Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krejzol

NARZEKALNIA

Polecane posty

Czesc 🌼 Troszke mnie tu nie bylo....chora bylam;/No ale juz lepiej czuje sie i od poniedz.do roboty...ale mi sie nie chce:( :P Ech ja dzis musze ponarzekac na facetow....dlaczego tak z Nimi trudno dogadac sie i dlaczego tak czesto-gesto klamia ech, dlaczego tez nie mowia w prost o co im chodzi, czego i kogo chca .....wqrwia mnie to:P haha .... booshe....chyba dzis wyjde z siebie......na dodatek od prawie 6 h. jestem na nogach i nudzi mi sie....wychodzic nigdzie nie bede .. ech...dzis to powaznie chce mi sie narzekac hehe.Pozdrawiam ekipe z narzekalniiiiiiiiiiiiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahaha wybaczcie za to iz pare razy wpisala,m to samo ale wtedy net mi szwankowalam i jak dalam pare razy na \"wyslij wypowiedz\" to nic sie nie dzialo i tearz wchodze a tu tyle razy dodalo sie buhahahahhaa PRZEPRASZAM.... 😘 ps.to ladnie sobie ponarzekalam hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} czesc marudy....:D na co by tu ponażekać???? przesunołem czas i spać mi sie teraz nie chce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowe objawy
padającego topika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{{{🖐️}}} Oooo,i Asasello się pojawiła....jak tam komp? fajnie,fajnie....pojawiają się duchy tego topika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje, choc juz jst dziadkiem..... ale moze jeszcze uciagnie troche. Tak czy sika, trzeba go wymienic na lepszy model. Ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu nie mam sily.... jeszcze pogoda do pupy :/ P.S calusy dla krejzol i reszty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaycie :) Nie bylo mnie tu z tysiac lat;) Ehehehe na pogode to mozna zawzse narzekac Asasello jak i na polityke, politykow :P krejzol - witay:) my sie jeszcze nie znamy:):) noo weszlam na chwilke aby zobaczyc czy topik nie upadl..widze,ze nadal dycha:) aha ja moge ponarzekac na prace, kierowniczki, mnooostwo pracy, nie udolnych ludzi ktorych spotykam na swojej drodze i.....na pogode:) Ps.na brak kasy tez eheheeh pooozdrawiam cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Jakos mi sie wydaje ze zbrzydłam... Poza tym za oknem beznadziejnie. Zajebista polowa kwietnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zbrzydłam. widać po twarzy, że przemęczona jestem. chyba wrócę do make - upu. pogoda jest przecudna. córa ma komunię 4 maja, pewno w kosciele będzie lodowato bo nie zdąży się ogrzać - świetnie. za długo spałam i się zebrać nie mogę do kupy kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asaselo
Helo. Nie chemi sie juz marudzic na narzekalni. Ja odpadam. Pozdrawiam wszystkich. Buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Replay: Helo. Nie chce mi sie juz marudzic na narzekalni. Ja odpadam. Pozdrawiam wszystkich. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×