Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bydle_cholerne

Reaktywacja B....... N........

Polecane posty

Co za debilny topic! Chyba najglupszy na kafeterii......!!!! Zgroza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teri22
Masz racje !!! Plytki tematycznie jak i osoby przebywajace na nim!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx18
Wywiezcie dupiszona na taczkach , gdyz zasmieca nam to forum!!!!jak czytam jej durne wypowiedzi to dostaje rozwolnienia!!!!Co za wstretne babsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno nic nie pisałem, ale nie znaczy to, ze nie oglądam \"mojego\";) topicu. Pięknie się stało, że tak się rozwinął. Cieszę się z tego powodu bardzo:D:D:D Choc oczywiście, jak to bywa na tym forum, zawsze trafi się ktoś, kto zechce głupawymi komentarzami zepsuć zabawę fajnemu towarzystwu... Oczywiście mam na myśli \"złośliwe pomarańcze\". Dlatego proszę każdego, kto chce się wpisać na pomarańczowo, o przeczytanie pierwszego wpisu na tym topie (tam jest wyjaśnione, o co w nim chodzi:P ), i wpisywanie się TYLKO w temacie... A naszych znajomych \"czarnuszków\" ścignąć chyba trzeba o fotki, co??😠;) Dawajcie, dawajcie..... bydle czeka!!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i owszem Witkacego się naczytałam, fuckt. \"Cóż za rozpacz mję przenika, ja za syna mam pyknika, czemuś nie jest cienki w pasie, ty ohydny mój grubasie!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj fotki zocha
nie daj sie prosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opium2
dupiszon-ściagaj majty na ulicy , z golym tylkiem bedziesz miala wieksze rwanie!!!hihihihih !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichutko....ciiii.jeszcze nie niedziela.można pokazać co się ma w zanadrzu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
here i am:D powróciłam!dziś rozochocona jak rzadko.pogoda brzydka, w domu cieplutko,może mnie dziś jakimś zdjęciem rozgrzejesz jeszcze bardziej?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgrywaj takiego niewinnego!chociaż nie ukrywam,Twoje prawdziwe ja skryte za tą niewinną szatą jest bardzo pociagające. wrzuć jakies zdjęcie na zadowolenie kobiet:D. już Ty wiesz co się nam podoba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dobrze wiesz!!za którą częścią ciała szalały Twoje kobiety? już masz odpowiedz;)wrzucasz czy mam Cię skarcić dziś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu wszyscy śpicie, a tam się mnożą topici w stylu \"olaboga mój facet się poci\" , \" jak zrobić facetowi dobrze językiem\"!!ratunku!ile można doradzać!pokażcie coś dżoan!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×