Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość old stooley m8

Wiecie jaki jest szczyt desperacji?

Polecane posty

Gość old stooley m8

Szukać dziewczyny na kafeterii:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjndgcnghngnfnfdg
hehe dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjfghfgxhona
Coz za mądry temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez tutaj nikt nie
szuka dziewczyn, bo siedzą tutaj stare stoolejarki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w markecie na zakupach... stanąć z wypełnionym po brzegi wózkiem w kolejce do dziesięciu produktów zeżrą cię żywcem! polecam można zaobserwować zmasowane przemyślenia stojących za tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak że staje w kolejce
do kasy gdzie przujmują ludzi z max. 10 artykułami, bo jest chamowata i potem się dziwi, ze ludzie, którzy wpadli do marketu na 10 minut po chleb złorzeczą jej za plecami... Musi być niezłym stoolejem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjndgcnghngnfnfdg
ale wy pieprzycie przeciez w kasie do 10 produktow jak ma wiecej to jej nie skasuja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzik prawda z tą desperacją..
jak by mi się zdażył ktoś fajny z kafe to nie patrzyłabym na nic ...a zdesperowana nie jestem ,choć "młoda" też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kasjerka
powinna powiedzieć, - Pani to chyba w szkole same pały z matmy miała:P dziś miałam podobną sytuację w sklepie, myślałam że kobiecie luta puszczę😡 no ale co poradzić na takiego debila co czytać nie potrafi :) Mąż skwitował to krótko, - a czytać to sie panienka chyba nie nauczyła w szkole? (kobieta miała koło 50) trzeba było widzieć jej minę, myślała że się posikam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze nasze sfrustrowane społeczeństwo! :) skoro jest tyu przeciwników to dlaczego to się nie zmienia. I w kolejkach do 10 produktów stoją wiejskie lafi z pełnymi wózkami. A w kasach dla kobiet w ciąży i inwalidów stoją zdrowi i dziesięciolatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> tak że staje w kolejce proponuję wybrać sie do specjalisty bo przełom wiosenny powoduje u ciebie depresję pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek kamil
"Uwaga!", krzyknęła Bogusia. Puściła kilka głośnych bąków, a moją twarz owionął przyjemny wiaterek. Jej cudowny odbyt rozszerzył się a z jego czeluści powoli zaczął się wydobywać długi brązowy klocek. Otworzyłem usta, a kupa zaczęła do nich wpływać. Trochę śmierdziała, ale nie przeszkadzało mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kasjerka
bo chamstwa kultury nikt nie nauczy:D a w szkole jak były zajęcia z języka polskiego to pewnie na zakupach byli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> old stooley m8 twój przykład zapewne bierze się z autopsji ze stujelką trzeba się łapać nawet takich możliwości powodzenia w podbojach! bajo! frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bli ble blu
Szczytem desperacji jest wsadzenie kaktusa w odbyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ja wiem...
chyba odbiegliście od tematu tego topika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue da ba di
Moim zdaniem szczytem desperacji jest zakładanie takich topików jak ten nie wiedząc w dodatku czemu on ma służyć.:D Kiedy dodamy do tego, że załozony został przez kobiete udającą mężczyznę i w dodatku poszukującą partnera na Kafe:D to mamy juz szczyt nad szczyty desperacji + jeszcze kilka dodatkowo ujawnionych dolegliwości zdrowotnych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×