Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

powinnam i jestem, ale się boję. to tylko marzeniaOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jak mówi Ludwiś bardzo chcę , ale się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę powiedzieć dobranoc komp jest zajęty w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolka i miś
😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gram teraz w escape. Ale niektorzy nie maja checi mi pomoc! Wola pic browary i ogladac TV!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zakupiłam, bo i tak nie bedzie nosił, tera zchodzi podziebiony dalej nawet bez kaleson, ale cóż, jego wybór , nie mam na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też sobie ponarzekam. Wczoraj mój pies na spacerze rozwalił łapę:O Rozciął tętnicę:O Weterynarzowi nie udało się tętnicy uratować:O Wydałam kupe kasy na zabieg:O Całą noc pilnowałam cholery, żeby nie zdjęła opatrunku:O Dalej jej pilnuję a tak chce mi się spać:O Mój TZ ma grypę:O A sama tydzień temu rozwaliłam kolano i coś się tam paprze:O. Jest do dupy:O Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje juz lepiej :) Tak czy siak ide do lekarza po leki odnowie kuracje zeby calkowicie mi sie wszystko nie nawrocilo. Dzis jakis len mnie ogarnal i w ogole cos sie napalilam na mp4 wlasnie sobie ogladam i chyba zamowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozno wstalam, nie lubie tego, choc fajnie polezec w lozku. Musze sie teraz strasznie pilnowac, zeby mi to w nawyk nie weszlo. Potem czuje ze dzien jest krótrszy i ogolnie do d. Pada deszcz, snieg stopnial. Ale nie martwi mnie to, bo daje wrazenie wiosny, a czekam na nia juz od dawna. Dziewczyny, milo was widziec w gronie narzekadeł :D Przesylam calusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na szczescie nie pada ale snieg tez topnieje bo nie ma mrozu. Niech juz przyjdzie wiosna jak najszybciej, bo te mrozy mnie wykonczyly brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuhh
{{{🖐️}} Helo maluchy! Nie spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Szewc mnie wkurzyl troche, przyjmuje w bardzo dziwnych godzinach, a zalezalo mi na naprawie butow. Coz pojde jeszcze raz... za godizne. Rzucam palenie poza tym. Zobacyzmy co z tego wyjdzie tym razem:) Pozdrawiam palaczy, a jeszcze mocniej tych, ktorzy nie palą. Boźka! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×