Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KATALOG AVON 8/2007

POSZUKUJE KONSULTANTKI AVON ODEZWIJCIE

Polecane posty

Gość KATALOG AVON 8/2007

HEJ HEJ GDZIE JESTEŚCIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agneskaa
witam z okolic szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarobekk
a ja z Katowic Witam ! Przepraszam, że próbuje dotrzeć do Ciebie tą drogą ale jest ona dla mnie najłatwiejsza a naprawdę chcę zaproponować coś co jest okazją do dorobienia troszkę do naszych pensji. Od 11 lipca zajęłam się bardzo przyjemną pracą jaką jest sprzedaż perfum firmy FEDERICO MAHORA są to podróbki oryginalnych zapachów typu Chanel, Dior, Gabriela Sabatini itp. Niedrogie bo 30 ml kosztuje 30 zł a męskie 50 ml 30 zł Są tam też żele pod prysznic, dezodoranty, wody po goleniu i takie małe 8 ml perfumetki. Jedyne co musisz zrobić, aby rozpocząć działalność to zakup Startera czyli takiej zgrabnej kosmetyczki z 90 próbkami, i dwoma zapachami 1 damskim i 1 męskim, które mogą później klienci powąchać i ułatwia to znacznie sprzedaż. Taki starter kosztuje 90 złotych jak uda ci się te dwa zakupione zapachy sprzedać po 30 zł x 2 to starter wyniósł Cię w tym momencie tylko 30 zł. Aby firma przesłała Ci przez kuriera bezpłatnie przesyłkę musisz zamówić 6 produktów więc do tego zamówienia trzeba domówić jeszcze 4 inne perfumy i wtedy już w tym momencie wychodzisz na czysto bo za każdy sprzedany perfum masz 9 zł czyli 4x9= 36 czyli 6 zł zysku. No a potem przy każdym zamówienie pieniążki już trafiają do Twojej kieszeni np. za perfum 9 zł, za żel 3 zł perfumetkę 5 zł Ja zajmuje się tym od 11 lipca jak Ci napisałam i zarobiłam już średnio 500 zł na m-c . Towar sprzedaje się naprawdę fajnie. Jak byś chciał/a w to wejść prześlij mi swoje dane: dokładny adres, ja przesłałabym Ci wtedy umowę z firmą, którą Ty wysyłasz razem z pierwszym zamówieniem. Odezwij się do mnie a jak byś chciał/a się czegoś więcej dowiedzieć o tej firmie zajrzyj na stronę www.perfumy.fm. Myślę, że warto w to wejść jak masz fajnych znajomych którym mogłabyś coś polecić, albo takich którzy pracują w jakiś instytucjach dajesz wtedy kosmetyczkę z próbkami jednej osobie a ona zbiera Ci zamówienia. Przemyśl to i odezwij się jak masz jakieś wątpliwości odpowiem Pozdrowiona. Raz jeszcze przepraszam jeśli sprawa Cię nie zainteresowała a zajęłam Ci czas ,wiecej na aizdaj@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *gwiazdeczka*77
a ja z okolic katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zarobekk
juz Twoje pierwsze zdanie dyskwalifikuje Cie jako przedstawiciela firmy FM ......(...)" pracą jaką jest sprzedaż perfum firmy FEDERICO MAHORA są to podróbki oryginalnych zapachów "....(...) To nie sa zadne podróby. Są to zapachy produkowane na nieco innej bazie i nazwy przy nich typu Naomi- Naomi Campbell mają na celu TYLKO przyblizyc nuty zapachowe tych produktow . A to,. ze jest to oplacalne wiem dobrze, bo sama się tym zajmuje od jakiegos czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalala
Rzeszow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Nazywam się Paulina. Jestem konsultantką Avon z Rzeszowa. Jeżeli poszukujesz konsultantki to jestem do twojej dyspozycji. Przyjmę zamówienia jak i udzielę porad ;) e- mail: paulina.pietr***a@op.pl telefon: 662441400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×