Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

źle mi dzisiaj, strasznie :( i kurde nie mam prawa jazdy, więc co drugie fajne ogłoszenie o prace odpada;( a jak mam na nie zarobic nie pracując ;( strasznie :( źle:( smutno :( i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kurde nie mam prawa jazdy, więc co drugie fajne ogłoszenie o prace odpada;( a jak mam na nie zarobic nie pracując ;(" No dokladnie, mialam to samo Na szczescie juz mam prawko, ale i prace w ktorej go nie potrzebuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc maluchy...🖐️ Tyzik , DianaH. i ja mam to samo z prawem jazdy. Wrrr ale z nas trąby powietrzne! Trzeba koniecznie zrobic jak tlko prace dostaniemy!!!! Trzymam kciuki za poszukiwaczy!! Milo Was widziec:) Ja w przeszlym tym bede marudzic bardziej A ja jestem do niczego ---> dorbze ze juz jstes:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie marudzicie :) Ja kupiłam mojemu dorosłemu dzieckuna urodziny bluze zdresowa z futrem w kapturze, nie wiem czy jest tak do konca zadowolony, jest fajna, najwyzej jak nie bedzie chciał nosic , ponosi mąz bo już sobie ostrzy zeby na nia :). Czy warto sie przejmowac, ze mój dorosły syn ubiera sie za zimno , np. nie noszac ciepłej bielizny podczas srogich mrozów? No, to limit narzekan na dzisiaj wyczerpany! :) Pozdrawiam marudy i nie marudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak gderam , ż epowinien ciepło sie ubierac, zwłaszcza , że po przyjsciu z pracy trzasł sie i narzekał , że okropnie zmarzł, tylko dlaczgeo nie odzieje sie cieplej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ale serce matki martwi sie , jesli jestes matka , to wiesz o czym mówie! Pozdrawiam! p.s. czy super niania udziela porad matkom dorosłych dzieci (takich dobrze po 20 a krótko przed 30?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie. Weszlam ponarzekac na dzisiejszy dzien, bo w tym tygodniu mam zajob w robocie a nic mi sie nie chce :o Teraz siedze i grzebie po necie bo jeszcze przerwy zadnej nie mialam tylko pisac i pisac i robic i steplowac, juz mi sie nie chce :p A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez che kawy! ale nie mam mleczka :/...... No to nie pije. Gardlo mnie boli, a raczej krtan.Bbrrrrr a moze to sepsa??? Musze sie w koncu zaszczepic, bo jestem hipochondrykiem.Bbrrrrr jestem chyba jednym z niecznych w tej grupie co weidza ze sa i sie tego nie wypieraja Za 2 h ma pociag i wracam do was :) Trzeba szukac roboty!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewo nie? Do krakowa bym przyjechala... A wiesz, ze moze przyjade. Niestyte nie moge wejsc na gg teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ty juz to chyba niedawno mowias, ale... wszedzie dobrze, al w domu najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×