jem co chce byle nie pozno i nic w gore nie idzie, waze 53/54 :D Nic mi sie nie chce bo jest tak gorąco masakrycznie, przyjda jakies chlodniejsze dni to czesciej pojezdzce na tym rowerze i rolkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, kurcze nooooooooooooooo....gdzie jestescie ? dzisiaj 1 dzien miesiąca i od dzisiaj jestem na mojej \"diecie\" hyhyhy. Mniej żreć i zero slodyczy (ze wzgledu na cere)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) co tam Weronika :) nie weim czy Ci pisałam ale w moim zyciu zaszły duuuze zmiany :) wychodze za maż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak miałam pytać, jak Cie nie było noooo ? Nikogo tu w ogóle już nie ma :( Co za sport ? Ja chodziłam na siłownie ale mam przerwe bo nie mam karnetu (ze zniżką) a kokosów nie będę płacić :P U mnie wyśmienicie, dziekuję bardzo :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×