Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Gość Aniula17
jak coś to jestem w spisie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy topik na swiecie
Aniula... mam zle wiesci:( nie mam pomyslu na syfy... sama sie z nimi mecze juz ho ho.. i do tej pory nie znalazlam cud-sposobu. Ale wszystko przed Toba Najwazniejsze to sie nie poddawac:) i myslec pozytywnie ze wkoncu sie uda:) krejzol... Witaj w klubie:( Ostatnio kupilam sobie takie piekne i modne sandalki, ze az sie nie da w nich chodzic:( bo tak obcieraja... ----------------------------------------------------------------------------------------- JESTEM BEZNADZIEJNA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, witam was wieczową pora :) Mam teraz troche klopotóworganizacyjnych zwiazanych z urlopem, jak dograc terminy tid. Poza tym jeszcze jdna sprwa niefajna wsykoczyła. Sle wam calusy. a ja jestem do niczego -- czyżbys znalazla prace??? Tak malo jakos narzekam. krejzlo----> kuruj nogi przed weselem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asasello - jest takie powiedzenie... do wesela sie zagoją (niewazne czyjego:P) dzis mnie troche bola.. nie wiem wjakich butach isc.. chyba japonki. zaraz wychodze na miasto, solarium sklepy kolezanka kosmetyczka=manicure - odlot:P buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy topik na swiecie
ale ci zazdroszcze krejzol... tyle przyjemnosci na raz .. a jak jeszcze z jakas fajna kolezanka to juz w ogole. a jak sie mieszka jeszcze w fajnym miescie...typu krakow,wroclaw,itp... to jest gdzie chodzic po sklepach..i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojaaaaaaaaaaaaaaa krejzol, ja tez ci zazdroszcze!!! zabierz mnie ze soba!!! najlepszy topik na swiecie ---> masz racje. Babskie przyjemności, fajne towarzystwo, piwko czy kawa... mmm. czudnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego zazdroscic dziewczynki:) kupilam sobie fajne butki czerwone, paznokcie swiente:) 2 bluzeczki i torebe na lancuszku... tylko ze czarna:/ a mi nie pasuje bardzo do sukienki czarna... moze jakiegos kwiatka sztucznego przyczepie czerwonego i bedzie... ale kasy wydalam, ojojo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra kochana powiedziała mamie ze pale, no bosko po prostu bosko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yh... a szczescie nie mam mlodszej siostry i nie ma kto podkablowac:P dzis zakonczenie roku... omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby narzekalnia juz nie byla narzekalnia?? co wy?!:D ja mam dzis wesele troche chce mi sie na nie isc a troche nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbonkaa
Witam. Możesz od dziś zarabiać przez Internet. Wystarczy wejść w podany niżej link, zalogować się BEZPŁATNIE i czytać reklamowe meile i klikać w linki. Naprawdę warto. Można przez wakacje zarobić łatwe pieniądze. Oto link : http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=elekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 444444444444444444444444
jak tu nie narzekać na taka przewrotność losu - kiedy poznałam najcudowniejszego człowieka na świecie, kiedy przytulałam jego dusze ( i tylko dusze ) musze odejść .Choć z drugiej strony ile ludzi miało takie szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 444444444444444444444444
bo takie jest zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
dawno mnie tu nie było. widzę, że sporo narzekaczek sie zebrało:D kurcze czasem mam wrażenie, że już nawet marudzić mi się nie chce. zurawinka=> daj zdjęcie pierścionka to cię pocieszymy. ludzkimi komentarzami się nie przejmuj bo część t pewno zazdrość. co do urządzania mieszkanka to super sprawa. a jak raz nie pojedziesz gdzie to też odmiana jakaś. i jak dziewczyny - wszystkie macie już wakacje czy jeszcze coś się pęta na sumieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
baw się dobrze krejzol, połamania nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
jak było krejzol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno sie tak nie wybawilam! w ogole nie jestem zmeczona moj partner tez nie, mama mowi ze dobrze nam by,lo razem bawic sie:) dawno sie tak nie wybawilam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
faaajnie masz. sto lat nigdzie nie byłam. chociaż za weseliskami nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo:) Przyszlam ponarzekac na brak czasu! Krejzol! ciesze sie ze bylo fajnie! PozdrawiamWas mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz moge chodzic na wesela:) ajjj swietnie bylo! kiedys nielubialam, a teraz.... mmmm :):):) ale trzeba miec dobrego partnera... ja na takiegot rafilam. oboje bylismy zadowoleni, no i chwalil mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee mam lenia:D Poszlabym gdzies na wesele. Szykuje sie cos,ale dopiero we wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
ja tez zaczęłam klikać. co tam dziewczyny - nie narzekamy? ja mam wakacje i zamiast wykorzystać wolny czas produktywnie to odsypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×