Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość a ja jestem do niczego
witaj ollka:) a ja jutro na paradę smoków idę:) a dzisiaj sprzątam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze j anie znajde faceta... ja jestem bez serca😭 nie umiem kochac, nigdy nie bylam zakochana!! tragedia. a najlepszym zwiazkiem moim byl zwiazek w ktorym mialam faceta bogatego i 2lata z nim bylam, a tych co poznalawalam po nim i bylam z nimi nudzili mi sie po 2tyg, i teraz tez mam obecnie ale zrywam z nim w poniedzialek... :/ Ola- czemu nudne? co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
non stop tylko pranie, sprzątanie, gotowanie i do tego brak kasy...kuźwa nie po to studia kończyłam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasme milosc przychodzi z nagle. Ja myslalm ze po poprzednim zwiazku juz tez sie nie zakocham. Tez spotykalam sie to z tym to z innym, ale jakos zaden mi nie pasowal. A tu nagle, niespodziewanie....:) No ale jak w wiekszosci zwiazkow tez sa problemy, choc nie chodzi o niepewnosc uczucia czy zdrade, lecz walsnie o sprawy codzienne,mieszkaniowe i boje sie ze przez to nasza znajomosc moze ucierpiec lulb wrecz sie zakonczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krejzol...nie smuc sie tak bo na milość przyjdzie jeszcze czas, kozystaj poki mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dzis ladny dzien ale nie bedziemy chyba gadac o facetach??? kiepski pomysl.. warka - mmm moja najlepsza:) aSASELLO- tak wlasnie chyba jest jak sie mieszka razem, kloci sie o byle co;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wlasnie nie mieszkamy razem i to jest problem! I w tym problem. Kasy na mieszkanie brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz asasello - jak nie mieszkałam jeszcze z moim obecnym mężem to wydawał mi sie taki idealny, natomiast jak zamieszkalismy razem to mój ideał zamienił sie w kompletnego syfiarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge znalezc tytulu piosenki z reklamy nivea body o tym celulicie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
http://imprezy.onet.pl/1410885,artykul.html to link do parady smoków. ja pije wino - bez tego łazienki nie sprzątnę:) olka u mnie też pranie, sprzątanie itp itd, tylko jeszcze nad głową wiszą mi niedokończone studia:D krejzol - przyjdzie kryska na matyska, ja związki zawsze miałam dośc długie - ok dwuletnie, pierwsze małżeństwo też po dwu latach się zakończyło;) teraz jestem ponad dwa już i trwa.... na mnie przyszło to i na ciebie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiuuu ale fajna ta parada!!! Ja juz danow nie bylam w krakowie. A troche sie stesknilam, zwlaszcza za kazimierzem. Niestety w ten weekend nie moge sie wygrac, a szkoda buuuu takie fajne skomi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ze do kazimierza mam 20km? czasami jezdze rowerem tam;) a w krakowie sie zakochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona..
kupiłam bardzo ładne sandałki na szpilce. Obcasy są źle (krzywo) wbite i nie da się w nich chodzić dłużej niż dwie minuty :( brak możliwości zwrotu, dno po prostu! a buty takie ładne, miały być na egzaminy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
ja do kraka się dwa lata temu przeprowadziłam i czesto łapie sie na tym, że czuje się jak na permanentnych wakacjach, chociaz tak właściwie niewiele zwiedziłam jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
zmartwiona - idź może do dobrego szewca jeśli znasz takiego - może je rozbierze i ułoży jak trzeba, ewentualnie rozmawiaj z producentem - szkoda butów jak ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
wracaj wracaj krejzol - to fajne miasto, tylko ciśnienie wiecznie jakieś niskie i człowiek bez dwu kaw nie ruszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×