Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zibii

koszt dekoracji sali

Polecane posty

Gość malownicza32
Ja ze swojej strony polecę jeszcze sprawdzić www.amarantkwiaty.pl robią bardzo fajne modne bukiety ślubne, dekoracje sali i kościoła wszystko bardzo spójne, super skomponowane stroiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się określić kosztów dekoracji sali, ponieważ te będą różne w zależności od tego na co się zdecydujemy i gdzie je kupimy, ja polecam stronę NaSlub.pl gdzie zamawiałam wiele akcesoriów i ozdób ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA !!!! Nie podejmujcie współpracy z Panią z Fanaberi. Pani jest nieodpowiedzialna, bezczelna, a w dodatku doprowadziła do faktu, iż dzień najpiękniejszy, w pierwszych chwilach stał się nerwowym koszmarem. 1. Umowa podpisana -koniecznie zaliczka. ( co nie było dla nas niczym nowym organizując wesele) 2. Zapewnianie o profesjonalizmie..... 3.Dzwoniliśmy w sobotę rano ( dzień naszego ślubu) "wszystko będzie, ale koniecznie zapłacie mi kwotę przed ślubem bo ja nie będę czekać . Pomyśleliśmy, "pewnie ma złe doświadczenia, oki zapłacimy". 4. Za 15 minut ślub, podpisujemy dokumenty, a ksiądz informuje nas o braku krzeseł i klęczników. Wyobraźcie sobie nasze miny..... 5. Pani o 15.05, napisała '' byłam pod kościołem o 15.05, ceremonia już trwała miłej zabawy" 6. W Poniedziałek Pani dzwoni skruszona....iż, nie ma nic na swoje usprawiedliwienie......Żenda. 7.Na szczęście kolejne części ślubu i wesela organizowaliśmy z PROFESJONALISTAMI. I było bajecznie. 8.A Pani, Pani FANABERIO Dziękuję za to, iż nie pokazała mi się Pani na oczy...myśle, że sobie też może Pani podziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
u mnie wyszlo kolo 500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAnu 29
Nasz ślub bardzo nas stresował. Najbardziej przerażała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Ustaliliśmy, że część obowiązków przekażemy profesjonalistom , i to była bardzo dobra decyzja. Wszystko wyglądało pięknie, dekoracje jak z bajki Polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostateczny koszt wykonania dekoracji zależy od ilości oraz rodzaju użytego materiału, od rodzaju kwiatów wykorzystanych w kompozycjach kwiatowych, a także od wielkości oraz ilości kompozycji. Z tego co wiem czy mają być szkła, stojaki, czy może jakieś pokrowce na krzesła. http://www.artico.com.pl polecam w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaweselna
cześć, ja robiłam dekoracje swojego wesela w olsztynie. gosci bylo około 70 osób. miałam takie wysokie kompozycje w wazonach dużo świec tablice dla gosci swiecący napis love. porównywałam ceny w kilku firmach w olsztynie i ceny były w okolicach od 3tys - do 10 tys. tak tak. jak sie nie chce mieć jednego kwiatka w wazonie na stole to tak wychodzi. moja przyjaciółka brała też niedawno ślub i też wydałą podobną kase na dekoracje. ja ostatecznie zapłaciłam ok 5tys i serdecznie polecam taka firmę Stylove z olsztyna i chyba w warmińsko mazurskim też robią. dają bardzo dużo w cenie. super. nie lubie kogoś reklamować ale te dziewcyny na serio są super. www.stylovestudio.pl to ich stronka ale są na facebooku też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowa123
hej, odgrzeje temat. może komus się przyda to co napisze. przy weselu na ok 100 osób trzeba liczyć na pełne dekoracje od 5tys wzwyż. Jeśli jakas firma daje nizsza cene to trzeba się mocno zastanowić co ona za ta kase zrobi i jak ubogie będą przystrojenia. zywe kwiaty sa jednak drogie, nie mowiac już o innych dekoracjach typu oświetlenie klimatyczne sali albo jakieś napisy love świece itd. Ja akurat korzystałam też z usług Stylove (swoją drogą bardzo polecam tą firmę). Wesele miałam w okolicach Gdańska. Jedna duża wysoka kompozycja kwiatowa to ogólnie cena ok 300zł. Jeśli stołów ma się na weselu np. 10 sztuk - to już macie 3tys zł za same kwiaty na stołach. No nie oszuka się tego... ale na pewno warto. goście będą zachwyceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erein
Ja urządzałam ostatnio salę weselną znajomej, starałyśmy się to zorganizować dość niskim kosztem. Ale zamówiłyśmy też w CopyShop https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/roll-up/ stojak/rollup z ich zdjęciem i podziękowaniem za przybycie na wesele:) Fajna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×