Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Natomiast mąż , torby do pracy dla siebie lubi wymieniac często, ostatnio otrzymał ode mnie w prezencie torbe z ładnego skayu na urodzinu w grudniu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wijakcie!!!!!!!!! Tesknilam :D A ja jestem do niczego, jutro bede w kraku, spotkamy sie:D:D Zaprosili mnie na rozmowe! Ale jestem ostatnim kandydatem! Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} * a ja jestem do niczego * - najleprzego w dniu wczorajszych imienin. Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością. Czerp energię ze słońca, kapiącego deszczu i uśmiechu innych. Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności. Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu. Spełniaj się....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D W tym kraku mnie chca :D Poki co proponuja umowe zlecenie, a potem o prace, jesli bedzie ok wszystko. W przyszlym tyg jade na spotkanie ustalic warunki. Moze bedzie dobrze. A ja jestem do niczego - chyba sie jednak spotkamy lalalla :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada deszcze ze sniegiem. Kiedy ta wiosna przyjdzie?! Czekam i czekam.... Czas na kawe i kosci:) Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przez to ze pozno wstalam, nie zalatwilam tego co planowalam. Kurr.. Jeszcze gdzies zdubilam stare swiadectwo pracy i umowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} :) co slychac? Stracilam dzis troche w swoich oczach cholera. Co to sie porobilo? Buzka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×