Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

Człowiek- np. artysta, zawsze przegra z naturą. Bo to ona potrafi najpiekniej coś wyrzeźbić. Kobiece ciało potrafi być tego żywym dowodem. W tym i nogi. chwilowo na pomarańczowo : Piękne nogi w każdym calu. Twoje zdjęcie jest jednym z tych pięknych przykładów że z moją , powyższą tezą, nie da się polemizować. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teri 22
xxxxxx meee- no wlasnie po co masz ten kapelusz? Bez niego takze bylbys fajny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo na pomarańczowo
dziękuję, ale na razie nie przyznam się do czarnego :) może coś wkleje jeszcze, to taki przyjemny dreszczyk wywołuje, każdy jest chyba odrobinkę ekshibicjonistą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia 24
zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo na pomarańczowo
to teraz napiszcie prawdę, daruję sobie w razie czego drugie zdjęcie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pomaranczowo--------> moze mnie kobita nie zdzieli po łbie;););) Mnie sie podoba naprawde. Bardzo fajne nogi!!;) Wiecej nic nie mowie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do : facet czy ty wszystkim : Niektóre linki ignoruje. Porównaj moje posty. Wszystkie miłe, ale się różnią, nie tylko treścią. ;-) No i nie ukrywam fakty czyje foty w tym topiku dały najwięcej przyjemności dla moich oczu (jak, nietrudno się domyślić: mam na myśli Czarniejszą Niż Mrok) ps: a co w zdjęciu tych nóg. Co (w jakimkolwiek stopiu) odbiega w nich od doskonałości ? ? Jesteś kolejna frustratką, która dopatruje się przysłowiowej \"dziury w całym\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejsza ,uwazaj bo go rozpoznamy na ulicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo na pomarańczowo
kamień z serca, myslałam, że mnie do tej pory okłamywano ;) dzięki, zbierałam się trochę z wklejeniem, chociaz to dość niewinny fragment zdjęcia. Ale tak mi sie spodobały niektóre z Waszych zdjęć, że się odważyłam :) Pozdrawiam i do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo na pomarańczowo
Czarniejsza, jesteście prawdziwymi9 szczęściarzami, że się tak znaleźliście. Pozdrawiam i życzę jeszcze więcej szczęścia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy bydle
nie jest czasem jest z wawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny topic
Ale swojej fotki nie dam, bom szpetna :) kijal ---> Ale klata, uwielbiam takie niedźwiadki :P Aż mi się ciśnienie podniosło i coś niecoś poczułam w dole brzuszka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny topic
Gdybym nie była zajęta, to bym Cię poprosiła o maila :P Może aż taka szpetna nie jestem ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuudne butki
Nogi też niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo na pomarańczowo : Jak to z pięknymi nogami, we wszystkim będa się rewelacyjnie prezentować. Choc przyznam że lubię taki styl w kobiecym ubiorze, fajny na imprewowe wyjścia zkobietą. Masz też inne foty oprócz nóg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6753
chwilowo a dlaczego nie z twarzą i piersiami hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×