Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

Gość chwilowo na pomarańczowo
ustepuje Ci pierwszenstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo na pomarańczowo : Idealne proporcje krągłosci. Nie ukrywam ze moje usta i język chciałyby zasamkować kazdego cala obu posladków. Zaniedbanie takij pupci byłoby w łózku niczym grzech. Piekne jabłuszko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło jest się rozmarzyć przy oglądaniu tych fotek, ale czas wyjść na jakieś piwko (dziś grzecznie jedno :-) ). Choć jak nikogo znajomego nie spotkam to się wrócę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet dawaj nowe foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horacy
no i zona mnie zdradziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska mam nadziej ze twoja osobowosc nie jest taka rozczłonkowana? a poważnie to jesli to ma byc sarkazm to prosze o wyższe loty. fotka totalnie aerotyczna. nie wiem po co wklejac kawalek ramienia ktory patrzac na niego moze nalezec do obu płci? deska na tle desek to owszem, ale to cie nie tluamczy:) pzdr. ps. A łowiecka gdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko deska
nie martw się deska, masz ładną, gładką i delikatną skórę ramion ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoko deska
No to wklej jakieś bardziej śmiałe, jak koleżanki wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenzorko : Hmm, zmysłowo, z pobudzeniem erotycznego apetytu. Ale jednocześnie stylowo i z klasą. Niczym kobieta, przy której muszą namiętnie popracować usta, język, dłonie, członek – ale to wszystko z głową, wyobraźnią i subtelną ambicją. Niczym piękny i zarazem rzadki kwiat – piękny i jednocześnie wymagający niebanalnego potraktowania. Motyw kobiety – wyzwania ? Widzę ze dajesz tu polot dla swego, drugiego oblicza „Pani Cenzor” Napisz jakie jeszcze ono może być. Z zaciekawieniem poczytamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderatorek jest 11
plus 1 moderator w koncu ktoras musi miec cos ladnego :D:D:D tylko ktora? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie dzialo przez noc!! az nie wierze;) Pani Cenzor-----> sliczne zdjecia na pomaranczowo!!!;) Prosimy o jeszcze:D:D:D deska------> po ostatnim zdjeciu wnosze, ze Ty wcale taka deska nie jestes!!;) Moze sie myle?? dupiszonek------> co za oko!!!!!!!!!!!!!!! pieknie..... po prostu pieknie;) facet-----> widze, ze jednak kogos spotkales na tym piwku:D teraz to pewnie nie predko sie pojawisz.........:P:P:P I kto bedzie dziewczyny docenial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo na pomarańczowo
nie jestem moderatorką :) mam za słabe nerwy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes Pania Cenzor?? to kim??;) czyzby bezzebna??;) zreszta niewazne.......... foty fajne, wiec wrzucaj dalej. A jak sie juz odwazysz, to dawaj na czarnym!!;) przeciez wszystkim facetom sie podobaja.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tak bydle
lasek nie zagaduj bo możesz dostać po tych seksownych ząbkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romeo bez julii
to fajowo moze jeszcze cos wkleje potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo na pomarańczowo
Czarniejsza, dziekuje :) nie wiem, jakos nie mam odwagi, chociaz nie jestem tu znana osoba, bywam niezbyt czesto, ale mimo wszystko... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×