Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

zazwyczaj ignoruje... teraz mnie ponioslo zaden nick - racja czas sie bawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZZ4 pierwsze i ostatnie ostrzezenie. jeszcze jeden taki wpis i postaram sie zeby wykasowac wszystkie twoje wypowiedzi. jesli ci sie nie podoba ten topic i nie umiesz patrzec na to, co sie tu dzieje z przymruzeniem oka, to po prostu tu nie wchodz!! A jesli chcesz tu bywac to najpierw wrzuc swoje zdjecia, a potem sie wypowiadaj. Nikt oprocz ciebie nikogo tu nie obraza, wiec nie bede tolerowal podobnych oznak wrogosci od nikogo. Aha..... i to ze jestem autorem topicu nie robi ze mnie "wazniejszego". Idea byla faceta rocznik 1978, a teraz po wywalczeniu jego istnienia, mysle, ze tworzymy go wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bydle_cholerne : Też podchodziłem za zasadzie ze to wspólna zabawa. Widzę ze mamy podobne podejście. (tylko tak to może się rozwinąć) :-) Ale i tak mam pewną trochę \"radykalną\" propozycje: Zgłaszajmy teksty pomarańcz do smietnika. Może byc ich za duzo, owszem. Ignorujmy. I dokonajmy podziału internatów na : - lepszych: czarne nicki - gorszych: pomarańczowe nicki I tych drugich traktujmy jak podinternautów, coś gorszej i podrzędnej kategorii. Mają czasami wredne (najczęściej zawistne) motywacje. Odpisywanie im to to czego chcą. Ktoś się broni bo inni widzą. Ale jeśli będzie zasada potraktowania ich jak trendowatych to w czym problem ? Niektórzy niepotrzebnie się przejmują. A \"czasami genialność tkwi w prostocie\". Pozdrawiam :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł. Ponieważ nie można pokazywać niektórych części ciała, może każdy kto chce się wymienić zdjęciami poda maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps: wiem ze wsród pomarańczowych są ci co są ok, Znam też inne minusy tego podejścia (każdy czarny nick musiałby mieć stopkę jak moja) :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet troche radykalnie podchodzisz do tematu pomaranczy.... prosta sprawa - pomarancza dobrze sie tu z nami bawi, to w porzadku - jak zaczyna smiecic to ignor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupiszonku : chcę je poczuć na swoich ustach, chcę je poczuć niżej. ps: był jakiś post pomarańczy obelżywy do ciebie. Jako podszywacz dałem go na smietnik 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaden nic ne wchodzi
t o znowu ja :) Przemus ja dzis taka bo mi dziurke przytkało i nic nie pomaga :/ dupiszonek ...mniam,przechodzimy do usteczek :D to odemnie tez cos bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t o znowu ja :) Przemus ja dzis taka bo mi dziurke przytkało i nic nie pomaga :/ dupiszonek ...mniam,przechodzimy do usteczek :D to odemnie tez cos bedzie ;) ojc..wyszłam na pomaranczowo..ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz... no drogie Panie... mógłbym dać się zacałować na amen :) ponętne te ustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZ4
Przepraszam Was za moje wypowiedzi.Co do dupiszona moje zdanie na jej temat sie nie zmienilo.Ale macie racje , mowiac ,ze nie powinienem wchodzić na ten topic i przyrzekam z reka na sercu ze sie tutaj juz nie pojawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHH3---chciałaś wiedzieć jak się poznaliśmy....było to w październiku...założyłam na uczuciowym pewien topic i po prostu on zaczął ze mną tam rozmawiać....potem przenieśliśmy sie na gg ;)...kiedy wróciłam do kraju(po pobycie za granicą)stwierdziliśmy,że musimy się spotkać...i tak wybuchło nasze wielkie uczucie:)dzieli nas co prawda 160 km ale to w końcu żadna przeszkoda:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że cenzorzy działają szybko i sprawnie;) Dzięki dla MODERATORóW za szybkie i skuteczne usuwanie obrzźliwych i niegrzecznych postów;) A teraz pozwolę sobie wrzucić coś nieswojego...... Ale zamieszczam to za zgodą właścicielki tego suuuuuuper usmiechu..... Zgadnijcie kto nią jest??;) http://img185.imageshack.us/my.php?image=czsmileti9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×