Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

protosska

RĘKA DO GÓRY, kto chce schudnąć.

Polecane posty

Gość pestka277
czy ja moge się tutaj dolączyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pestko :) miło, że wpadłas !! Ja na śniadanie zjadłam małego banana a nie moje standardowe bo nie zdązylam, później bułke z szynka, ogórkim, sałata i pozniej kanapke z serem żółtym i pomidorem. Ciepło, kurcze... pije sobie moją MUSZYNE :D nanana i mam się dobrze, a Wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i proszę już prawie 15 :D piję własnie drugą kawę !! już nie mogę się doczekać jak przyjdę do domku i zacznę ćwiczyć!! :P Pozdrowienia z Krakowskiej street :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acch, Krakowska :D hyhyhy.... a ja mojego biegania - super mi wychodzi :) do tego się rozciągam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeehhh do dupy!! Mam nie dobry obiad dziś, kupiłam sobie brzydki perfum!! :o idę ćwiczyć !! Na razie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po obiedzie i po ćwiczeniach!! Na obiad zjadłam jajko!! Suuuuuuperr :/:o 😭------> jakaś minka może wyjdzie!! Z rozpaczy udaje sie do wanny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Słoneczko.... co za perfum nieładny, dlaczego ? :( ja obiadek miałam pyszny... ryż z kawałkami kurczaka :D plus taki sos z łowicza słodko-kwasny pikantny - naprawde smaczne było :) zrób sobie takie jutro, hihihi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo zapach pomarańczy taki se!! fajnie, że jutro wolne wyśpię się chociaż do 8!! bo potem do kościołą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie zjadłam sobie jedna kromeczkę, i 2 jogurty: jeden naturalny a drugi biszkoptowy!! W sumie głodna nie jestem!! Ciekawe co mam na obiadek!!?? Heheh :) A co u Ciebie słychać Protosska?? Jak w szkole?? A do kiedy masz nauke?? Jak bym chciała się wrócić do szkoły, mieć wakacje, chodzić na wagary!! Ehhhhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słońce :) no ładnie, pojadlas... ja moje standardowe śniadanko, małego banana i dwa małe jabłka :) w sumie już po szkole, w poniedziałek mam jeszcze kartkówki, odpowiedz ustna :) ale to nic takiego wiec w sumie to jest laba, hyhyhy... cieplutko :) pójde w końcu na rolki bo nie jest mokro - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dogodziłam sobie właśnie 2 malutkimi rafaello (podróba) i jedną malutką drożdzóweczką!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie fajne :( ale zamienie się z siostrą!! a na przyszłość przestane kupować w ciemno!!! Jestem po obiadku, kalafiorek był pyszny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gdzieś je kupiła co ? na allegro ? :P hehehe... ja zjadłam 6 pierogów ruskich ❤️ mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Laski, gdzie sie podziewacie ? Ja wczoraj miałam impreze i dodatkowo zjadłam 4 wafelki i troche czipsów :) jest fajnie, spodnie luźniejsze i nóżki coraz ładniejsze - serio, serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaalo :D opalacie się, czy jak ? ja dziś zjadłam moje śniadanko, na obiadpotrawke z kurczaka :D kawałki filetów z sosem takim fajnym i makaronem - smaczne :) i później kromeczke z powidłem. aaaaaaaaaaaaaaaaa uuu aauuu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj byłam na procesji (spacer), potem byłam jeszcze na 1,5 spacerze i sie nawet opaliłam!! wczoraj jak zwykle przesadziłąmz z arciem ale te przeszło 2 godziny spaceru mnie usprawiedliwaja!! Dziś jeszcze nic nie jadłam!! Tylko tabletkę na ból głowy!! mam jogurcika naturalnego,m banankai bułke grahamkę z twarożkiem!! oczywiscie niena raz tylko na cały dzień!! :) Po pracy idę do solarium i na jakieś zakupy może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochana :D fajnie z tym opalaniem... strasznie gorąco kurcze, może wyskocze na balkon pól naga hyhyhy... i mam ochote na jakieś zakupy no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja dietka bardzo dobrze :) pomijam to, że wczoraj jeszcze po tym obiedzie zjadłam jabłko i później na g rilu pół kiełbaski z dwoma małymi kromkami i w domu jeszcze kromke z serkiem i kromke z powidłem no ale nic nei szkodzi :D hyhyhy... Oglądałam się właśnie w lustrze i musze szczerze powidzieć, że moje nogi wyglądają super, naprawde :) ale to jeszcze nie koniec... hihihi, to bieganie mi chyba służy :) nanana...... ekstra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie przestałam jadać na grillu chleb!! Bo po co napychac sie niepotrzebnymi kcal!! Jak na razie jestem po bananie!! moze godzinkę jeszcze wytrzyma i sobie zjem bułkę z serkierm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×