Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Czesc maluszki. Wrocilam wlasnie z milego spotkania z dodatkiem alkoholu. Mimo to musze poanrzekac: Tak mi zalezy na pewnych sprawach, a jednak nic nie chce isc do przodu. Cholera jasna...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubina w myslach
a ja mam ciągle wrażenie spisku juz zaczynam wierzyć że to moja wyobraznia .............tylko kiedy ja naprawde czuje ianczej:( nie chce tego czuć nie chcę tego czuć nie chce tego odczuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie soboty. Niedziel niecierpie od zawsze. Fajny dzien, tylko mam lenia. A mam tyle roboty.... Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie sądze
a ja mam ciągle wrażenie spisku juz zaczynam wierzyć że to moja wyobraznia .............tylko kiedy ja naprawde czuje ianczej nie chce tego czuć nie chcę tego czuć nie chce tego odczuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} ...........\"Postępuj zawsze tak by dzięki Tobie drugi człowiek czuł się lepiej\"............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano wojska chińskie zaatakowały ogniem z moździerzy pracujący spokojnie w polu rosyjski traktor. Traktor odpowiedział ogniem rakietowym i odleciał w kierunku Moskwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle sobie
ze na kafe siedza same barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W koncu nadszedl czas na kawe!! Myslalam o niej od rana :D Fajna pogoda i ogolnie jest fajnie :D Haha ale madrosc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Od kilku dni staram sie wczesniej klasc. NIc z tego, i tak nie moge zasanc. A rano nie potrafie wyjsc z lozka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×