Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

kurrrrrrrrrrrrrrr Musze na gwalt zdobyc lekarza i zrobic badania. paskudny dzien! Czesc a ja jestem do niczego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff zalatwilam........Odswiezylam przy okazji stara znajomosc i nawet z niej skorzytalam troche:) SleWam calusy na dobry dzień. P.s Glodna jestem!!!!! i marze o kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem na co dzis narzekac jeszcze nie mam na co, bo wlasnie awansowalam po miesiacupracy firmie i to z inicjatywy samego wlasciciela a nie Prezesa... Szok dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam fajna oferte pracy, wprost dla mnie :D No, jednego pkt nie spełniam :P Lalalala ale humor mi sie znacznie poprawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narescie moge ponarzekać, dopadła mnie jakas infekcja okropny ból gardła , zatok....wcinam tabletki i witamine C, po co iśc do lekarza , no chyba ze po antybiotyk....na razie próbuje obyc sie .........Fuj ta okropna infekcja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to sie pewnie zaraziala od *a ja jestem do niczego*, bo ona ciagle choruja :D Ja na gardlo polecam \"Tymiane i i podbiał z aloesem\". Napewno to jest dobre na zapalenie kertani, łagodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za gratulacje:) Ja niestety sie waham, roboty tam w pip, ciezka praca i nie wiem czy sobie poradze, tyle ze kasa dobra. Szef mnie prosi zebym tu zostala... Kurwa co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz myslalam ze ktos zrobil polowanie na narzekaczy i was ustrzelil! I tylko ja sie ostałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I lubie nasza klase. Mozna odlanezc ludiz z ktorymi sie stracilo kontak:) Teraz narzekam: Nie mam pracy, jutro musze wyjechac na odludzie i bede bez dostepu do netu. Wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wlasnie ide dopisac do klasy moich byłych uczniow. Bo sie dzis dowieczialam ze zalozyli:D Zrobie im niespodzinke. Juz nie mam z nimi zadnego kontaktu, wiec moge sie ujawnic:D:D Gdybym tam nadal pracowala, to chyba w ogole bym sie nie zapisala na nasza klase:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×