Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

smialo, smialo, pomaranczowa!;) Jak widzisz nikt nikogo tu nie poniza! A jesli probuje, to jest od razu stopowany przez wszystkich:) Dawaj na czarnym!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1
Romeo bez julii- jestes boski......mowie o tym co pokazales!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam: chwilowo na pomarańczowo nie jest modką, mimo że ładna jest :D A wrzucę wam (przyznam się bez bicia, że artystyczną) fotkę, którą zawdzięczam znajomości z wspaniałym człowiekiem, talentem chodzącym - nie ze mną już niestety ;) http://voila.pl/g54n4/?1 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałyście zgadywać która jest która :D I nie łam sie, uprzedziłam, że to dzieło sztuki raczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he, nagrody w postaci nieblokowania przez tydzien :D:D:D A jak zgadniecie?.. To może po 11. zdjeciu odkryjemy karty. No i Pana moderatora raczej nie da się z nikim pomylić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cenzorko : (czyli Pani Cenzor. Ciebie mialem na myśli w poprzednim mailu tak adresowanym) Kobieta potrafi być zywym dzielem sztuki. Twój \"były\" pięknie to udowodnił. Wyrazy uznania dla niego (za talent) i dla ciebie (za bycie piękną inspiracją. Miał ułatwione zadanie) 🖐️ ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie sa wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę zą panie mają bardzo piekne oczy. \"chwilowo na pomarańczowo\" - ile ty masz lat ? Odnosze wrazenie że ponizej 20ki Czarniejsza Niż Mrok. - Oko piękne i intrygujące, budzi ciekawość. I jesteś niebieskooka - hmm, przyśnij mi się proszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj czarniejsza
czarniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarniejsza Niż Mrok : W zaczarowanym lesie ujrzeć cię jako nimfę, unoszącą się lekko nad ziemią z delikatnym powiewem wiatru we włosach. Byc oczarowanym twym spojrzeniem i poprowadzonym do zakletego zamku. Tam posłusznie wnieść cie na rękach do komnaty sypialnej, ułożyc na łożu wyścielonym płatkami róż. Zacżąć od zdjęcia ci butów i delikatnego całowania nóg, wyżej i wyżej . Później, po rozbłyśnieciu twych oczu, cienka halka sama zleciałaby z ciebie porwana wiatrem wpadajacym przez okno. I wtedy już niekończąca się, namiętna przygoda . . ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo na pomarańczowo
25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nakabluje
i sielanka sie skonczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nakabluje
bo on mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowo na pomarańczowo
Moje podziękowania pewnie z definicji zignorujesz... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×